Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy dzieci są własnością matki ?
Autor Wiadomość
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-16, 22:22   

mare---nie potrzebuje obrońcy,sam sobie poradzę.
Dla Waszej wiedzy płacę 3000zł na dwóch synów +250zł komornikowi ,gdyz nieswiadomie płaciłem do 10nastepnego miesiąca a nie bierzącego.Żle przeczytałem wyrok,moja wina i tak wpadłem w szpony darmozjada.Koszt utrzymania moich najdroższych synów to 6900/mies. Sam płacę,nie mam zaległosci,płacę przed terminem :-) ,nie mam pracy takiej jak kiedyś,zbieram złom,makulaturę,plastik,puszki,buteli (wszystko co sie da sprzedac ) i zamieniam na srodki płatniczę.Daję radę,pomagają mi rodzice swymi pomysłami,radami.Modlę sie o zdrowie bym dał radę podołać wyzwaniu.
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-16, 22:59   

Zaleś
Cytat:
mare---nie potrzebuje obrońcy,sam sobie poradzę


Chodzi mi o to , że taki publiczny przytyk osobisty
jest niesmaczny w odbiorze dla pozostałych osób .
Jeśli intencja bardziej szlachetna ktoś napisze na priv .
To nie stawia w trudnej sytuacji , nie upokarza takiej osoby .
Prędzej przyjmie , zastanowi się może .
Na forum przyjmie jako atak na swoją osobę ...... i z reguły odpowie .
Jasne , będą się zdarzały takie pojedyncze przytyki ,
ale jednak warto się ich wystrzegać .
Sam oczywiście też nie jestem wolny od tego .
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 08:17   

krasnobar napisał/a:
....Zaleś-sąd nie dał Ci opieki naprzemiennej,bo zdaniem sądu nie stanowisz stabilnego i bezpiecznego opiekuna dzieci...

Dla TWej informacji-nie otrzymalismy opieki naprzemiennej ,gdyz o nią nikt nie wnioskował.Ja nie wiedziałem ,że jest taka mozliwość.Otrzymałem zabezpieczenie na widzenia z synami 2h/co 14 dni ,które nie były realizowane.Nic nie mogłem zrobić.Moje próby widzeń z dziećmi,poszukiwania ich po szkołach,przedszkolach,tesknota za nimi,wchodzenia na słupy elektryczne,przesiadywanie w lesie by zobaczyc jak dorastają synkowie zakończyły się procesami o nękanie.Tylko z tego powodu.Nie moim zamiarem było nekanie żony a tęsknota za dziećmi spowodowana alienacją.
Co bys zrobił Krasnobar ,gdyby matka dzieci odizolowała Cie od dzieci na kilka lat i wykorzystywała dzieci do walki z Tobą ? Gdyby trafiła w Twój najczulszy punkt - w serce ?
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 10:56   

Tak dla poprawy nastroju :mrgreen:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
 
 
GregAN
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 15:35   

zaleś napisał/a:

Żony nie zaproszę tu na forum bys nie mieszał jej w głowie bardziej niż namieszali jej adwokaci,ciotki,matka czy koleżanki-rozwódki.

czyżby to był jedyny powód ?
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 17:00   

GregAN napisał/a:
zaleś napisał/a:

Żony nie zaproszę tu na forum bys nie mieszał jej w głowie bardziej niż namieszali jej adwokaci,ciotki,matka czy koleżanki-rozwódki.

czyżby to był jedyny powód ?

Tak uważam.Możecie sobie snuć inne historie.Wiele niby-życzliwych przyczyniło się do dramatu naszego małżeństwa ,więc ja musze strzec naszego królestwa. :-P
 
 
Ja83
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 23:47   

Zaleś, a jak Ty wyznaczyłeś tą kwotę 6900/ms?
 
 
krasnobar
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 06:32   

zaleś napisał/a:
nie mam pracy takiej jak kiedyś,zbieram złom,makulaturę,plastik,puszki,buteli (wszystko co sie da sprzedac ) i zamieniam na srodki płatniczę.Daję radę,pomagają mi rodzice swymi pomysłami,radami.Modlę sie o zdrowie bym dał radę podołać wyzwaniu.


