Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!
Autor Wiadomość
Dorota.71
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-06, 14:32   

Witajcie,
Proszę dopiszcie mnie również do listy w intencji ratowania małżeństw.
 
 
Mychha
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-08, 23:31   

Ja niestety też nie umiem wejść na polczat a chętnie dołączyłabym o 22.
 
 
senga
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 22:23   

86.Anies
 
 
Magdallena63
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-21, 19:31   Dołączam sie

Dołączam się do różańca za rodziny. Odmawiam rózaniec za dzieci, ale teraz pragnę, za nas małzonków, i za inne małzeństwa potrzebujące wsparcia modlitewnego. Liczę na modlitwę innych ludzi.
 
 
Karo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 15:55   

Proszę o dopisanie mnie do listy. Codziennie odmawiam różaniec w intencji swojego małżeństwa, chętnie ofiaruję dziesiątkę za inne małżeństwa. Pozdrawiam :-)
 
 
mardzi
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 20:33   

Dużo nas. I dobrze. I ja proszę o dopisanie mnie do listy. Ja również codziennie odmawiam różaniec. Niech moc modlitwy różańcowej pojedna nas z naszymi współmałżonkami. Wszystkim nam tego życzę na ten Nowy Rok!!!
 
 
rafal41
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 06:52   Prosba o dopisanie do tej listy

odmawiam dwa razy dziennie rozaniec w intencji naszego malżenstwa i malzenstw w kryzysie.żona zlozyla w tajemnicy pozew o rozwód.Ja bylem grzesznikiem ale Bog zamieszal w moim sercu i nigdy nie zgodze sie na rozwod.Kocham żonę i sie modle.
ufam Bogu-niech się stanie Jego wola.
 
 
robert1973
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-11, 08:30   

Proszę o dopisanie mnie do listy. Choć w domu nie mam dostępu do internetu, w godzinach wieczornych będę z Wami w łączności duchowej modlił się za nas wszystkich
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-11, 08:51   

Również proszę dopisać mnie do listy :-)
 
 
MKJ
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-11, 20:24   

To nie jest całkiem regulaminowo - ale deklaruję jeden wieczór z dziesiątkiem - i jedna część różańca w tygodniu.
 
 
Ka...
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-05, 08:16   

Dopisuję się do listy :-)
 
 
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-05, 12:56   

Idea jest prosta... RÓŻANIEC W MAJUUUUUUUUUUUU:)
 
 
raula
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-16, 18:57   Re: ROZANIEC ZA RODZINY dolacz sie!

Jurek napisał/a:
Idea jest prosta.
Uwierzyc w moc Rozanca Swietego i dobrodziejstwa poczucia wspolnoty modlitewnej z innymi... wspolcierpiacymi.
Dla wszystkich tonacych w wlasnym bolu niech bedzie jak kolo ratunkowe!
Codziennie odmowmy 10tke rozanca za ratowanie rodzin!
Laczymy sie o polnocy (albo o dowolnej innej porze).
Na starym forum gotowosc codziennej modlitwy zglosily:

1.- Jurek : 2. Edyta : 3. A : 4. Urszula : 5. ata : 6. jeszcze_zona : 7. Kropka : 8. Agnieszka
: 9. CA : 10. Stefania : 11. Aga : 12. Penelopag : 13. agata : 14. Beata : 15. Andrzej
: 16. Kasia : 17. Kinga : 18. Krzysztof : 19. Magda : 20. Ela : 21. Asia : 22. Nika : 23. Krizz
: 24. Lucyna : 25. Grazyna : 26. Anielka : 27. Ania : 28. Eryk : 29. Gabrysia : 30. Ada
: 31. Zagubiony : 32. Annie

Proponuje ponowny wpis dla odnowienia listy i dziekuje Wszystkim za wspoltworzenie tej wspolnoty modlitwy!
Moze ktos zapragnie zaproponowac wlasne rozwazanie rozancowe lub podzielic sie swiadectwem.
Jurek z Bonn
 
 
RADOŚĆ
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-16, 20:09   

Proszę o dopisanie mnie do listy. Byśmy ból, cierpienie za pomocą Różańca zamienili w radość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8