Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga JANÓW LUBELSKI (Diecezja Sandomierska)
Autor Wiadomość
koralik
[Usunięty]

  Wysłany: 2014-05-18, 12:12   Uwaga JANÓW LUBELSKI (Diecezja Sandomierska)

Witajcie - zapalamy pierwsze iskierki aby powstało Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej Sychar w Janowie Lubelskim przy parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim.

Zapraszamy obecnych na Forum Sycharowiczów i wszystkich zainteresowanych do współtworzenia tego Ogniska, do modlitwy wspierającej i wspólnej obecności.

Jak nadejdzie właściwy moment, podam czas rozpoczęcia nowenny do Ducha Św. w intencji powstającego Ogniska. A tymczasem:

Wszystkich zainteresowanych współpracą przy tworzeniu Ogniska zapraszam do kontaktu:


Katarzyna :)

mój nick: koralik

e-mail: katarzyna_s7@o2.pl


Pozdrawiamy Lublin, Puławy i Rzeszów „najbliższe” nam Ogniska Wspólnoty.

Kochane Sycharki z Lublina, jak Bóg da przyjedziemy do Was 1 czerwca na spotkanie Waszego Ogniska, by się uczyć, czerpać a potem powolutku działać u nas w Diecezji Sandomierskiej.


Pogody Ducha
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-18, 12:51   

Chwała Panu! Niech się dzieje na ścianie wschodniej! :mrgreen:
 
 
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-18, 15:23   

Wspieram modlitwą... :-)
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 06:16   

A ja pozdrawiam z Łukowa, z północnej strony lubelskiego!

My też uczymy się od Lublina!

Chwała Panu za Jego dzieła w nas. :-)
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 08:49   

Kasia... Chwała Panu!!

Bardzo się cieszę i wspieram modlitwą... wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia Ogniska, masz w sobie... Bóg Cię wesprze swoim Duchem!!

PD, ściskam :-D
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 10:59   

Kochani, Lublin bardzo dziękuje za miłe słowa i pozdrowienia - zapraszamy i wspieramy!!!


Znam Janów Lubelski osobiście - stąd pochodzi mój mąż i tu mieszkają moi teściowie, znam to środowisko.... Sychar bardzo tu się przyda!!!! Bardzo!
Kasiu - możesz na mnie liczyć, odzywaj się, jesteśmy blisko - to tylko 78 km, znam drogę na pamięć, choć już tu nie jeżdżę :-(
Z Bogiem - Małgosia
 
 
Ania19771
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 13:31   

Chwała Panu !!!

Kasiu , niech Duch Święty Was prowadzi.

Jesteśmy z modlitwą :-D


Pogody Ducha .
 
 
koralik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-26, 15:34   

Serdecznie dziękujemy za dar modlitwy i słowa wsparcia :-D

Dziękujemy za pozdrowienia, zaproszenia i Wasze wsparcie. My również otaczamy naszą modlitwą działające już, powstające i dopiero pączkujące Ogniska Sycharu.

Niech Duch Św. prowadzi.


Małgosiu jak nasz Niebiański Tatuś da, spotkamy się w Lublinie w dzień dziecka :) :) :)


Pogody Ducha
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-04, 13:19   

Czy Janów Lubelski da się zaprosić na inaugurację Ogniska Sychar w Łukowie?

Sobota 06.09.2014 o godz. 12.00 - Msza Świeta w intencji ratowania małżeństw
w parafii pw. Św. Brata Alberta w Łukowie ul. Maryli Wereszczakówny 37, a po niej spotkanie Ogniska Sychar w Łukowie i mamy nadzieję, na uczestnictwo Szanownych Gości z okolicy i nie tylko. :-D
 
 
koralik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-04, 14:28   

Witaj Gosiu

Serdecznie dziękuję za zaproszenie. Niestety z przyczyn niezależnych ode mnie ja nie będę mogła uczestniczyć w Waszej inauguracji 06 wrześńia w Łukowie. Bardzo mi przykro Gosiu :(.

Duchem, sercem i modlitwą jednak będę przy Was :) i mam ogromną nadzieję, że będę mogła poznać Ciebie i innych Sycharków na lubelskich Rekolekcjach Ogniska. Daj Boże byśmy i my tu w Janowie ruszyli za Waszym przykładem.

Niech Was Duch Święty prowadzi.


PD
 
 
koralik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 15:31   

Witam serdecznie i z wielką radością zapraszam

Na PIERWSZE ORGANIZACYJNE spotkanie Powstającego Ogniska WTM SYCHAR w Janowie Lubelskim:

1). 2 grudnia o godzinie 18:00 w Parafii pw. Jana Chrzciciela (Sanktuarium Matki Bożej) przy ulicy Szewskiej 1.

2).Zaczynamy od Mszy Świętej o 18

3). A potem zapraszamy na spotkanie przy kawie i herbacie w Domu Parafialnym (obok).



Co mamy?

Mamy już Opiekuna Duchowego Ogniska
Aprobatę i wsparcie Proboszcza
Miejsce spotkań
Wsparcie sąsiadujących i prężnie już działających Ognisk WTM Sychar
Chęci i zapał do stworzenia takiego Ogniska i u nas.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PIERWSZE ORGANIZACYJNE SPOTKANIE – STWÓRZMY RAZEM KOLEJNE OGNISKO WTM SYCHAR

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji zawiązującego się i kiełkującego Ogniska w Janowie Lubelskim (wkrótce podam termin rozpoczęcia Nowenny do Ducha Świętego w tej intencji).

Czeka nas jeszcze wiele pracy oraz wyjazd i rozmowa w Kurii. Będę informowała na bieżąco.

Póki co … 2 grudnia oficjalnie jeszcze wprawdzie nieoficjalni :mrgreen: ;-) Zapraszamy serdecznie :mrgreen:

Zapraszam osoby chętne z okolic i nie tylko, do kontaktu i współtworzenia zawiązującego się Ogniska WTM Sychar w Diecezji Sandomierskiej.


Duchu Święty prowadź....


Do zobaczenia
:mrgreen: :lol:


POGODY DUCHA
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 16:43   

nareszcie!!!!! Chwała Panu!!!!

niesamowite, że właśnie w Janowie Lubelskim... to nie przypadek - Pan Bóg wie co robi!

ja będę i postaram się namówić innych...

Niech Was Bóg prowadzi - Małgosia
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 17:55   

Tarnów dołącza do modlitwy..........niech Duch Święty kieruje Wami
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-21, 19:34   

Brawo, Janów!
Chwała Panu! :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9