Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Coelho i okolice
Autor Wiadomość
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-10, 18:19   

Proponuję skończyć już ten temat. To jest forum pomocy.Jakiej pomocy wy potrzebujecie w tej chwili?
 
 
złamana
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 01:35   

To jest dział różne, a temat dział techniczny. Po co kończyć? Paru ciekawych rzeczy się dowiedziałam. I, żeby Filomenie i Miodziowi do głowy nie przyszło rezygnować z pisania. Każdy tu coś ciekawego wnosi. I osobiście nie chciałabym, by z tego forum zrobiło się miejsce, w którym uznany, że zagrożeniem dla naszych dzieci jest nauka angielskiego, bo tam się witają słowami "hello" (hell - piekło, pozdrawiają szatana).
Temat o tyle ciekawy i pomocowy, że gdzieś tam zawiera próbę szukania odpowiedzi dla siebie i oddanych naszej pieczy dzieciom, jak i co wybierać do czytania, oglądania i słuchania, jak dzieciom przy tych wyborach towarzyszyć i jak odbierać to co się słyszy, czyta i ogląda.
I dzięki za parę argumentów w sprawie gender, będzie konkret w rozmowie z ciekawymi świata dziewczynkami.
 
 
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 06:05   

Od tego są inne fora, to jest forum pomocy, takie pogotowie ratunkowe, na pogotowiu rozmawia się o tym jak ratować ludzi, na inne rzeczy, nie ma czasu.Jest zbyt cenny.
 
 
grzegorz_
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 07:20   

Teresa,

Na forum jest wiele wątków i nikt nie jest przecież zmuszany do tego aby czytać
wszystkie wątki?
Po to chyba jest dział "różne" aby można pisać w nim "rożne" rzeczy.
 
 
miodzio63
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 08:23   

tereska napisał/a:
Od tego są inne fora, to jest forum pomocy, takie pogotowie ratunkowe, na pogotowiu rozmawia się o tym jak ratować ludzi, na inne rzeczy, nie ma czasu.Jest zbyt cenny.


Zatem tereso zczytaj to poniżej i zastanów sie JAKA JEST W TOBIE WIARA....
czy ta odpustowa ??? czy ta własiwa??

Aby wiara stała się mocna, musi być wypróbowana, musi przejść przez tygiel doświadczeń, przez wiele prób i burz. Wiara powierzchowna, oparta jedynie na wychowaniu, uczuciu i pewnych przyzwyczajeniach, w obliczu trudności załamuje się. Bóg chce, by człowiek wierzący został w wyniku prób wiary ogołocony z tego, co stanowiło jedynie podpórki wiary; co nie było autentycznym przylgnięciem do Chrystusa, oparciem się na Nim i powierzeniem się Jemu.

....O.D
 
 
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 11:03   

Miodzio, odsyłam do portali poświęconych wierze, myślę, że więcej z nich skorzystasz, niż z naszego. Grzegorz, moderatorzy są zmuszeni czytać wszystko, jest nas mało i mamy mało czasu, chcemy czytać i pomagać tym co potrzebują pomocy,takie tematy nie pozwalają nam zająć się tym czemu służy to forum.
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 11:29   

Teresko, niegrzecznie tak miodzia odsyłać stąd, wszak to nie Twój prywatny portal.
Miodzio zapewne sobie odejdzie kiedy uzna za stosowne i jemu samemu pozwól decydować. To Twój problem, jeśli sobie nie radzisz z nadmiarem informacji oraz ich rodzajem, lub jeśli jesteś po prostu zamknięta na poszerzenie horyzontów. Tu ukłony dla Tych wszyskich, którzy skutecznie się przyczyniają do ich poszerzenia - dziękuję.
Dział techniczny Teresko możesz sobie odpuscić i pojawić się w wątkach ludzi, którzy pomocy potrzebują, będziesz w ten sposób miała poczucie dobrze spełnionego obowiązku. I nie brak czasu jest problemem - trzeba nazwać rzeczy po imieniu, tylko niechęć wobec tematów które zdają się być niewygodne - podkreślam, ZDAJĄ SIĘ BYĆ ale takimi w istocie nie są.
 
