Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2014-03-06, 13:46
Proszę zgłaszać uwagi dot. ew. problemów technicznych
Autor Wiadomość
administrator 
Administrator


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 602
Wysłany: 2014-03-06, 12:57   Proszę zgłaszać uwagi dot. ew. problemów technicznych

Kochani, proszę zgłaszajcie w tym wątku swoje uwagi, problemy dotyczące technicznej strony funkcjonowania Forum. Mieliśmy ostatnio awarię, dlatego chcemy wszystko poustawiać tak, aby było ono w pełni funkcjonalne.
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Przeczytaj...
1. tradycja 12 kroków dla chrześcijan:
"Nasze wspólne dobro jest najważniejsze, indywidualny rozwój zależy od jedności grupy".
 
 
landis85
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-07, 11:52   

nie wiem czy mój problem jest aż tak ważny ale wyświetla mi że mam w skrzynce odbiorczej ponad 65 tys nieprzeczytanych wiadomości...
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-07, 12:40   

a mnie cały czas 2
 
 
Kamerun
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-07, 20:31   

Moi grypowicze sygnalizują, że wielokrotnie znikają im wpisy w ich watkach.Pisza piszą, jest wyślij i przepada.
Ja otwieram np. kilka wątków z grupy i odpowiadam a w miedzy czasie kończy się id i muszę znowu się logować i automatycznie niknie mój wpis.
Z wiadomościami mam podobnie, zaznaczam, oznacz przeczytane watki a i tak mi pokazuje, że przekroczyłam limit itd.
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-08, 21:56   

U mnie też jest ponad 65 tys wiadomości nieprzeczytanych (być może to przyczyna awarii forum , które "spuchło" w sposób nadmierny?).
I u mnie też przy próbie wysłania posta lub nawet tylko zrobienia jego podglądu wylogowuje mnie.
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-08, 22:20   

mnie wylogowuje przy wysyłaniu widomości na priv
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-09, 13:32   

To nie jest problem techniczny, tylko coś co powinno zostać :-) - mianowicie jeśli ktoś napisze dwa/ więcej postów zaraz po sobie, to one do tej pory się sklejały, i nie widać było w wiadomościach nieprzeczytanych, że tam coś nowego ktoś napisał. Konieczne było tzw. "podbicie". Teraz takie coś jest widoczne w Nieprzeczytanych i niech tak zostanie :-D :!:
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-09, 14:24   

Ciągle wejście na forum rozpoczyna komunikat, że przekroczyłam ilość nieprzeczytanych postów 50 (!) i że je usunięto za wyjątkiem 3 ostatnich dni. Głupi komunikat, nielogiczny, jestem każdy dzień na forum, a wystarczy parę godzin, aby 50 postów nowych było.
 
 
bajka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-09, 15:30   

enbe napisał/a:
Ciągle wejście na forum rozpoczyna komunikat, że przekroczyłam ilość nieprzeczytanych postów 50 (!) i że je usunięto za wyjątkiem 3 ostatnich dni. Głupi komunikat, nielogiczny, jestem każdy dzień na forum, a wystarczy parę godzin, aby 50 postów nowych było.


zgłaszam to samo.
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-09, 21:14   

Nirwanna napisał/a:
mianowicie jeśli ktoś napisze dwa/ więcej postów zaraz po sobie, to one do tej pory się sklejały, i nie widać było w wiadomościach nieprzeczytanych, że tam coś nowego ktoś napisał. Konieczne było tzw. "podbicie". Teraz takie coś jest widoczne w Nieprzeczytanych i niech tak zostanie

tak - niech tak zostanie, rewelacyjnie to działa!!
enbe napisał/a:
Ciągle wejście na forum rozpoczyna komunikat, że przekroczyłam ilość nieprzeczytanych postów 50 (!) i że je usunięto za wyjątkiem 3 ostatnich dni. Głupi komunikat, nielogiczny, jestem każdy dzień na forum, a wystarczy parę godzin, aby 50 postów nowych było.

mam to samo
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 10:24   

Wylogowuje mnie z forum samo i zbyt szybko, efektem jest bezpowrotny lot w kosmos długich postów (chyba że potraktuję ten post wcześniej opcją Kopiuj).
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 21:55   

Nirwanna napisał/a:
Wylogowuje mnie z forum samo i zbyt szybko, efektem jest bezpowrotny lot w kosmos długich postów (chyba że potraktuję ten post wcześniej opcją Kopiuj).


U mnie to samo.

Po za tym gdy chcę zacytować w pisanym przeze mnie poście, jakąś część czyjegoś postu i po zaznaczeniu jej naciskam "cytowanie selektywne" to czasami pokazuje się w moim oście ten cytat, ale nie ma na początku informacji czyj jest ten cytat.
Próbowałem kiedyś tak kilka razy i dopiero za piątym razem znalazł się ten dopisek u góry cytowanego postu, czyj on jest.
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 22:19   

bajka napisał/a:
enbe napisał/a:
Ciągle wejście na forum rozpoczyna komunikat, że przekroczyłam ilość nieprzeczytanych postów 50 (!) i że je usunięto za wyjątkiem 3 ostatnich dni. Głupi komunikat, nielogiczny, jestem każdy dzień na forum, a wystarczy parę godzin, aby 50 postów nowych było.


zgłaszam to samo.



mam tak samo
 
 
administrator 
Administrator


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 602
Wysłany: 2014-03-22, 13:15   

Nirwanna napisał/a:
Wylogowuje mnie z forum samo i zbyt szybko, efektem jest bezpowrotny lot w kosmos długich postów (chyba że potraktuję ten post wcześniej opcją Kopiuj).


Proszę o zgłaszanie uwag czy jest w ww. sprawie poprawa.
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Przeczytaj...
1. tradycja 12 kroków dla chrześcijan:
"Nasze wspólne dobro jest najważniejsze, indywidualny rozwój zależy od jedności grupy".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10