Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA ŁÓDŹ!
Autor Wiadomość
tempus
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-30, 22:11   Dzięki Bogu za ognisko sychar

Tylko w Bogu nadzieja Jezu, ufam Tobie
już chyba jestem skończony już nie ma wyjścia. Nie wiem co ja zrobie proszę o modlitwę niech was Bóg błogosławi jak tu powiedziano jedyne co można zrobić dla żony która mnie opuściła to prosić o życie wieczne dla niej
może tylko w tym jestem jej potrzebny
trzymajcie się z Panem Bogiem tempus
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-23, 23:48   

JakubekKaz napisał/a:
TAK, CHWAŁA PANU!

Zgodnie z tradycja ;-) łódzkiego Ogniska nastepne spotkanie odbedzie sie w ostatni czwartek kwietnia - 24.04.14 o godz. 19:00 :-)

UWAGA! Uroczysta Inauguracja WTM SYCHAR w Łodzi rozpocznie się od Mszy Św. o godzinie 11:30 w sobotę 17.05.2014r.

ZAPRASZAMY :mrgreen:


Zapraszamy na jutrzejsze spotkanie
 
 
kita
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 16:17   

Tak sie ciesze że spotkanie odbedzie sie Łodzi.... teraz sie dowiedziałam i bardzo tego potrzebuje....niestety nie zwolnią mnie z pracy ... a czuje sie coraz gorzej...

[ Dodano: 2014-05-13, 16:25 ]
to ja jestem winna , to ja odeszłam i teraz strasznie żałuje. Zrozumiałam jaki popełniłam straszny błąd i grzech....
teraz
czekam z wiarą i z miłością , z oddaniem na męża, bo jesteśmy po rozwodzie że do mnie wróci i mi zaufa...
Każdego dnia Mój kochany Jezus Chrystus pomaga mi , wspiera, buduje na nowo i zmienia moje serce ....


Jezu , ufam Ci.....
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-14, 12:10   

Szacowni,

Zapraszamy na nasza inauguracje w Łodzi. Uroczyście startujemy już w najbliższą sobotę o godzinie 11:30 :mrgreen:

Dojazd "od Zgierza" (od północy), a "od Pabianic" (od południa):



Zaczynamy od Mszy Świętej, a potem zapraszamy na spotkanie i grilla w klasztornym ogrodzie ;-)



Do zobaczenia!
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-14, 13:03   

Bogu niech będą dzięki za jego wielkie dzieła! :-)
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-14, 14:42   

Jak Bóg da będziemy :mrgreen:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-14, 19:07   

Mirko :mrgreen:


kita napisał/a:
Tak sie ciesze że spotkanie odbedzie sie Łodzi.... teraz sie dowiedziałam i bardzo tego potrzebuje....niestety nie zwolnią mnie z pracy ... a czuje sie coraz gorzej...


Moze sie uda kito, pukaj do nieba i proś, po ludzku działaj, pytaj, moze ktos cie zastapi w pracy????..................a jak nie to będa i kolejne spotkania , zapraszamy
 
 
miazia
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-15, 08:04   

Szkoda, że nie będę mogła być z Wami ciałem ale będę z modlitwą tego dnia.
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 20:58   

Ognisko w Łodzi juz otwarte !!!
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 21:39   

cola napisał/a:
Ognisko w Łodzi juz otwarte !!

 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-28, 16:42   

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie naszego Ogniska SYCHAR w Łodzi:

1. Najblizszy czwartek 29.05 o godzinie 19:00 w parafii opieki Św. Józefa przy ul.Czereśniowej (Klasztor KARMELITOW BOSYCH).
2. Zaczynamy od Mszy Świętej
3. A potem spotykamy sie przy kawie i herbacie



Do zobaczenia :mrgreen:
 
 
atom1706
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-23, 20:32   

Spotkania Ogniska w Łodzi zawsze w każdy ostatni czwartek miesiąca, czyli już w najbliższy czwartek 26.06, rozpoczynamy o:
18.30 - adoracja i Litania do Serca Jezusa
19.00 - msza św. z konferencją Ojca Jana
po mszy spotkanie przy kawie i herbacie

Zapraszamy!!!

Miejsce: Klasztor oo Karmelitów Bosych u Łodzi, ul. Liściasta 9 wejście od ul. Czereśniowej.

Do zobaczenia!!!
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-30, 18:50   

Serdecznie zapraszamy na kolejne (juz jutro) spotkanie naszego Ogniska SYCHAR w Łodzi:

1. Najblizszy czwartek 31.07 o godzinie 18:30 w parafii opieki Św. Józefa przy ul.Czereśniowej (Klasztor KARMELITOW BOSYCH).
2. Zaczynamy od adoracji Najświętszego Sakramentu
3. A potem spotykamy sie przy kawie i herbacie

UWAGA! Msza Święta tym razem będzie o godzinie 18-tej w górnym kościele razem z wiernymi parafianami.



Do zobaczenia :mrgreen:
 
 
atom1706
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-20, 21:56   

Witajcie po wakacjach, już niedługo kolejne nasze spotkanie:-)
Serdecznie pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8