Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA TARNÓW I OKOLICE
Autor Wiadomość
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-11, 08:12   

Karolina12 - wielkie Bóg zapłać za wsparcie w czasie audycji z SYCHARKAMI na żywo w Radiu Podlasie.

Pozdrawiamy z Łukowa - Ognisko w Tarnowie :mrgreen:
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-11, 08:33   

Hubciu, a wiesz, że wczoraj były urodziny Marysi? to był ważny dzień :-D
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-11, 09:45   

Balba napisał/a:
Hubciu, a wiesz, że wczoraj były urodziny Marysi? to był ważny dzień :-D


Oj, oj .... nie wiedziałam, że to dzień urodzin Marii!!!!

Marysiu - w dzień swoich urodzin - dałaś nam prezent!!!

Maryniu - składam Ci spóźnione życzenia: Bóg niech Cię hojnie obdarza swoją łaską i prowadzi na drodze powołania do małżeństwa i rodziny.

 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-11, 13:07   

hubcia Dziękuję za życzenia

daliście wczoraj w radio piękne świadectwo, czym jest i czym się zajmuje nasza Wspólnota
Buziakkkkkkkkkki
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-11, 14:00   

Karolina12 napisał/a:
daliście wczoraj w radio piękne świadectwo, czym jest i czym się zajmuje nasza Wspólnota
Buziakkkkkkkkkki


Twój telefon i to co przekazałaś o Waszym małżeństwie, pięknie uzupełnił audycję. Ja to wiem, bo słyszałam w słuchawkach - nie wszyscy obecni w studiu mieli to szczęście, bo było nas 8 osób - a słuchawek 4 szt, ale jak już będzie audycja w archiwum, to nadrobimy czas:mrgreen:
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-15, 21:45   

Kochani

Za półtora tygodnia tj. 26.06.2015 r. kolejne spotkanie naszego Ogniska w Tarnowie
Rozpoczynamy jak zwykle Mszą Św. o godz. 18.00 następnie udamy się na dalszy ciąg spotkania do salki w budynku plebani
Serdecznie Zapraszamy
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-16, 07:32   

a zaraz po spotkaniu do Gródka n/Dunajcem - ZACZYNAJĄ SIĘ WAKACJE :mrgreen:
Bożego dnia.
 
 
woj55
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-20, 17:43   

Kochani
W piątek 24 lipca Mszą Świętą o godzinie 18.00 rozpoczynamy nasze co miesięczne spotkanie .
Zapraszamy
 
 
woj55
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 19:48   

W dniu 24 lipca Mszą Świętą o godzinie 18.oo rozpoczęliśmy nasze co miesięczne spotkanie . Po modlitwie przeczytaniu charyzmatu naszej wspólnoty oraz przypomnieniu zasad obowiązujących podczas spotkań wzięliśmy się za pracę . Tym razem tematem przewodnim był język przepraszania czyli krótkie słowo PRZEPRASZAM . Za co mam przepraszać , w jaki sposób , jak naprawić to co zepsułem i jak prosić o wybaczenie po zadośćuczynieniu . Krótką modlitwą zakończyliśmy spotkanie
 
 
woj55
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 19:50   

Od 1 sierpnia 2015 roku działa poczta ogniska sychartarnow@interia.pl więc jest bezpośredni kontakt do nas . Podaje również numer telefonu Sycharowskiego 791-637-131 czynny codziennie od 16 – 18
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 20:10   

Cytat:
Od 1 sierpnia 2015 roku działa poczta ogniska sychartarnow@interia.pl więc jest bezpośredni kontakt do nas


A to ja myślałem, że już jest kontakt z każdym ogniskiem - przez stronę ogniska ;-) :-P :mrgreen:
 
 
woj55
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 18:54   

Na stronie ogniska piszemy info ogólne a jest wiele osób które potrzebują szybkiego kontaktu z Nami bo gdzieś na terenie Diecezji \ od kapłanów albo z plakatów mają namiary na Wspólnotę w Tarnowie gdzie mają najbliżej czyli nawet 100 km \, więc jest to najszybsza forma dotarcia do Nas.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 19:05   

woj55 napisał/a:
Na stronie ogniska piszemy info ogólne a jest wiele osób które potrzebują szybkiego kontaktu z Nami bo gdzieś na terenie Diecezji


A tutaj nie można?: http://tarnow-karoliny.sychar.org/kontakt/
 
 
woj55
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-25, 15:56   

Kochani
W piątek 28 sierpnia Mszą Świętą o godzinie 18 rozpoczynamy nasze co miesięczne spotkanie ogniska .
Serdecznie zapraszam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8