Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga - ŁUKÓW!
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-08, 22:19   

Brawo Łuków :mrgreen:
 
 
ravvolny
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-09, 21:28   Spotkanie

Witam

Byłem dziś na Mszy i spotkania nie było????
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-10, 05:55   Re: Spotkanie

ravvolny napisał/a:
Witam

Byłem dziś na Mszy i spotkania nie było????


Witaj RAVVOLNY. Dobrze, że napisałeś.

Nasze spotkania w Łukowie są w 2 i 4 wtorek miesiąca i zaczynamy od Mszy Św. o 18-tej.

Wczoraj czyli 09.09 - mieliśmy spotkanie i ono odbywa się w salce katechetycznej - w budynku plebanii od strony kościoła. Faktem jest, że w czasie mszy ksiądz nie wspomniał nic gdzie spotkanie i stąd pewnie nie wiedziałeś gdzie iść. Widzę teraz, że potrzeba abyśmy umieścili informacje w tablicy ogłoszeń parafii i na drzwiach salki.

Dziś lub najpóźnej jutro - przygotujemy kilka słów sprawozdania - i ono będzie umieszczone tu na forum oraz na naszej stronie www.lukow.sychar.org

Jeśli chcesz - to zachęcam Cię do kontaktu - tu na Forum lub w realu. Daj znać.
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-10, 18:53   

W dniu 09.09.2014 - było pierwsze od inauguracji spotkanie Ogniska Trudnych Małżeństw SYCHAR w Łukowie.

Rozpoczęliśmy Mszą Świętą, po której spotkaliśmy się w sali katechetycznej w budynku plebanii.

Było nas 9 osób z opiekunem Ogniska ks. Łukaszem.

Temat przedstawiony na spotkaniu: Poczucie własnej wartości.

warto wysłuchać katechezy ks. Grzywocza:

http://akademiaintelektu....zuciem-wartosci

Ks. Łukasz zaproponował dla nas "pracę domową" do następnego spotkania, aby zobaczyć w sobie, poobserwować jak u mnie przejawia się poczucie wartości w konkretnych sytuacjach w życiu i jak wtedy się zachowuję?

Następne spotkanie zaplanowaliśmy na 4-ty wtorek tj. 23.09.2014 :-D
 
 
ravvolny
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-11, 07:49   

Witam
Dziękuję za informację. Na następnym spotkaniu juź znajdę. Po wyjściu z Kościoła szukałem informacji na tablicy z ogłoszeniami ake nic tam nie znalazłem, po za tym, źe nie było juź plakatu o Ognisku ;)

Do zobaczenia
 
 
OM
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-11, 13:24   

Witam!
Coraz częściej myślę o tym żeby do Was dołączyć. Nie jestem do końca przekonany. Nie znam zasad funkcjonowania takich wspólnot. Sam nie mam pomysłu. Muszę jednak coś zrobić dla swojego małżeństwa, dopóki jeszcze jest. Obecny stan rzeczy męczy zarówno mnie i moją żonę. Muszę chociaż spróbować to zmienić.
Mam w związku z tym kilka pytań:
1. Czy błędem, wykroczeniem będzie jeśli do grupy Łuków dołączy ktoś z Siedlec?
2. Jakie warunki trzeba spełniać, żeby uczestniczyć w spotkaniu?
3. Jak długo trwa takie spotkanie, godzinę, dwie? Żebym mógł sobie jakoś rozplanować wyjazd.
Pozdrawiam!
OM
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-11, 14:52   

Cześć OM!

OM napisał/a:
1. Czy błędem, wykroczeniem będzie jeśli do grupy Łuków dołączy ktoś z Siedlec?


Zapraszamy mieszkańców Siedlec i okolic - to tylko około 30 km. Czekamy na Ciebie OM!

OM napisał/a:
2. Jakie warunki trzeba spełniać, żeby uczestniczyć w spotkaniu?


