Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Depresja żony i jej odejście. Co robić?
Autor Wiadomość
Alicja43
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-30, 19:38   

nie wiem, czy to tylko wina depresji... co prawda człowiek chory na depresję nie do końca jasno rozeznaje rzeczywistość, ale z tego co piszesz największy problem to był brak porozumienia w waszym związku i on był przyczyną problemów
mi się wydaje, że najważniejsze jest teraz, żeby żona wyszła z depresji i "na spokojnie" mogła porozmawiać o tym, czy daje wam jeszcze jakąś szansę, według mnie na pojednanie nigdy nie jest za późno, podrzucam, żebyś trochę więcej wiedział jaką chorobą jest depresja - https://www.biomedical.pl...zenia-5758.html - może pomoże trochę inaczej spojrzeć na temat, póki żona jest chora powinna unikać silnych stresów związanych i przebywać w gronie osób, które raczej łagodzą objawy, niż je zaostrzają, według mnie znaczenie ma tutaj czas... wydaje mi się, że teraz swoją obecnością jej nie pomożesz, możesz się jedynie modlić w tej intencji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9