Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje z Sycharem-Gródek n/Dunajcem 28.06.-04.07. 2015r.
Autor Wiadomość
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-27, 22:12   

Już jutro Sycharowicze rozpoczynają wspólną tygodniową wędrówkę po pięknych okolicach Gródka....
Kochani do Zobaczenia :-D
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-28, 09:29   

Niech Was Bóg prowadzi!!! :-D
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-06, 10:37   

Pierwszy turnus wakacyjny zakończony.......... Z całego serca Dziękuję Grupie która odpoczywała w Gródku Kochani jesteście wspaniali, ten tydzień był dla mnie wyjątkowy daliście mi tyle energii, każdy z Was dał cząstkę siebie a ja czerpałam od Was "garściami"........ Jesteście a raczej jesteśmy wspaniałą grupą. Niech Was Bóg prowadzi .........Buziakkkkki
 
 
mruczek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-06, 19:15   

To był bardzo dobry czas:) Niesamowite doświadczenie dla ducha(rozmowy, msze święte ) oraz dla ciała(przepyszne jedzonko, słonko i jezioro):) I najważniejsze cudowni, ciepli, przyjacielscy ludzie!!! Moja córka powiedziała ,że to były jej najlepsze wakacje:) Ja- żeby mieć siłę na samotne przeżycie całego roku, powiem że najlepsze będą za rok ;-) ;-) . Dziękuje organizatorom- Marysi i Wojtkowi super to poprowadziliście. Szacun!! ;-) ;-)
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-06, 22:24   

Ja również będę długo wspominać wakacje w Gródku - trochę krótkie, bo dołączyłam w połowie, ale warto było pojechać. Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę, a Marysi i Wojtkowi, że tak dbali o każdego z nas z osobna :-)
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-07, 20:24   

Dla nas to też był super czas....... Dzięki cudownym uczestnikom wakacji, organizacja tego turnusu była dla mnie i Wojciecha czystą przyjemnością :-D

Dziękujemy Wam za to że zdecydowaliście się przyjechać do Gródka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9