Myślę, że na początek trzeba byś do nas przyjechał :mrgreen:

Nie stawiamy warunków - mamy Charyzmat Wspólnoty, który streszcza się w zdaniu:

"Każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania" - odpowiada Ci? - jesteś mile widziany, to nasza wspólna sprawa. :-D


OM napisał/a:
3. Jak długo trwa takie spotkanie, godzinę, dwie? Żebym mógł sobie jakoś rozplanować wyjazd.
Pozdrawiam!


Rozpoczynamy Maszą Świetą o godz. 18-tej, po której jest spotkanie czyli 18.45, które trwa do 20-tej - lub do 20.30

Do zobaczenia w Łukowie OM! :-D
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-11, 14:56   

ravvolny napisał/a:
Po wyjściu z Kościoła szukałem informacji na tablicy z ogłoszeniami ake nic tam nie znalazłem, po za tym, źe nie było juź plakatu o Ognisku ;)


Ravvolny - dziekuję Ci - to ważna informacja dla nas - postaram się jak najszybciej przygotować plakat i powiesić w parafii.
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-12, 05:21   

hubcia576 napisał/a:
Cześć OM! Miło, że piszesz.

OM napisał/a:
1. Czy błędem, wykroczeniem będzie jeśli do grupy Łuków dołączy ktoś z Siedlec?


Zapraszamy mieszkańców Siedlec i okolic - to tylko około 30 km. Czekamy na Was OM!

OM napisał/a:
2. Jakie warunki trzeba spełniać, żeby uczestniczyć w spotkaniu?


Myślę, że na początek trzeba abyście do nas przyjechali - Ty i Twoja żona. :mrgreen:

Nie stawiamy warunków - mamy Charyzmat Wspólnoty.

Zdanie które nam towarzyszy:

"Każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania" - odpowiada Ci? - jesteś mile widziany, to nasza wspólna sprawa. :-D


OM napisał/a:
3. Jak długo trwa takie spotkanie, godzinę, dwie? Żebym mógł sobie jakoś rozplanować wyjazd.
Pozdrawiam!


Rozpoczynamy Maszą Świetą o godz. 18-tej, po której jest spotkanie czyli 18.45, które trwa do 20-tej - lub do 20.30

Do zobaczenia w Łukowie OM! :-D
Jeśli będziesz chciał wcześniej porozmawiać to daj znać - tu na Forum.
 
 
OM
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-12, 08:45   

Chciałbym porozmawiać, tylko ..... nie wiedziałbym od czego zacząć. Jak już sobie poukładam to się odezwę.
Pozdrawiam!.
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-12, 08:54   

OM napisał/a:
Chciałbym porozmawiać, tylko ..... nie wiedziałbym od czego zacząć. Jak już sobie poukładam to się odezwę.
Pozdrawiam!.


W porządku, układaj, układaj i się odzywaj :mrgreen:

informacje Ogniska znajdziesz na stronie: www.lukow.sychar.org
 
 
ravvolny
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-13, 23:56   

OM napisał/a:
Chciałbym porozmawiać, tylko ..... nie wiedziałbym od czego zacząć. Jak już sobie poukładam to się odezwę.
Pozdrawiam!.

Czesc OM.
Kazdy jest w innej sytuacji, ale tak jak powiedzial ksiadz na inauguracji ogniska w Łukowie, kazdy jest tu z miłości do drugiej i dla drugiej osoby. A dla odwagi, jeśli Ci to pomoże, to na nastepne spotkanie tez wybieram sie po raz pierwszy, wiec we dwoch bedzie razniej ;)
 
 
OM
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-14, 21:14   

Raźniej powiadasz?
Dzięki za wsparcie.
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-17, 08:34   

OM napisał/a:
Raźniej powiadasz?


Powoli, małymi krokami - Pan Bóg przez Wspólnotę buduje w nas nowych ludzi. Warto poczuć na sobie. :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 5