 
Wilkoo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 12:29   

Poznałem dziś przypadkowo pewną Kobietę.

Pierwsze Jej słowa?

- Nie wystrasz się. Jestem wierząca.

Myślałem, że się po prostu załamię.

Odpowiedziałem Jej:

- Posłuchaj. Prawdziwa Wiara przyciąga. To nawiedzenie odciąga, odstrasza.

Ona - zagubiona, ale w końcu odpowiedziała:

- Nie zawsze tak jest. Dużo Mężczyzn reaguje z awersją na moją Wiarę i zasady.

No cóż, musiałem więc zripostować:

- Widzisz, Doroto. Nikt z awersją nie reaguje na normalność i zdrowe zasady.

TYLE W TEMACIE. Odpuściła. Zrozumiała - mam bardzo małą nadzieję.

Reakcja Orsza, reakcja Teresy ..

ten temat nazwałbym :

Koeliofobia

PAX.
 
 
miodzio63
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 12:58   

tereska napisał/a:
Miodzio, odsyłam do portali poświęconych wierze, myślę, że więcej z nich skorzystasz, niż z naszego.

Bóg mnie stworzył wolnym -a w tej wolności decyduję sam o sobie.
A nie jakaś tam Tereska-nawet gdy ma kolor zielony.
A na nadmiar emocji-dość kiepsko używanych polecam preparaty ziołowe choćby od księży Bonifratrów z wa-wy.

To tak na marginesie.....
i jeszcze funkcja dana do ręki a błędnie używana jest byłe jaką funkcją,czasami trzeba się zastanowić
CZY DO NIEJ PASUJĘ....

tyle w temacie

[ Dodano: 2014-02-11, 14:07 ]
kenya napisał/a:
Teresko, niegrzecznie tak miodzia odsyłać stąd, wszak to nie Twój prywatny portal.

Miodzio zapewne sobie odejdzie kiedy uzna za stosowne i jemu samemu pozwól decydować.

Dzięki Kenya za troskę :lol: :lol:
Przywykłem...w życiu osobistym tez jest Pani jakiej nie pasuję do życiowego pamiętnika
pośród obrazków kolegów, koleżanek, przyjaciół i przyjaciółek-a tak ogólnie to obciach mieć męża.
jak w powiedzeniu.....
murzyn zrobił swoje-murzyn może odejść
 
 
mgła1
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 14:20   

kenya napisał/a:
To Twój problem, jeśli sobie nie radzisz z nadmiarem informacji oraz ich rodzajem, lub jeśli jesteś po prostu zamknięta na poszerzenie horyzontów.
Dział techniczny Teresko możesz sobie odpuscić i pojawić się w wątkach ludzi, którzy pomocy potrzebują, będziesz w ten sposób miała poczucie dobrze spełnionego obowiązku.


Kenya, to niegrzecznie sugerować komuś coś, co może być obraźliwe i nieprawdziwe.
"...zamknięta na poszerzenie horyzontów..."?
"...dział techniczny możesz sobie odpuścić?..."
:?:
 
 
Wilkoo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 16:15   

Zadziwiające, że nie reagowałaś, gdy ktoś tu naprawdę obrażał Kobiety.

A zareagowałaś, gdy ktoś napisał .. coś .. merytorycznego .. ;-)
w dodatku zgodnego z rzeczywistością.. 8-)
 
 
1963N
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 18:27   

NIECH PUBLICZNIE WYJASNI TERAZ MODERATOR TERESA
DLACZEGO KONTO MIODZIO63 MA ZAKAZ PISANIA!!!!

metoda znana od wielu lat co nie odpowiada jest usuwane :lol:
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 18:38   

A czemu to komuś kto zarejestrował się dzisiaj jest to wiadome ???

, ktoś ty ????

który to twój już tu nick ????
 
 
kenya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-11, 18:56   

Mirakulum,

czy jest prawdą, że konto miodzio63 jest faktycznie zablokowane?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9