Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA RADOM
Autor Wiadomość
czarny68
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 16:50   UWAGA RADOM

Poszukuje, osób z Radomia i okolic dla których bliskie są idee sycharowskie, którzy się z nimi
utożsamiają .
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 17:43   

Czarny, w Radomiu masz wspaniałego kapłana któremu Sychar nie jest obcy - ks. Marek Dziewiecki :mrgreen:
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-27, 18:17   

http://www.marekdziewieck...dziewiecki.html
 
 
niezapominajka8
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-07, 21:37   

Witaj Czarny!
Ja jestem taka osoba, która utożsamia się z Sycharem i jestem prawie z Radomia :mrgreen:

Pisz śmiało o co chodzi :lol:
 
 
czarny68
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-17, 14:57   

Witaj niezapominajka8.
Wiesz już o co chodzi, zachęcam dalej do ujawniania się inne osoby, wiem że takie
są. Śmiało.
 
 
aatka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-05, 23:14   

witajcie Czarny i Niezapominajka :-)
Ja też jestem z Radomia.
Czy myśleliście już może o założeniu wspólnoty?
Trochę jakby nas mało.....
A może istnieje już jakaś grupa ludzi z podobnymi problemami z którą choćby można się wspólnie pomodlić?
Jeśli wiecie coś na ten temat, dajcie znać, proszę.
Pozdrawia ciepło.
 
 
niezapominajka8
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 16:12   

Witajcie!
Póki co ja jestem zielona jeśli chodzenie o prowadzenie i zakładanie czegokolwiek. Jeżdżę teraz do Kielc na ognisko. Bardzo bym chciała, aby i u nas powstało ognisko Sycharu.
Jeśli taka wola Boża to może i u nas kiedyś będzie, aczkolwiek ja się nie czuję na dziś kompetentna.
Mogę porozmawiać z ks. Adamczykiem, który zajmuje się Poradnią Rodzinną w Radomiu.

Cóż trzeba to przemodlić i zobaczymy :-D
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 21:02   

My w Trójmiecie zaczynalimy w 2 osoby + Bóg :mrgreen:
 
 
sylwia_12
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-15, 11:09   

Witam, a może są osoby z okolic Radomia? też dajcie znać, proszę. Ja jestem jedną z takich osób ;-)
 
 
Tomek_Radom
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 11:04   Tomek RADOM

Witajcie... radomianie... jestem kolejnym, który i tutaj szuka pomocy i wsparcia.... Bradzo liczę na głeboką obdudowę naszego małżęństwa....
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 11:10   

Tomek_Radom napisał/a:
Bradzo liczę na głeboką obdudowę naszego małżęństwa....
- jeżeli bierzesz pod uwagę twoja cięzka prace nad soba,zaczynając własnie od tego - to napewno masz duże szansę zgodnie z hasłem sycharu ,ze KAZDE SAKRAMENTALNE MAŁZEŃSTWO JEST DO URATOWANIA, więc twoje również.
jestes z radomia wiec jesli sie nie myle macie tam wspaniałego kapłana ks.Dziewieckiego- to prawdziwy skarb w pracy nad soba .Poczytaj jego ksiazki, posłuchaj kazań ks,Pawlukiewicza a poza tym przegladaj jak na poczatek to nasze forum to skarbnica wiedzy i doswiadczen.pozdrawiam i życze tobie aby CHCIAŁO CI SIE CHCIEĆ
 
 
sylwia_12
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-25, 21:03   

Jeśli są tutaj osoby zainteresowane powstaniem Ogniska w pobliskim Szydłowcu to zapraszam do kontaktu.
 
 
sylwia_12
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-28, 22:41   

Kochani podaję informację o spotkaniu w Radomiu z Sycharem

„Sychar” Wspólnota Trudnych Małżeństw
1 maja 2016 roku

Małżeństwa przeżywające trudne chwile w swoim życiu zapraszamy na spotkanie z członkami Wspólnota Trudnych Małżeństw „Sychar”, które odbędzie się w najbliższą niedzielę – 1 maja –
o godz. 16.00 w sali Świętej Rodziny w Parafii Matki Bożej Królowej Świata w Radomiu


http://filipini.radom.pl/parafia/index.php#artykul2
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-04-29, 06:25   

Sylwia, niech Duch Święty Was prowadzi! :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9