Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA ŁÓDŹ!
Autor Wiadomość
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-03, 23:17   

 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-04, 17:14   

Ho ho ho!! To jak taka silna grupa się zbierze to i Ognisko migiem powstanie :mrgreen:

A narazie zapraszam na otwarcie do Kielc... Ciebie LDA też, zabierz dzieci... moje się ucieszą :-D

Pogody Ducha!!!!
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-04, 21:57   

:mrgreen:
 
 
LDA
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-04, 23:13   

ak70 napisał/a:
Ho ho ho!! To jak taka silna grupa się zbierze to i Ognisko migiem powstanie :mrgreen:

A narazie zapraszam na otwarcie do Kielc... Ciebie LDA też, zabierz dzieci... moje się ucieszą :-D

Pogody Ducha!!!!


AK70 - przekażę dzieciakom Twoje zaproszenie i jak Bóg da, to zjawimy się w komplecie w Kielcach. Pozdrawiam :-D
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-06, 10:29   

Dziękujemy Wszystkim za wsparcie modlitewne i udział w naszej wspólnotowej NOWENNIE :mrgreen:

Zyczymy Pogody DUCHA!
 
 
Andzik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-10, 02:03   

No i jak"wyszlo" spotkanie 6-go jesli nie tajemnica?

Sa juz jakies regularne terminy spotkan moze bo niebawem zdarzac mi sie bedzie wizytowac Łódz nasza ukochana?
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-20, 12:39   

A jednak LUTY ;-)

Mamy już oficjalny termin OTWARCIA lodzkiego OGNISKA: sobota, 15.02.2014r.



W styczniu będzie szczegółowy program, ale już teraz ZAPRASZAMY :mrgreen:
 
 
cola
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-04, 22:15   

:-)
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-30, 22:45   

Szacowni,

Niestety... z przykroscia, ale i nadzieja, ze w koncu to sie STANIE i otworzymy w 2014 roku Ognisko w Łodzi - jestem zmuszony odwołac termin inauguracji WTM SYCHAR w Łodzi z dnia 15-go lutego i poczekac z ufnoscia na inna (jeszcze nieznana) date :cry:

Prosimy Was Wszystkich o MODLITWE!
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 10:16   

Hmm, tak kombinuję i ciut się boję powiedzieć głośno, że to chyba przeze mnie ;-)
Tak chciałam być na otwarciu (do rodzinnego miasta wrócić), ale 15/02 za nic mi nie pasuje, to chyba Pan to dla mnie poprzesuwał :mrgreen: .

A serio - może nowenna raz jeszcze ? Może poprosimy grupy skypowe o modlitwę?
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-31, 10:24   

Mówisz Masz :mrgreen:
 
 
piodar
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-20, 22:34   Uwaga Łódź

Witam. Czekam na otwarcie WTM w Łodzi z niecierpliwością. Myślę, że razem będzie trochę łatwiej trwać w naszych małżeństwach, gdzie troska o życie wieczne współmałżonka, który nas opuścił, jest już niekiedy JEDYNYM wyrazem miłości do niego.

Ps. Wchodząc w małżeństwo powiedziałeś TAK, na ten kształt małżeństwa, który jest teraz!!! ODWAGI
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-01, 20:18   

Uwaga! UWAGA!!

Mamy juz Opiekuna Duchowego i nowe miejsce spotkan łódzkiego Ogniska SYCHAR :-D

W ostatni czwartek marca 27.03 o godzinie 19:00 spotykamy sie w parafii Św. Józefa przy ul.Czeresniowej (Klasztor KARMELITOW BOSYCH przy Liściastej... okolice Mauzoleum i muzeum RADOGOSZCZ).

Rozpoczynamy od Mszy Swietej, a potem spotykamy sie przy kawie i herbacie ;-)
Serdecznie ZAPRASZAMY!

BTW: UROCZYSTA INAUGURACJA (oficjalne OTWARCIE) Ogniska odbedzie sie w MAJU po naszych ogolnopolskich Rekolekcjach SYCHAR w Konstancinie :mrgreen:

[ Dodano: 2014-03-01, 20:28 ]
Dokladny i ostateczny MAJOWY termin INAUGURACJI przekaze NATYCHMIAST po tym jak tylko sam... go poznam :-> ;-) :-)
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-01, 20:46   

Juhuuu! :-D Chwała Panu!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9