Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje Sychar 2014 Bieszczady
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-23, 21:33   

zapisy na wakacje nad morzem były w marcu
już zakończono- jest tylko lista rezerwowa
tu ten temat
http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=10896
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-28, 13:49   

Kochani,
przypominam, że 10 maja upływa termin wpłaty zaliczek na wakacje w Myczkowcach w lipcu (turnus I i II) - 100 zł od osoby!
Prosimy o przesłanie i uzupełnienie zaliczek, ich brak oznaczać będzie dla nas rezygnację.
Pozdrawiam i do zobaczenia na rekolekcjach w Konstancinie :-D
Z Bogiem.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-25, 23:21   

Przypominam, że termin wpłaty zaliczek (100 zł od osoby) na wakacje w Myczkowcach upłynął 10 maja.
Ponieważ część osób nie wpłaciła jeszcze zaliczek informuję, że jeżeli zaliczki nie wpłyną na konto do dnia 2 lipca to oznaczać to będzie dla nas rezygnację.
Powyższy termin jest nieprzekraczalny!
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-26, 10:45   

Ponieważ przejąłem współorganizację I turnusu wczasów po Marku, pragnę przypomnieć wszystkim uczestnikom, że do ubezpieczenia potrzebne są numery pesel (również dzieci).
Osoby, które nie podały jeszcze tych numerów, a chcą być objęte ubezpieczeniem proszone są o przesłanie ich pilnie do mnie na PW lub maila przez forum.
Osoby, które jadą z dziećmi i pragną aby były one objęte ubezpieczeniem, proszone są o podanie imion dzieci, a także nazwisk jeżeli są inne niż osoby z którą jadą na wczasy.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-26, 21:53   

UWAGA - JEST JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC NA I TURNUS.

Informuję, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na I turnus wczasów z Sycharem w Bieszczadach. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze mną przez PW lub na maila przez mój profil na forum.
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-27, 21:44   

UWAGA II TURNUS MYCZKOWCÓW - 22-29.07!!!!!

proszę o natychmiastowe przesłanie Leszkowi danych do ubezpieczenia - swoich i dzieci: imię, nazwisko, adres, pesel. Dotyczy tylko osób, które jeszcze tego nie zrobiły.
Adres Leszka podałam w mailu. Ubezpieczenie jest wliczone w cenę pobytu.

Pozdrawiam, z Bogiem - Małgosia :-)
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-28, 15:19   

W jakim mailu? Ja nie mam żadnego maila z adresem Leszka. A zaliczkę wpłacałam.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-28, 16:16   

Ponieważ okazało się, że do ubezpieczenia niezbędne są oprócz takich danych jak:
imię, nazwisko i pesel, także adres zamieszkania, w związku z tym proszę wszystkich uczestników I turnusu w Myczkowcach o dosłanie na mojego maila lub na PW, swoich i dzieci adresów zamieszkania.
Jeżeli ktoś nie podał jeszcze danych swoich lub dzieci takich jak pesel, nazwisko czy też imię, to również proszę o pilne dosłanie tych danych do mnie.
Osoby, które nie prześlą pełnych danych swoich i dzieci nie będą mogły być objęte ubezpieczeniem.
Przypominam, że koszt ubezpieczenia zawarty jest w opłacie za pobyt.
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-29, 12:36   

Balba napisał/a:
proszę o natychmiastowe przesłanie Leszkowi danych do ubezpieczenia - swoich i dzieci: imię, nazwisko, adres, pesel.


czy te dane : pesel i adres były podawane przez nas w formularzu zgłoszeniowym? Bo nie pamiętam . A jaki jest mail do Leszka?

Jeszcze tylko 3 tygodnie Hurrrrraaaaaaaaaaaaaa!!!! :-D Mam już czapkę na upały i czapkę na zimne dni i piłę łańcuchową na wywrócone drzewa, więc powinienem dotrzeć na czas :mrgreen:
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-04, 00:05   

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na I turnus. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze mną na PW lub na maila przez mój profil na forum.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-08, 23:53   

Czy ktoś może pomóc:

http://www.kryzys.org/vie...p=363669#363669



,
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-09, 10:19   

Dojazd z Rzeszowa przez Sanok i Lesko, są autobusy. Szukajcie np. poprzez http://www.e-podroznik.pl...&toStopId=-1993

Z Bogiem - M.
 
 
Pestka75
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 21:24   

Zbliża się powolutku 15 lipiec :)
czy wiadomo już na którą godzinę zjeżdżamy się w Myczkowcach na I turnusie??
do kogo i gdzie się zgłaszać w celu kwaterunku?

pozdrawiam wszystkich Myczkowiczów ;)
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-11, 23:38   

Jutro roześlę do wszystkich uczestników I turnusu mailem wszelkie informacje dotyczące pobytu :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8