Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o modlitwę
Autor Wiadomość
magda_t33
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-02, 15:15   Proszę o modlitwę

Zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa. O wskrzeszenie wiary, nadziei i miłości w sercu mojego małżonka. O przywrócenie mu zdrowia i wyrwanie z ciężkiej choroby jaką jest głęboka nerwica. O łaskę pokory i pojednania, a także zmianę jego decyzji dot. rozwodu.
Błagam również o modlitwę, która będzie i dla mnie oparciem oraz siłą w walce o nasz związek. Abym się nie poddała i nie zignorowała żadnych wskazówek kierowanych od Boga, któremu bezgranicznie ufam i wierzę, że odbuduje nasz Kościół, jakim jest nasza Rodzina. Proszę, z całej duszy, otoczcie modlitwą mnie, mojego męża i nasze małżeństwo.
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-02, 19:24   

Pod Twoją obronę....
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-02, 19:43   

...uciekamy sie Swieta Boza Rodzicielko...
 
 
magda_t33
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-02, 22:48   

Naszymi prosbami racz nas zawsze wybawiać.
 
 
kwachu
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-03, 13:17   

ale od wszelakich
złych przygód
racz nas zawsze wybawiać,
Panno chwalebna
i błogosławiona.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-03, 13:38   

O Pani nasz,
Orędowniczko nasza,
Pośredniczko nasz,
Pocieszycielko nasza...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9