Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
emocje matki
Autor Wiadomość
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-17, 14:07   

kundel napisał/a:
sąd nie traktuje nagrań (głosowych i filmów) jako dowodów - tak przynajmniej się dowiedziałam. Bo mogą być zmontowane, pocięte, zmanipulowane,


Witaj,
jesli taki filmik nie bedzie uzyty jako dowod to jest szansa,ze skloni sad do wydania nakazu badan w osrodku przez sad uznawanym i to stanie sie dowodem. Ja bym nie rezeygnowala z zadnej mozliwosci pomocy dziecku.
 
 
Kochana
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-21, 10:12   

Tak, macie rację.

W piątek plac zabaw - przyszedł, chciał zabrać, ona nie chciała. Były krzyki, wygrażanie, straszenie policją w końcu uciekłyśmy. Młoda zestresowana, cała drogę patrzyła w szybę i kazała mi sprawdzać czy tat nie jedzie za nami. W sobotę zakazała mi dzwonić do neigo, bo się dowie gdzie jesteśmy i weźmie policję i ta policja mnie zaaresztuje i weźmie do więzeinia i ona będzie musiała tam pojechać...

Dziś mail, ze w przyszły poniedziałek jest termin odbioru dziecka zasądzony przez sąd i jesli będę utrudniać, to on przyjdzie z kuartorem sądowym (już się kontaktował) i policją i ją zabierze, bo mu się to nalezy.

I najlepszy tekst...

ostatnie zdanie maila:

Nawet jezeli Młoda ma jakis problem w momencie odbierania jej od ciebie to wlasnie weekendy a teraz wakacje sa czasem kiedy mam mozliwosc wspolnej pracy z nia nad tym- a ty nie masz prawa mi tego ograniczac- chodzi tylko i wylacznie o jej dobro a nie udawadnianie kto z doroslych "jest madrzejszy".

Będę sie intensywnie modliła za ten poniedziałek, Was też jeszcze o to poproszę. Nie ma w nim ani grama chęci popatrzenia na dziecko, jej problemy, cierpienie. Jest tylko on i to, ze mu się coś należy.
I to działanie ogniem i mieczem: są wakacje, czas pracy nad relacją...wiec zabiorę ją od ciebie przemocą zamiast przyjść, kupić jej lody, posiedzieć na ławce i pogadać na spokojnie....
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-31, 22:16   

Pachnie mi tu Alienacja Rodzicielską.Celowym dzialaniem na zerwanie wiezi miedzy dzieckiem a ojcem. :-( Nie podona mi sie to. Za takie działania matki zaczynaja byc karane.Powinnas cos zrobic by te relacje naprawić. Dziecko ma prawo tez do ojca.
 
 
grzegorz_
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 11:09   

Kundel ...tak nawiasem moze zmienisz ten nick?

O co sie bedziesz modlila?
O to aby ojciec nie mial prawa widywac sie z dzieckiem?
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 13:30   

''szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci'' ;-)
 
 
Kochana
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 18:55   

grzegorz - a czemu miałabym zmieniać nicka? co z kundlem przydrożnym nie jest tak?

zaleś - więcej, niż zrobiłam już chyba zrobić nei mogę - sesje u terapeutki - najpierw nas dwóch, potem młodej samej, potem nas we troje, potem tylko młodej z ojcem. Moje zostawianie jej z babcią podczas wizyt taty, parę jeszcze innych kwestii. Podobno dzieci przechodzą różne etapy swojej żałoby po rodzicu, który odszedł - i to jest właśnie jeden z tych etapów - kwestia zaakceptowania przez dorosłego i umiejętne przetrzymanie tego stanu. Przez dorosłych. Straszenie zabraniem dziecka przez policję, bo 'mi się to sądownie należy' nie jest raczej, jak na mój narząd węchu, dojrzałym podejściem do tematu...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9