Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania
Autor Wiadomość
Magdalena Maria
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 12:50   Spotkania

Jestem po raz pierwszy, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć kiedy odbywaja się spotkania w grupach i czy mogłabym tez indywidualnie się z kimś spotkac, porozmawiac. Nie mam juz gdzie sie zwrocić. Proszę o jakąkolwiek informację, dziękuję.
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 13:02   

Tu: http://sychar.org/ogniska/ masz wykaz ognisk, również na górze forum podobny wykaz miejscowości jest. Na każdej stronie Ogniska jest podane, gdzie i kiedy odbywają się spotkania. Możesz przyjść na spotkanie tak po prostu "z ulicy", możesz poprosić o rozmowę lidera Ogniska i/lub kapłana - opiekuna duchowego Ogniska.
Powodzenia :-)
 
 
moc nadziei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 13:08   

Witaj Magdaleno Mario, dobrze, że tu trafiłaś.

Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar ma kilka możliwości spotkania:

- na żywo, w jednym z ognisk. Ogniska organizują regularne spotkania, każde w innym rytmie i czasie, ale przynajmniej 1 x w miesiącu. Spotkania mają charakter anonimowy, są poprzedzane i zakończone wspólną modlitwą. W trakcie są relacje uczestników oraz różne wykłady, rozważania na tematy psychologiczne, dotyczące pogłębienia relacji z Bogiem i ludźmi, Pisma św, itp. Można przyjść niezapowiedzianym, przedstawiamy się jedynie imieniem. Można opowiedzieć o swoim etapie, ale można też nic nie mówić tylko słuchać. Płacz nikogo nie dziwi... Z takiego spotkania można wynieść bardzo wiele wiary w Boga i ludzi i w sens małżeństwa.
Ognisk jest ponad dwadzieścia i wciąż otwierają się nowe.
Lista ognisk: http://sychar.org/ogniska/

- przez forum :) Ale to raczej już wiesz. Rozgość się, jeśli czujesz potrzebę załóż własny wątek. Poczytaj dział Świadectwa, przesłuchaj dostępne nagrania nt. małżeństwa i kryzysu.

- na żywo podczas rekolekcji wspólnotowych. Odbywają się 2x na rok, ostatnie były w maju pod Wwą. Zawsze dostępne są z nich nagrania, w dziale Rekolekcje.
Poza ogólnopolskimi rekolekcjami ogniska organizują własne.

- na żywo indywidualnie - wielu z nas zna się na żywo, spotykamy się czasem poza ogniskami, staramy się wspierać nawzajem. Jeśli potrzebujesz takiego spotkania, umieść w stopce ogólną informację skąd jesteś, to łatwiej będzie zorganizować coś w realu.

- w wymiarze duchowym - uczestnicy wspólnoty modlą się wspólnie w tych samych intencjach wcześniej uzgodnionych. Spotykają się też na Skype jako Skypowa Grupa Modlitewna: http://sychar.org/ogniska/
Ponadto działa tutaj Róża Różańcowa, i druga za nasze dzieci.

- w wymiarze rekreacyjnym - WTM Sychar jeździ na wspólne wakacje


Zapraszamy Cię serdecznie, nie jesteś sama!!

Ps
<Nirwanna prowadzisz o pół długości ;) pisałysmy jednocześnie >
 
 
Magdalena Maria
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-10, 19:46   

Dziękuję bardzo za wszystkie informacje, byłam już na jednym spotkaniu sycharowskim i zamierzam uczęszczać cyklicznie, czasami chciałabym się spotkać i porozmawiać z kimś gdy dopadają mnie wątpliwości (niestety większość moich przyjaciół i znajomych jest niewierzących) i trudno na niektóre tematy rozmawiać bo punkt widzenia jest bardzo różny.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-10, 21:16   

Magdalena Maria napisał/a:
porozmawiać z kimś gdy dopadają mnie wątpliwośc
zapraszam do GM na skype codziennie najpierw wspólna modlitwa a potem jest też czas na rozmowę :-D
http://sychar.org/skype/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8