na forum dla ojców pisałeś,że masz wolny zawód i kasy jak lodu,ale alimentów nie płacisz z zasady.....dlatego jak widzisz-w internecie można napisać wszystko,w zależności od miejsca,w którym się pisze i od ludzi,którzy to czytają....a przecież prawda jest jedna.....nikt poza Tobą jej tu nie zna,tyle,że dla osób,które "znają" Twoją osobę od kilku już lat,nic już nie jest wiarygodne....a kolejne Twoje "przygody" jedynie zaciemniają rzeczywistość....jeśli nie masz stałej pracy,jak zamierzałeś przed sądem wykazać się zdolnością do opieki nad dziećmi?czy porzucenie intratnej - jak pisałeś wcześniej-pracy,a zajęcie się zbieractwem butelek,ma być argumentem na Twoje wnioski o obniżenie kwoty alimentów?jeśli masz wolny zawód,tylko od Ciebie zależy,ile zarabiasz,od Twojej operatywności...sąd zasądzając alimenty zapewne brał to pod uwagę....jeśli zatem widzi,że mając szanse i możliwości,wolisz zbierać złom....co ma zasądzić?to nie są przytyki,ani ataki,Zaleś - zrozum,w sądach siedzą LUDZIE,nie Bogowie,nie znają myśli,całej prawdy,widzą jakiś stan faktyczny,np. to,że miałeś dobrą pracę,a obecnie zbierasz butelki....ktoś Ci strasznie,ale to strasznie doradza,a jeśli sam decydujesz o sobie i nie słuchasz niczyich rad-to może zacznij?może wtedy zacznie się coś zmieniać?
a przecież o zmianę Ci chodzi,o to,byś zaczął mieć normalny kontakt z synami-czemu więc robisz wszystko na odwrót?
mieszkasz w Warszawie.......sorry,pracy fizycznej dla spawaczy,operatorów wózków,magazynierów,w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych jest obecnie MULTUM.dla osoby inteligentnej zrobienie DARMOWEGO kursu z Urzędu Pracy to jest pikuś....sorry,to już nie te czasy,gdzie nawet pracy fizycznej nie było....obecnie włąsnie wszędzie pracowników fizycznych brakuje.....historia o zbieraniu złomu i butelek mnie nie wzruszyła,jestem facetem,sorry,nie wyciska to łez z moich oczu,bo wiem,jakie są możliwości...znalezienie niepijącego kierowcy za całkiem dobrą pensję graniczy z cudem,do dzisiaj się z tym borykam.......
albo...........wróć do dawnej pracy,zacznij zarabiać na Twoje możliwości(o ile to prawda,że masz dobry zawód,nie mogę zakładać przecież,że wszystko zmyślasz......)
spłać długi u komornika, płać alimenty regularnie i wtedy walcz o kontakty!po kolei.........i z Bogiem,a nie z cwaniactwem,uciekaniem od problemu,wodojelstwem i robieniem z siebie ofiary....jesteś OJCEM,nie bądź ofiarą........masz moją modlitwę,pozdrawiam.

Mare,wcale nie dziwi mnie Twoja kolejna obrona kolejnego przemocowca na forum....już mnie to nie dziwi,ani nawet nie niesmaczy..........tyle....a jak jest dla Ciebie przykre czytanie moich tekstów-kliknij opcję "ignoruj" i nie będziesz widział tych przykrości,które ranią Ci duszę :lol:
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 08:25   

Ja83 napisał/a:
Zaleś, a jak Ty wyznaczyłeś tą kwotę 6900/ms?

tę kwote wyznaczyła papuga żony.
http://www.fotosik.pl/pok...7f3fe5d638.html
Tylko czy ja nie szkolę tu mam ,które będą chciały dokopać ojcom dzieci ?
Ostatnio zmieniony przez 2014-10-18, 09:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 08:30   

[quote="krasnobar"]
zaleś napisał/a:

albo...........wróć do dawnej pracy,zacznij zarabiać na Twoje możliwości(o ile to prawda,że masz dobry zawód,nie mogę zakładać przecież,że wszystko zmyślasz......)
spłać długi u komornika, płać alimenty regularnie i wtedy walcz o kontakty!po kolei.........i z Bogiem,a nie z cwaniactwem,uciekaniem od problemu,wodojelstwem i robieniem z siebie ofiary....jesteś OJCEM,nie bądź ofiarą........masz moją modlitwę,pozdrawiam.


doradca się znalazł (mam lepszych ) :lol: takich miałem wielu i w sród sedziów też.

