Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2013-10-21, 23:48
OWOCE REKOLEKCJI - GÓRA ŚW. ANNY - październik 2013r
Autor Wiadomość
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 09:38   

Bog zaplać za Was wszystkich. Bylam pierwszy raz na rekolekcjach i wrócilam z nich z nowym sercem ;-)
Cytaty wazne dla mnie:
- Żadne cierpienie nie może odebrać mi wiary
- Kochasz? Pokaż to swoim życiem!
- Cierpliwość odkupia świat a niecierpliwość go niszczy
- Cierpliwość Pana Naszego uważajcie za zbawienną
- Związki niesakramentalne są łatwe bo nic nie obiecywałem i obietnicy dotrzymam :-D
- Sakrament to Żywy Chrysus
- Nie ma bezbolesnego rozwoju
- Modlitwa to czas wolny od grania roli Boga dla siebie.
- Do modlitwy nie trzeba czasu trzeba wiary
- Jest tylko jedno miejsce, w którym Bóg nie spotka się na modlitwie - to miejsce gzie nie ma człowieka
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 09:40   

APEL !!!

KOCHANI - każdy Kto tu wejdzie na tę stronę.....proszę bardzo o krótkie Ojcze Nasz i Zdrowaś Mario w intencji - aby ....jeżeli zechcesz Dobry Boże - Michaił i Jego żona mogli zostać rodzicami.
 
 
MonikaMaria3
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 10:50   

Z modlitwą jestem i ja. Ale bardzo, bardzo żałuję, że nie mogłam byc z Wami. Oby mi się na nastepnych rekolekcjach byc udało.... Tak bardzo chciałam Was wszystkich zobaczyc na żywo. :-(
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 17:02   

MonikoMario....już pod koniec listopada rekolekcje ogniska opolskiego ....zapraszamy do Głębinowa. EL.
 
 
Mufinka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 18:21   

Bóg zapłać za Was
dla mnie było ważne "nie szukaj czarnego kota w czarnym pokoju w którym go nie ma"
czyli abym się nie skupiała na swoich błędach, grzechach - abym je oddała Bogu
i żyła tym co dziś daje mi Bóg
 
 
awe
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 20:28   

Michaił napisał/a:
Nie ustawać w modlitwie.
Na nic moje modlitwy, moich bliskich, znajomych, nawet adopcja nam nie wyszła... lubię mieć wszystko na już, na teraz a najlepiej na wczoraj.
W sobotę usłyszałem głos Jezusa : nie ustawaj w modlitwach i bądź cierpliwy a nawet natrętny. )


ksiądz mówił o cierpliwości!

a co do dzieci?
nie wiem czy wiesz ale osoby które chcą , pragną potomstwa, przyjeżdżają właśnie do babci Jezusa do Sw Anny :lol:
dodam jeszcze, żeby pamiętać o co prosisz /liczba potomstwa/
słyszałam o rodzince, ktora najpierw prosila o potomstwo /mieli 2 dorosłych dzieci i chcieli mieć jeszcze jedno, i wyprosili; najpierw urodziły się bliźniaki a potem jeszcze jedno/
po czasie prosili św Anno juz dość!
wspominam o Was w modlitwie i życzę cierpliwości
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-22, 06:22   

Michaił wspieram Was modlitwą
=======================

moje cytaty, które osobiście mnie dotyczą :

- opanować euforię, emocje związane ze zmianami
- musicie być świadkami, a nie działaczami
- nie przegrzewajmy się w emocjach nawrócenia, a ze spokojem i opanowaniem skoncentrujmy się na obecności zasadniczej w naszym życiu czyli na spotkaniu z Chrystusem ...

Bardzo mnie to wszystko wzmocniło, ale jednak pozostał niedosyt istotnego tematu sakramentu małżeństwa...
 
