Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
WIOSENNE REKOLEKCJE WTM "SYCHAR"
Autor Wiadomość
Penelopa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-14, 18:44   

a co z tymi zaliczkami wysłalam meila i nadal cisza nie ma nr konta
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-14, 19:47   

Penelopa
podaj do mnie na pw maila bo 2 razy do ciebie wysłaliśmy wiadomość i na pw. tu też
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-15, 21:53   

UWAGA!!!!

POSZUKUJEMY OPIEKI DO DZIECI W KONSTANCINIE 15-17.05!!!

dzieci jest ok. 20 w wieku 6-9 lat - zatem potrzeba parę osób... Prosimy, pomyślcie i popytajcie....

Z Panem Bogiem.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-15, 22:37   

Kochani,
przypominam, iż DZISIAJ MINĄŁ TERMIN NADSYŁANIA ZALICZEK DO LASKOWIC!!!! a braki są spore - czy to oznacza rezygnację z rekolekcji?
Prosimy o uzupełnienie wpłat lub informację o rezygnacji (do Mirakulum, Megi31 i rekolekcje@sychar.org) - do piątku 17.04 - JEST TO TERMIN OSTATECZNY.
Dobrej nocy, z Bogiem.
 
 
Bafi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-15, 23:43   

Witajcie, mam pytanie od nośnie rekolekcji majowych, zapisaliśmy się razem z mężem, zaliczka wpłacona. Musimy jednak zabrać jedno z naszych dzieci, które nie zgłosiliśmy wcześniej, córeczka ma 1,5 roku. Co mamy zrobić by mogła z nami pojechać?


Mirka a ty gdzie jedziesz co? Nie chcesz poznać naszej Maryni?
Pozdrawiam :-D
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-16, 07:48   

Bafi - z małymi dziećmi nie ma problemu - do lat 3 - bez świadczeń i bez opłat - w łóżeczku z rodzicem :->
na opiekę do takiego malucha nie liczcie, będzie przy Was. a może macie jakieś chętne opiekunki u Was, bo na razie nie mamy takowych w Konstancinie...

przepraszam, że wypowiadam się za Mirkę, ale Ona współorganizuje Laskowice w kwietniu...

Bożego dnia.
 
 
Wojownik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-16, 21:51   

[quote="LDA"]Kochani, jeżeli któraś z osób zapisanych na rekolekcje w Laskowicach, czy też w Konstancinie nie dostała maila z numerem konta, proszę o wysłanie takiej informacji na mail: rekolekcje@sychar.org

Wysłałem na ten adres info, że nie dostałem numeru konta. Minęło kilka dni i nic.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-17, 07:39   

Wojowniku,
cierpliwości, dziś będzie nr konta.
Z Bogiem.
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-17, 07:50   

ja też wysłałam maila i nie mam nr konta :?: :roll:
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-17, 08:46   

nr konta już do Was zostały wysłane :->
 
 
Wojownik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-17, 23:31   

Ok. Dostałem numer konta. Pieniążki wysyłam rano w poniedziałek. Cieszę się, że wezmę udział w tych rekolekcjach. :->

Jestem ze Złotowa koło Piły. Jeśli ktoś jest z tej okolicy, a jedzie do Laskowic, to dla zmniejszenia kosztów przejazdu chętnie kogoś zabiorę ze sobą, lub sam się z kimś zabiorę. :->
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-18, 11:20   

poszukuje transportu dla osoby z woj lubawskiego do Laskowic
proszę o kontakt na pw.
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-18, 11:59   

Bede jechała w południe w piątek z Sierpca do Laskowic mam dwa wolne miejsca
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-18, 16:41   

Mirakulum napisał/a:
poszukuje transportu dla osoby z woj lubawskiego do Laskowic


Mirka nie ma takiego województwa, sorry że się czepiam, ale to dość ważna sprawa, bo Lubawa lub Lubawka a woj. Lubuskie to trzy dość odległe miejsca. ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 4