Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Może się narażę mamom,ale jestem za............
Autor Wiadomość
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 08:14   

lavieestbelle napisał/a:



Krzywdzimy dzieci zabierajac im jednego z rodzicow!!!Prawo Boskiejest rowne,nie dal wylacznosci matce (to ze ona rodzi to jest nasz zaszczyt,nasze powolanie,ale to nie sprawia ze dzieci sa nasze,chyba ze je niezdrowo kochamy,dla siebie,albo gorzej,dla walki z mezem,od ktorego czujemy sie zranione)
pozdrawiam i zycze madrosci Bozej,bo takich rodzicow potrzebuja dzieci

Pięknie napisane.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 08:45   

...
Ostatnio zmieniony przez miazia 2014-02-10, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:02   

Hm, o sobie.
Mój syn do czwartego roku życia nie wiedział ,ze ma tatę.Nie z powodu mego zaniedbania.
Z powodu celowego działania.Juz wie ,ze ma tatę.Robię wszystko co mozliwe by znał i obserwował tatę.By matka z babką nie mogli wcielać zjawiska PAS.To trudne ,gdyz dzialają sądami niszcząc mnie.Ja jednak nadal żyję,chłopcy mnie widują w domu Pana (kościół) i mogą mnie obserwować.Opieka naprzemienna ten problem by rozwiązała. :-)
Nie musiałbym szukać chłopców a za to byc karany sądownie za nekanie.Oczywiście jeszcze zostaje problem egzekucji prawa,gdyz matki (zdaża się ) jak w moim przypadku nie realizowała postanowień widzen z dziećmi.
Dlatego proszę by matki nie ograniczały widzeń dzieciom z ich ojcem ,choćby był draniem dla nich (nie dla dzieci).
Z poważaniem Piotr.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:15   

...
Ostatnio zmieniony przez miazia 2014-02-10, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:24   

miazia napisał/a:
zaleś napisał/a:
Dlatego proszę by matki nie ograniczały widzeń dzieciom z ich ojcem ,choćby był draniem dla nich

w taki razie ja powinnam wystąpić z apelem do ojców aby "chcieli" mieć kontakt ze swoimi dziećmi, interesowali się nimi, zabierali je do siebie.....pomagali w ich utrzymaniu i wychowaniu....

To dobry pomysł.Tak uważam.Jesli choć do kilku ojców dotrze taka prośba to skutek radosny dla dziecka.Czyz nie?
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:32   

...
Ostatnio zmieniony przez miazia 2014-02-10, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:38   

Jak bardzo cierpią moje dzieci ? Ja jestem stary byk i jakos dam sobię radę.Moje dzieci mają gorzej .Nie potrafią krzyczeć i domagac się tego co dla nich powinno byc oczywiste.
Dlatego moja prosba jest aktualna-matki nie ograniczajcie ,nie izolujcie dzieci od swych ojców.!!!
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:41   

...
Ostatnio zmieniony przez miazia 2014-02-10, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:41   

Moje dzieci nie słyszą o ojcu nic dobrego.Słyszą ,że tata jest kryminalista,pedofil,alimenciarz,itp. Dobrze ,że choc to słyszą-czyli jest :-D
Ale chyba odchodzimy od tematu.Tematem-OPIEKA NAPRZEMIENNA.

[ Dodano: 2014-02-05, 09:46 ]
Katarzyno,mam wrażenie że ten post nie dotyczy Ciebie.Przecież Ty nie ograniczasz widzeń ojcu z dziećmi.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 09:46   

...
Ostatnio zmieniony przez miazia 2014-02-10, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 10:00   

Wiesz-chętnie bym się z Tobą zamienił.Dotyczy dzieci.Chce je wychowywac ze wszystkimi konsekwencjami.Gromy rzucam tylko w te matki ,które izoluja dzieci od ojca.Nie dotyczy przecież Ciebie.Twoja sytuacja juz wiemy-jest inna,czyli post nie dotyczy Ciebie.Nie wiem dlaczego piszesz w poscie ,który nie dotyczy Ciebie.Moze dlatego by zwrócic na siebie uwagę-więc tu Ci sie udało :-D - masz załatwiona modlitwe w Twojej intencji.
Trzymaj się-powodzenia.
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 10:07   

...
Ostatnio zmieniony przez miazia 2014-02-10, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zaleś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 10:14   

Dzieki .Pamietaj prosze w swej modlitwie o mich orłach-Oni potrzebuja wsparcia.Ja juz tyle przeszedłem,ze musze dać radę.Przed nimi życie.

[ Dodano: 2014-02-05, 10:16 ]
.
.
.
Nadal nie wiem dlaczego piszesz w poscie ,ktory Ciebie nie dotyczy.Przecież nie ograniczasz ojcu widzeń z dziecmi.Jestes za opieka naprzemienną ?
 
 
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 10:33   

Myślę , że temat OPIEKI NAPRZEMIENNEJ
wart jest nagłośnienia conajmniej
a i propagowania także .
W Polsce praktycznie rozwiązanie nieznane .
Temat w zamyśle autora ( tak odczytuję )
miał być potraktowany zatem
bez odniesień do osobistych historii kogokolwiek ,
bo to tematowi nie służy .

la vie est belle
Masz rację , życie jest piękne .

Lepiej z mądrym ( z mądrą ) zgubić , niż z głupim znaleźć .
Pewnie dlatego wyszliście z kryzysu . ;-)

Kilka linków :

Opieka naprzemienna na świecie

Opieka naprzemienna alternatywą dla „rodzica niedzielnego”

Opieka naprzemienna - korzyści dla dziecka/dzieci

Opieka naprzemienna

Opieka naprzemienna tylko pod warunkiem porozumienia


Jeszce zasadnicza sprawa .
Polskie Sądy powinny NAJPIERW
mieć OBOWIĄZEK
wykorzystania wszelkich możliwych środków
do utrzymania rodziny w całości ,
bo to najlepsze rozwiązanie .


Zwykle nie robią NIC , a "sprawy"
to kpina z ludzi .
Ostatnio zmieniony przez mare1966 2014-02-05, 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9