Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2014-03-06, 13:46
Proszę zgłaszać uwagi dot. ew. problemów technicznych
Autor Wiadomość
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-20, 13:03   

dziewczyny wyjaśniły dokładnie - nic dodać więcej
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 00:10   

Wyswietla mi sie co pare zmian na stronie taki komunikat:

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Can't connect to MySQL server on 'sql.sychar.nazwa.pl' (113)

:shock:

Znow jakis klopot ?
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 09:41   

A ja nadal mam nieprzeczytaną wiadomość
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 10:02   

katalotka72, bo nadal mamy ten problem nierozwiązany.
ale ufam, że to nie przeszkadza w poruszaniu się na forum
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 16:47   

nie przeszkadza, tylko tak melduję dla porządku
 
 
ryan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 15:27   

Mam pytanie o czas wysyłania wiadomości prywatnych. Raz wiadomość jest wysłała prawie natychmiast a innym razem czeka np cały dzień. Nieraz wiadomość późniejsza jest już w "wysłanych" a wcześniejsza w "do wysłania"
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 15:38   

ryan, wiadomosć przenosi sie do skrzynki "wysłane" wtedy, gdy adresat ją odbierze, do tego czasu jednak oczekuje w skrzynce "do wysłania". To, ze późniejsza wiadomosc nieraz predzej znika z Twojej skrzynki "do wysłania" może wynikać z faktu, ze odbiorca czyta wiadomości nie w kolejnosci ich otrzymania, ale rozpoczymajac od "góry" listy, czyli od ostanich, a nie pierwszych, wiadomości.
Jeśli adresat jest akurat na forum, to od razu odbiera wiadomosc (dlatego znika od razu), jaśli go nie ma, to wiadomośc oczekuje na odebranie. Podobnie rzecz ma sie z róznymi adrestami, najpierwa zniknie ta wiadomosć, która odbierze ktorys z adresatów, nie zaleznie od tego, którą z wiadomości szybciej wysłałeś.

Mam ndzieję, ze pomogłam. :mrgreen:
 
 
ryan
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 16:04   

zenia1780 napisał/a:

Mam ndzieję, ze pomogłam. :mrgreen:
.

Wszystko jasne, dzięki
 
 
iwonabiel
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-26, 18:03   

Nie wiem, gdzie to napisać, więc piszę tutaj.

Proszę usunąć moje konto. Jestem obrażana, poniżana i gnębiona na tym forum, także na priv. Osoby, które potem składają "oficjalne skargi" i dziwni moderatorzy, np. Jacek Sychar - to jakieś kuriozum.

To naprawde jest forum katolickie?

Na pewno zgłoszę to gdzieś, bo to jest jakieś chore wszystko.

W każdym razie jestem zbyt grzeszna, żeby tu bywać. Tu ludzie boscy od Boga, sędziowie jedyni sprawiedliwi, najlepsi małżonkowie pod słońcem, mający wstrętnych i grzesznych żony i mężów, których trzeba oceniać, sądzić, wymierzać kary, przetrzepywać im kieszenie.

Rzygać mi się chce.
 
 
moc nadziei
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-27, 09:17   

Iwono, moja odpowiedź:

1.Tak jest to forum katolickie.


2. Jeśli przeszkadza Ci "dziwność" Jacka lub uważasz innych moderatorów za "dziwnych", zachęcam Cię do kierowanie uwag na priv.
Grono moderatorów jest dość liczne (choć wciąz brak rąk do pracy), komunikujemy się ze sobą na bieżąco i zapewniam Cię, że Jacek jest z nami nie od dziś. I jak każdy z nas, nieprzypadkowo. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie uwagi, zarzuty i zastrzeżenia do naszej pracy - byle były konkretne.

3. Co do usunięcia Twojego konta, to wszystko jest na PW.
 
 
iwonabiel
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-27, 09:32   

Bla bla bla. Naprawdę musisz się nudzić. :)

Skandaliczne jest to, że samemu nie można usunąć konta.

Żądam więc usunięcia, po co te gadki umoralniające?

Kasujcie i nie ma problemu.
 
 
iwonabiel
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-27, 09:40   

Lubicie drażnić ludzi, prawda?

Mądrzyć się, moralizować, pouczać, a potem korzystać z władzy, nękać użytkowników na priv.

Boże, jakie to "katolickie", chrześcijańskie.

Bóg na pewno jest Wami zachwycony, tacy jesteście wspaniali, mądrzy, taktowni, w ogóle ale to w ogóle nie wykorzystujecie swojej władzy moderatorskiej, absolutnie jesteście pełni miłości do bliźniego - po prostu trzeba brać z Was przykład.

Mam pokopiowane niektóre privy i zamierzam pójść z tym na policję. Po konsultacji z radcą prawnym mam podstawy zgłosić stalking ze strony jednej z osób i nękanie ze strony dwóch innych, w tym moderatora, którego wiadomości nie mogę zablokować, bo jest modem i wiadomości przychodzą pomimo wciśnięcia przycisku "ignoruj".


Naprawdę myślicie, że jesteście bezkarni?
 
 
iwonabiel
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-27, 09:41   

Aha, nie czytam żadnych wiadomości od modów, kasuję je bez czytania.

Kasujcie konto i tyle.
 
 
iwonabiel
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-27, 09:42   

To znaczy od wczoraj nie czytam żadnych wiadomości. Jakiś priv od Nirwanny poleciał w kosmos. Nie znam tej kobiety, nie wiem, po co do mnie pisze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9