Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
kiedy następna edycja
Autor Wiadomość
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-30, 10:06   

Dak78, chyba przeoczyłeś mój post powyżej.
Dla jasności wklejam raz jeszcze


Kochani, od dzisiaj, w związku z nawałem pracy przy organizacji kroków, NIE uzupełniamy listy.
Kto wypełnił formularz, otrzymał potwierdzenie (pojawiało się na stronie po całkowitym wypełnieniu formularza - "potwierdzenie przyjęte" z głowy piszę, więc może być ciut inaczej ale znaczenie takie) jest na liście.
 
 
antonikrosno
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-30, 21:03   

Hej znak zapytania przy nicku co ma oznaczać?
Jestem z woj podkarpackiego
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-30, 21:56   

antonikrosno napisał/a:
Hej znak zapytania przy nicku co ma oznaczać?
Jestem z woj podkarpackiego
nie uwierzysz, aleśmy się zastanawiali czy jesteś z Krosna :mrgreen: tylko tyle.
 
 
moniuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-02, 11:09   

kiedy ruszamy z krokami? czy wiadomo już cos? nie mogę się już doczekać :)
 
 
umiłowana
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-03, 08:59   

spinka napisał/a:
dakota, dziekuje caly czas o tym pamietam :lol:


A my cały czas pamiętamy o Tobie. :-o
 
 
enbe
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-03, 12:52   

Trzymam kciuki i w modlitwie pamiętam o stawiających pierwsze kroki sycharkach z naszego ogniska.
 
 
spinka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-03, 20:37   

enbe, Dziękuje bardzo :-D
 
 
Ewita
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 10:13   

Alleluja,
chcę przystąpić do grupy 12 kroków, wstępne zgłoszenie wysłałam w sierpniu, dostałam mejla z potwierdzeniem rozpoczęcia warsztatów ale nie mogę sie zalogować na stronę http://formularz.sychar.o...zgloszenie.html pojawia mi sie napis strona nie istnieje bardzo mi zależy by uczestniczyć w tej edycji prosze o pomoc Ewa z Gdańska adres ewita03@wp.pl. Z Bogiem
 
 
Kamerun
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 10:13   

Kochani, wiem, że się niecierpliwicie, i ciesze się, że tak wam pilno do pracy w przemienianiu siebie :lol: i swojego życia.
Lista jak wiecie jest już zamknięta, jest jeszcze kilka niejasności, które wyjaśniamy i moi drodzy nastał czas prac technicznych.
To żeby wasza praca mogła w ogóle nastąpić i sprawnie przebiegać , wymaga wielkiej pracy "technicznych" czyli osób, które pozakładają zakładki, wątki i tp..Wszystko musi być sprawdzone i dopięte abyście czuli się bezpiecznie i spokojnie.
Krótko mówiąc potrwa to kilka dni,nikt nie jest tu zatrudniony na umowę, więc po prostu potrzebny jest czas.
Macie więc pierwszą i bardzo ważną lekcje POKORY, drugą....CIERPLIWOŚCI :mrgreen:
Wcześniej niż ok 15 października raczej nie ruszymy :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam życząc błogosławionej niedzieli.
 
 
Orchidea
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 10:44   

Dzień Dobry :-) A co oznacza [b] przy moim nicku ? Pozdrawiam :-) )
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-04, 21:10   

Orchidea napisał/a:
Dzień Dobry :-) A co oznacza [b] przy moim nicku ? Pozdrawiam :-) )
nic zupełnie ... zwyczajny błąd edytorski
 
 
moniuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-06, 08:21   

Kamerun dziękuje za odpowiedź:) wszystko ma swój czas
 
 
Kamerun
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-08, 22:08   

Kochani, przygotowania zaczynają finiszować :lol: najprawdopodobniej w niedziele grupy zostaną otwarte i rozpoczniecie prace.Otrzymacie powiadomienia mailem.życzę obfitości łask Bożych potrzebnych do tej trudnej pracy.Zachęcam do systematyczności i wytrwałości , a owoce będą cudowne.
Pozdrawiam.Kamerun
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 07:23   

Niech Wam Pan Bóg błogosławi , wszystkim, którzy przygotowujecie ten program :->
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9