Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia intencji modlitewnych
Autor Wiadomość
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-21, 17:51   

Zmieniłam Mirelo
 
 
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-05, 00:31   

Dziękując za kapłanów już oddanych dla małżonków w kryzysie proszę w modlitwie o siły i potrzebne dary dla ks. Marcina opiekuna naszego ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej.
 
 
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 05:45   

Dziękuje ci Eliku za twoją inicjatywę i za twoje "nieustępliwe" wołanie o modlitwe za kapłanów rozpoczołem w czerwcu i tak już zostało codzienna modlitwa za kapłanów w lipcu, sierpniu, teraz we wrześniu deklaruje i aż do końca moich dni dziekuje ci Eliku, to jest teraz bardzo ważnym elementem mojego życia modlić sie za kapłanów, których potrzebujemy by żyć z Chrystusem.

Prszę o zmiane zapisu u mnie.
 
 
basia_priv
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 09:23   

W miesiącu wrześniu - będę się codzinnie modliła Koronką do Miłosierdzia Bożego za wszystkich kapłanów a szczególnie tych, którym sprawy małzonków sakramentalnych są ich troską i zaangażowaniem w niesieniu pomocy.
 
 
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-01, 18:42   

Basiu_priv dopisałam Twoje intencje - dziękuję

Marku cieszę się, że pamiętasz i jesteś :-) zmieniałam
 
 
kasia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 22:09   

dokładam do intencji różańcowych- każda 5 tajemnica poświęcana będzie przeze mnie od dziś oprócz JPII i Benedyktowi XVI wszystkim Pasterzom - księżom.
 
 
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-05, 14:48   

Kasiu dopisałam, dziekuję :-)
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 22:00   

Przypominam niesmiało o modlitwie za kapłanów. Obiecuję niedzielną eucharystię w tej intencji, znaczy za księży.
 
 
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-02, 10:41   

Dziękuję Elu za przypomnienie :-)
Dopisuję twoją intencję w drugim temacie.

pozdrawiam, życząc Tobie i wszystkim włączającym się w modlitwę w intencji kapłanów dużo dobra, radości oraz wielu Łask Bożych w 2010 r

Elik
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 13:04   

ofiaruje Koronke do Miłosierdzia , codziennie do 6 II - za księdza Marcina - opiekuna nowo powstajacego Sychar Trójmiasto .
 
 
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-10, 21:37   

Dziękuję Mirakulum za podjecie inicjatywy.
Dopisuję :-)

pozdrawiam
Elik
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-17, 22:47   

Ciekawe

Być cieniem kapłana
s. Gabriela Basista CSFB - założycielka Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=15033
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-21, 22:42   

Nadszedł czas rekolekcji wielkopostnych. Ten tydzien ofiaruję codziennie dziesiatkę różańca za księży rekolekcjonistów, żeby Ich słowa sięgały duszy słuchaczy. Szczególnie polecam tych księży, którzy w całej Polsce dla różnych grup sycharków będą wygłaszać rekolekcje. :-)
 
 
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-28, 21:12   

Elu, nie było mnie przez ponad tydzień (rekolekcje ignacjańskie III tydzień), ale już wróciłam i dopisuje twoją intencję :-) :-) jednocześnie zmobilizowałaś mnie, więc i ja dołączę dodatkowo 10 różańca w okresie do Świat Wielkanocnych w intencji kapłanów, w tym rekolekcjonistów, spowiedników, tez Ojców Jezuitów prowadzących RI o potrzebne im Łaski, o to by docierali do nas, by prowadzili nas ku Jezusowi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9