Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA KIELCE!!!
Autor Wiadomość
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-17, 17:06   

twardy napisał/a:
Organizacja super, towarzystwo również - aż nie chciało się jechać do domu.
Dzięki... cieszę się bardzo, że byłeś... i za wsparcie, które dostałam :-D

Kochani... brak mi słów, aby opisać, co czuję... było absolutnie fantastycznie!!!!!!
Nie spodziewałam się takiej frekwencji - 16 osób z Kielc i okolicy (w tym 2 małżeństwa, które przyjechały wspólnie pomimo kryzysu) plus nasze niezawodne Sycharki z Warszawy, Łodzi, Opola, Radomska i Krakowa - razem 33 osoby!!
Spotkanie zaczęło się Adoracją o godzinie 16, a zakończyło pogaduchami w podgrupach ok. 23 :mrgreen:

UWAGA PODZIĘKOWANIA :-D

Dziękuję Bogu w Trójcy Jedynemu... że mnie doprowadził do tego miejsca... i proszę, aby prowadził mnie nadal... chcę być narzędziem w Jego rękach... bo takiej miłości i ufności, jak wczoraj podczas spotkania nie czułam jeszcze nigdy w życiu...

Dziękuję Księdzu Pawłowi za obecność na Adoracji, poprowadzenie Różańca i Litanii... za to, że - pomimo zmęczenia - wytrwał z nami do końca (mam nadzieję, że szczęśliwie razem z Marzenką dotarł do Opola).... za indywidualne błogosławieństwo, które spłynęło na mnie i chyba dotknęło jakiegoś miejsca, bo moje oczy w momencie zrobiły się mokre...

Dziękuję wszystkim Sycharkom za niesamowite wsparcie psychiczne... Robertowi za pomoc przy roll-upie... Leszkowi za gospodarzenie i częstowanie gości... wszystkim za szczerość w wypowiedziach i dawane świadectwa...

Dziękuję Księdzu Sebastianowi, naszemu niezawodnemu Opiekunowi Duchowemu, za pomoc w przygotowaniach, za cierpliwość do nas i naszych dzieci... za obecność i przede wszystkim za to, że zgodził się przyjąć na siebie tę rolę...

Dziękuję moim dziewczynom: Dorotce, Marzence i Ani... kochane... bez Boga i bez Was to nie mogłoby się zdarzyć... jestem Wam NIESAMOWICIE wdzięczna... za wszystko..

Dziękuję wreszcie wszystkim nowym osobom, które były obecne wczoraj na adoracji i spotkaniu... za Wasze historie, które poruszały mnie do głębi... w wielu z nich odnalazłam cząstkę swojej własnej... fantastycznie było siedzieć blisko i słuchać.... dziękuję za Wasze zaufanie, za szczerość... za śmiech i łzy... żałuję tylko, że nie dałam rady podejść do każdego z Was i porozmawiać, to w zasadzie jedyny dyskomfort, jaki czuję po wczorajszym otwarciu.... mam jednak nadzieję, że to było nasze pierwsze, ale nie ostatnie spotkanie i tę Wspólnotę będziemy dalej budować razem... Bóg Wam zapłać!!


Chwała Panu.... :-D
 
 
Kwiatuszek1982
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-17, 20:09   

Niestety wykruszylam sie tuz po adoracji. Pokonalo mnie zimno i przeziebienie.
Dalsze modlitwy odmowilam w cieplym domu;)
Czy planowane jest kolejne spotkanie? Po waszych relacjach brzmi zachecajaco!;)
 
 
dorotakm
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-17, 21:12   

ak70 napisał/a:
Dziękuję moim dziewczynom: Dorotce, Marzence i Ani... kochane... bez Boga i bez Was to nie mogłoby się zdarzyć... jestem Wam NIESAMOWICIE wdzięczna... za wszystko


A my Aguś dziękujemy Bogu za Ciebie i otaczamy modlitwą.
Dobrze, że jesteś :-D
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-17, 21:38   

Kwiatuszek1982 napisał/a:
Niestety wykruszylam sie tuz po adoracji. Pokonalo mnie zimno i przeziebienie.
Dalsze modlitwy odmowilam w cieplym domu;)
No niestety, drewniane kościoły są zimne zimą, a duszne latem... ale ja uwielbiam nasz Kościół i tylko w nim czuję się jak w domu...
Szkoda, że nie zostałaś na Mszy i spotkaniu... trzeba było podejść do nas, razem byłoby nam cieplej... nasze emocje by Cie rozgrzały ;-)

Kwiatuszek1982 napisał/a:
Czy planowane jest kolejne spotkanie? Po waszych relacjach brzmi zachecajaco!;)
Tak... jeśli wszystkim zainteresowanym będzie pasować (jest sporo osób spoza Kielc) planujemy spotkać się jeszcze 29 listopada, aby nie stracić ze sobą kontaktu, poznać się lepiej i zorganizować... podaj mi na PW swojego maila i imię, wyślę Ci informację dotyczącą szczegółów...
Fajnie, że się odezwałaś :-D

Pogody Ducha!!
 
 
niezapominajka8
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-18, 20:49   

Było super :mrgreen:
Byłam pierwszy raz na takim spotkaniu i z Boża pomocą wrócę na kolejne ;-)
 
 
MarWu
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-21, 00:47   

ak70 napisał/a:
jeśli wszystkim zainteresowanym będzie pasować (jest sporo osób spoza Kielc) planujemy spotkać się jeszcze 29 listopada, aby nie stracić ze sobą kontaktu, poznać się lepiej i zorganizować...

Też jestem za... jesteście jedynymi ludźmi, którzy działają motywująco w tak trudnych chwilach, kiedy ważą się losy nasze i naszego synka i chociaż coraz trudniej wytrwać w nadziei kiedy, codzienny mur nieustępliwości działa jak betonowe buty to mimo wszystko będę starał się walczyć "bezapelacyjnie do samego końca mojego lub jej" :)
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-23, 13:22   

MarWu napisał/a:
mimo wszystko będę starał się walczyć
Walczyć czy wytrwać? A może i wytrwać i walczyć?
Pogadamy na spotkaniu w piątek... do zobaczenia :-D

Pogody Ducha kochani!! Już się cieszę na kolejne spotkanie :-D
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 08:42   

A my dmuchaliśmy pierwszą świeczkę :mrgreen:

Relacja tu: www.kielce.sychar.org

Pogody Ducha dla wszystkich!!
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 10:39   

Wszystkiego Naj... Naj ... Naj .... :-) ...

Niech Pan zawsze Wam towarzyszy, wspiera, pomaga, utula, podnosi, dodaje sił, wzmacnia ....

Chwała Panu !
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 11:16   

Bożego błogosławieństwa na kolejne lata!!!!

bardzo spodobał mi się...tort ;-)
może wprowadzić nową tradycję? - w Lublinie jedlibyśmy czwarty tort :-D , zaczęliśmy piąty rok życia!
Chwała Panu!!!!!
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 11:26   

Balba napisał/a:
zaczęliśmy piąty rok życia!


To już dojrzały wiek ;-) :mrgreen:

Tort rzeczywiście super!
Ode mnie również wszystkiego naj...i Bożego prowadzenia :mrgreen:
 
 
helenast
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 13:19   

Balba napisał/a:
w Lublinie jedlibyśmy czwarty tort , zaczęliśmy piąty rok życia!


A świeczki były ? ;-) ...
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 14:18   

Kielce gratulacje
Trójmiasto w lutym będzie obchodzić 5 rocznicę :mrgreen:
 
 
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 16:58   

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 5