Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA TARNÓW I OKOLICE
Autor Wiadomość
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-14, 01:32   

Rechercher napisał/a:
wow - dużo was cieszę się że ruszacie z taką siłą


Aniu sama byłam zaskoczona liczbą osób....... cieszę sie jednak że są osoby gotowe powalczyć o swoje i rodzinne szczęście

Rechercher napisał/a:
Maryś - pozdrawiam kochana


Aniu buziakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkki, cmoooooooooooooooooooooooooooook Dziękuję
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-26, 14:35   

Kochani wszystkiego najlepszego , spokojnych radosnych Świąt
Błogosławionego nadchodzącego 2015 roku
 
 
x_cite
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 22:26   

Witam serdecznie! Jestem nowy jak widać :) Szukam wszędzie pomocy i zawitałem do Was...powiedzcie mi kiedy planowane jest najbliższe Wasze spotkanie w Tarnowie?? Jestem z Nowego Sącza i chętnie bym do Was zawitał...pozdrawiam
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 22:43   

x_cite,
zanim ktoś z ogniska sie odezwie zerknij na ich strone internetową, odnośnik znajdziesz na naszej głównej u góry :mrgreen:
 
 
x_cite
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 22:54   

Zrobiłem to przed napisaniem posta ;-) ....nie widzę żadnego nowego terminu...nie ma nic na tej stronie o spotkaniu.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-08, 00:02   

x_cite napisał/a:
Zrobiłem to przed napisaniem posta ;-)

no to trzeba poczekać :mrgreen:
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-08, 00:08   

x_cite napisał/a:
Zrobiłem to przed napisaniem posta ....nie widzę żadnego nowego terminu...nie ma nic na tej stronie o spotkaniu.


Witaj

najbliższe spotkanie Ogniska odbędzie się 23 stycznia rozpocznie się mszą św. w kościele pod wezwaniem Karoliny Kózki następnie spotykamy sie w salce plebani
Serdecznie zapraszam

Spotkania będą odbywać się w każdy czwarty piątek miesiaca o tej samej godzinie
 
 
x_cite
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-08, 18:04   

Dziękuję serdecznie za wyczerpującą informację.
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-14, 20:22   

Kochani

23 stycznia 2015r w Parafii Bł. Karoliny Kózki odbędzie się kolejne Ogniskowe spotkanie
rozpoczynamy Mszą Św. o godz 18.00 a następnie udajemy się do salki w budynku plebani

Serdecznie Zapraszam
 
 
Dabo
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-14, 22:38   

I zaszyli sie w tych górach, ludzi nie widza ani slysza, Gopr by szybciej chlopu pomogl :lol:
 
 
Lawendowa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-14, 23:45   

Dabo napisał/a:
I zaszyli sie w tych górach, ludzi nie widza ani slysza, Gopr by szybciej chlopu pomogl :lol:

1,5 godziny to długo :?: :mrgreen:
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-15, 07:58   

Dabo napisał/a:
I zaszyli sie w tych górach, ludzi nie widza ani slysza, Gopr by szybciej chlopu pomogl


Dabo zanim następnym razem znów kogoś ocenisz może warto najpierw zapytać osobę zainteresowaną czy otrzymała pomoc...........
 
 
x_cite
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-15, 09:05   

Karolina12 napisał/a:
Dabo napisał/a:
I zaszyli sie w tych górach, ludzi nie widza ani slysza, Gopr by szybciej chlopu pomogl


Dabo zanim następnym razem znów kogoś ocenisz może warto najpierw zapytać osobę zainteresowaną czy otrzymała pomoc...........


Dabo do kogo/czego ten post miał być??
 
 
Karolina12
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-26, 19:08   

23.01.2015 r. odbyło się spotkanie Ogniska

Przybyło 9 osób w tym trzy nowe osoby. Gościliśmy Doradcę Rodzinnego który wytłumaczył nam istotę tematu......... a tematem naszego spotkania było - "Poczucie własnej wartości"

w miłym towarzystwie spędziliśmy ponad 2 godz.

Wszystkich chętnych zapraszam na kolejne spotkanie które odbędzie się w czwarty piątek lutego o godz. 18.00 w parafii Bł. Karoliny Kózki w Tarnowie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8