Od dawna realizuje plan radzenia sobie.Nie mam długów wobec komornika wiec nie mam co spłacać-masz mylne informacje.Nie mam forsy jak lodu ,ale zamierzam ją mieć bo zamierzam zwyciężyć wyzwanie jakie postawił mi SYSTEM :-P .
Mam wrażenie ,że chcesz mnie zdopingować do działania,dzięki.Od lat działam z Bogiem i dlatego żyję a nie dziele los tych ,którzy przegrali walkę z SYSTEMEM (bezdomni,alkoholicy itp)
Dla Twej wiedzy -recykling ,którym się zająłem od 3 lat pomógł mi wstać na równe nogi a przy okazji spełnia moje pasje ekologiczne.A to ,że mogę przy okazji zarobić na synów to chyba dobrze?Obecnie nie zamierzam uczestniczyć w kursach na spawacza,operatora wózka widłowego czy kierowcy zawodowego-nie mam na to pieniedzy i czasu.Mam inny cel,którego Ci tu na forum nie zdradzę z oczywistych względów.
Wiem ,że sedziowie wymagają od mężczyzn siły i wytrwałości,stawiają im zadania .2 sedziów powiedziało mi :ma pan zdrowe ręce ,więc do roboty a jeśli Pan nie daje rady do do lekarza ;-) 2 powiedziało identycznie w 2 różnych sądach i w róznym czasie.Cos w tym musi być.Wiedzieli ,że jestem operatywny .Postawili mi wysoko poprzeczkę ,którą wiedzieli że pokonamy.Pokonamy we dwóch :-)
A co do opieki ojca nad dzieckiem,jak sam wiesz ok. 4% męzczyzn w naszym kraju ją może sprawować.Jesli dzieci mają super matkę to jej nie zabiorą dzieci i nie przekażą ich ojcu.Moja rola to wychowywanie dzieci na odległośc swoją postawą.Proszę tylko mi jej nie psuj tu na forum ,bo moze tu zaglądać zona i dzieci ......hey
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 08:57   

krasnobar napisał/a:

mieszkasz w Warszawie....znalezienie niepijącego kierowcy za całkiem dobrą pensję graniczy z cudem,do dzisiaj się z tym borykam.......

krasnobar a ile Ty oferujesz pensji niepijącemu kierowcy ? Jak wiesz mam wysokie koszty 3250zł co miesiąc tyle musze zarobić-wypracować dla innych.To co ponadto to dla mnie (utrzymanie domu,samochodu itp)
.......Za modlitwę zawsze dziękuję-ta jest ważna i potrzebna każdemu.
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 10:11   

krasnobar napisał/a:


Mare,wcale nie dziwi mnie Twoja kolejna obrona kolejnego przemocowca na forum...

Nie nazywaj mnie przemocowcem.Nazywaj kryminalistą tak jak moja żona. :-o bo to przeciez forum katolickie.
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 10:57   

zaleś pisze:
Cytat:
Sam płacę,nie mam zaległosci,płacę przed terminem :-) ,nie mam pracy takiej jak kiedyś,zbieram złom,makulaturę,plastik,puszki,buteli (wszystko co sie da sprzedac ) i zamieniam na srodki płatniczę


To praca jak każda inna, piszesz także że na dodatek wyraża Twoje nastawienie do tematu ekologii, robisz co lubisz, zatem nie ma powodu by narzekać.


Pytanie do Ciebie zaleś: czy masz zarejestrowaną działalność gospodarczą o w/w profilu tzn., czy płacisz podatki i opłacasz składki ZUS, co dla sądu w świetle prawa jest istotne by uważać Cię za osobę wiarygodną, której m.in można dzieci powierzyć.

Zdajesz sobie sprawę, że jest ogromna różnica między okazjonalnym zbieractwem, które nie przynosi regularnych dochodów a prowadzeniem zorientowanej na odpady firmy?
Nie możesz oczekiwać, że będziesz w sądzie traktowany poważnie jeśli nie wykażesz, że poważnie do życia podchodzisz.
Zatem jak dokładnie jest u Ciebie, jeśli mogę zapytać? Jeśli zechcesz sprecyzować, rozwieje to nasze wątpliwości a i charakter rad Tobie udzielanych może się zmienić.
 
 
Lawendowa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 12:43   

16.10.2014
zaleś napisał/a:
Dla Waszej wiedzy płacę 3000zł na dwóch synów +250zł komornikowi ,gdyz nieswiadomie płaciłem do 10nastepnego miesiąca a nie bierzącego.Żle przeczytałem wyrok,moja wina i tak wpadłem w szpony darmozjada.

18.10.2014:
zaleś napisał/a:
Nie mam długów wobec komornika wiec nie mam co spłacać-masz mylne informacje.


Nie wygląda to wiarygodnie dla mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11