Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
12 kroków przez internet
Autor Wiadomość
anitaf
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-11, 13:50   

Witajcie :-)

Mam kilka osób do zapisania na kroki,czekam na kontakt.
 
 
moniaj
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-17, 14:19   

Witajcie
chciałabym uczestniczyć w warsztatach "Wreszcie Żyć – 12 kroków ku pełni życia”. Czy wiadomo kiedy ruszają?
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-17, 14:23   

niedługo pojawi się, właśnie tutaj, informacja nt kolejnej edycji
Warto śledzić ten wątek
 
 
adalidka
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 14:39   

GosiaH, Chciałabym przystąpić do warsztatów 12 kroków
 
 
neta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 10:36   

Witam,
od kilku dni bezskutecznie próbuję wysłać swoją deklarację uczestnictwa w kursie 12 kroków. Dostałam zaproszenie do uczestnictwa w internetowej sesji 12 krokow z grupie bydgoskiej, Warunkiem jest przesłanie deklaracji. I tu zaczęły się schody. Wysyłałam z trzech adresów mailowych, po kilkanaście razy dziennie i za każdtym razem pojawia się wiadomość, że wiadomość nie została dotarczona do nadawcy i informacja, że wysyłam na skrzynkę na wp.pl (podczas gdy adresem, który wpisuję, jest 12krokow@sychar.org). Dzisiaj mija termin wysyłania deklaracji, pisałam już do kilku sycharowiczów, także na forum, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, bo boję się, że stracę miejsce na kursie.
Z Bogiem
 
 
Ania65
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 13:58   

Neta1974 odpisałam ci na priv co robić.
 
 
neta1974
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-07, 15:28   

Ania65
dziękuję, wiadomość dostałam, pozdrawiam
 
 
szyszunka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-12, 18:25   

Witam jakis czas temu wyslalam zgloszenie aby moc uczestniczyc w tym programie, jak narazie nie uzyskalam zadnej odp :(
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-12, 18:29   

szyszunka, nie zadawaj tego pytania w różnych wątkach, tylko czytaj odpowiedzi na Twoje pytania.
Odpowiem Ci tak jak odpowiedziałem rano na Twoje pytanie w innym wątku:
Obecnie trwa sezon urlopowy i osoba, która zajmują się przyjmowaniem zgłoszeń i tworzeniem grup krokowych jest właśnie na urlopie.
Musisz poczekać na odpowiedź.
Idealnie byłoby, gdybyś za około 10 dni ponowiła tutaj to swoje pytanie.
 
 
szyszunka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-12, 23:43   

przepraszam ale myslaam ze tamten komentarz nie zostal opublikowany bo rano mi wyskoczyl komunikat mniej wiecej tej tresci - ze kolejny komentarz w tak szybkim tepie nie moze byc dodany sprobuj ponownie pozniej- wiec myslalm ze on nie zostal poprostu wyslany. Przepraszam za zamieszanie
:oops:
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-18, 08:24   

szyszunka, jesteś na liście oczekujących na warsztat 12K

Do wszystkich - po wpisaniu zgłoszenia, przez formatkę w necie, automat wysyła potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia. Jest to jedyne i ostateczne potwierdzenie.
Wyjątkiem są sytuacje, gdy w zgłoszeniu pojawiają się nieprawidłowe dane (nick, który na forum nie istnieje itp). Wtedy do takich osób wysyłam mail z prośbą o wyjaśnienia lub poprawienie danych.
Stąd, przypominam raz jeszcze:
1. aby uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez WTM SYCHAR tu, w necie, trzeba mieć właśnie tu, na forum, nick
2. podawajcie przy wpisywaniu zgłoszenia mail, który podaliście tu, rejestrując się na forum (no i POLECAM sprawdzanie poprawności maili, które wpisujecie. Zdarza się tak, że przez błędy w adresach mailowych nie mamy jak się z Wami kontaktować)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8