 
DF
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-22, 16:20   

Chciałbym podziękować Wam wszystkim za tak wielki dar przeżywania wspólnie tych rekolekcji. Bardzo ich potrzebowałem i wiele z nich wyniosłem. W moich codziennych modlitwach będę starał się nie pominąć nikogo z Was ani tez tych którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w rekolekcjach. Jednocześnie proszę także o modlitwę za mnie i moją małżonkę w intencji odrodzenia naszego małżeństwa. We wszystkim, wszędzie i zawsze niech będzie pochwalony Pan nasz Jezus Chrystus! Chwała Tobie Panie!
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-22, 19:54   

DF - jestem z modlitwą !! Niech Dobry Bóg działa i przemienia Wasze małżeństwo ! EL.
 
 
robot321
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-23, 07:29   

Mój cytat:

Kto fałszuje , ten cztery razy się modli. :-D

Ernest z Nowej Soli
 
 
Michaił
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-23, 17:15   

dziękuję za wsparcie :) im bardziej będziemy nachalni tym szybciej się uda :-P
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-24, 00:32   

Michaił jestem z modlitwą! Pamietam ze bylismy razem w podgrupie 2 lata temu, z O.Donatem , z Anią Jedną. Miałam okazję poznać Twoją Zonę!
wierze ze pan Bog ma dla Was plan.
Teraz z mezem mielismy 7 ma rocznice slubu, juz we trojkę, bo 2 msc temu urodziła nam sie córeczka!!! A jestesmy duzo starsi od Was :).
(zdązylismy rowno na czterdziechę.:))
Pan Bog dał cud, gdy juz odpusciłam w sercu i powiedzialam badz wola Twoja.

KOchani załuję ze nie moglam byc z Wami, dwa lata temu rekolekcje na górze sw Anny byly szczegolnie owocne, zaczęlo sie odbudowywac moje małżenstwo.
Na razie córcia absorbuje w 100%, to szczegolny czas, ale mam nadzieje ze za jakis czas spotkam sie z Wami.
Jak milo czytac ze grono sycharkow sie rozrasta i diakonia muzyczna...super!!!
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-24, 21:00   

Michail jestem z MODLITWA :mrgreen:

Rekolekcje były SUPER! Dostalem kilka duchowych "strzałów", które prowadza mnie glebiej i GLEBIEJ, ale najważniejsze dla mnie było dotkniecie Waszej = naszej sycharowskiej mocy WSPOLNOTY = bezcenne!

Z moich notatek m.in.:
- ślepy los mnie nigdy nie pokocha, a Bóg NIGDY NIE PRZESTANIE mnie kochac...
- POWOŁANIE czyli moje zawierzenie Po... WOLANIU ;-)
- nie wolno mi isc z duchem czasu tylko mam isc z DUCHEM ŚWIĘTYM!
- widzieć biedę UBOGIEGO, ale i widzieć potrzebę BOGACZA

CHWAŁA PANU!
 
 
Wiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-25, 15:41   

Michail,pozwolisz,ze i ja dołącze do twojej prosby o dzieciątko?

Jestem 18lat po slubie,mamy juz dziecko-1 dziecko,na które czekalismy 8lat,teraz syn kończy 10 lat i jest ciagle sam ,a widokow na razie żadnych na powiększenie rodziny,a jestem też ,jak Danka 9,z tych starszych ;-) ,tyle ,że młodo brałam ślub :mrgreen:

Pozdrawiam Danusiu Waszą piękną rodzinkę!

Smutno mi,bo nasze dziecko jest samotne,choć tak bardzo zawsze marzyłam o 3dzieci.

Proszę więc i ja o modlitwę w intencji szczęśliwego powiększenia mojej rodziny.

[ Dodano: 2013-10-25, 16:46 ]
Dodam,ze ostatnio aż 2 razy miałam tak realne sny,że jestem w ciązy i czułam się tak wspaniale,choć też bałam się w tych snach,żeby to nie był tylko sen....

niestety...tylko sen....a tak mocno czułam ruchy najpierw dziewczynki,a we wczorajszym śnie były to ruchy bliźniaków,tak mnie kopały fajnie od środka:)

a to tylko sen.... :-/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9