Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA RADOM !!!
Autor Wiadomość
mama84
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 10:42   UWAGA RADOM !!!

Kochani Przyjaciele:)

Kilka miesięcy temu zaczęła dojrzewać myśl o otwarciu w Radomiu Ogniska naszej Wspólnoty.
Niezaprzeczalne działanie Ducha Świętego w tej sprawie doprowadziło do tego, że wkrótce powstanie w Radomiu nowe Ognisko Wiernej Miłości Małżeńskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie inauguracyjne w dniu 26.02 o godz. 15.00. Spotykamy się w Kościele św. Brata Alberta w Radomiu (Prędocinek) na specjalnej mszy św. w intencji Wspólnoty a później zapraszamy wszystkich na spotkanie do Domu Parafialnego.

Jest więc pilna potrzeba modlitwy w tej intencji. Od 26.01.2017 do 03.02.2017 będziemy modlić na wszystkich grupach skypowych Nowenną do Ducha Świętego w tej intencji."

Prosimy o modlitwę,
Z Panem Bogiem
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-23, 11:26   

Chwała Panu, niech Duch Święty Was prowadzi! :-D
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-24, 14:30   

Niech Was Pan prowadzi! Lublin wspiera :-D

Mam w Radomiu liczną rodzinę - w tym psychologów i psychiatrę, którzy już trochę nas znają i polecali swoim pacjentom...
służę pomocą w kontakcie, może się przydadzą nowemu ognisku :-D

Z Bogiem
 
 
mama84
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-24, 22:21   

Bóg zapłać za dobre słowa, z pewnością będziemy się kontaktować ws. wsparcia psychologicznego ☺️
Już teraz zapraszam Lublin na otwarcie naszego Ogniska 😁pozdrawiam
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-25, 09:19   

mama84 napisał/a:
zapraszam Lublin na otwarcie naszego Ogniska


dziękujemy, będziemy - jak Bóg pozwoli :-D

Bożego dnia i życia :->
 
 
Balba
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-25, 11:09   

Pochwalcie się :-D
http://radioplus.com.pl/d...w-radomiu-20680
 
 
mama84
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-25, 20:36   

😀 aaa tak, mamy wspaniałego duszpasterza, który wszędzie ma dojścia !
 
 
mama84
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 11:52   spotkanie 28.02 - relacja

Moi Drodzy,
Dziękuję wszystkim przybyłym na nasze sobotnie spotkanie.
Przybyło 30 osób, co jest dowodem i potwierdzeniem słuszności naszych działań! Po wspólnej modlitwie nastąpił czas dzielenia się swoimi świadectwami.
Miły wieczór, przy kawce :-) skończył się około godz. 21.00


Dziękujemy Pnie za To dzieło!
 
 
Monika Ch
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-30, 13:06   

Szczęść Boże :) Byłam na sobotnim spotkaniu Wspólnoty Sychar :) Dziękuję w codziennych modlitwach za to że taka wspólnota powstała w Radomiu :) Mam nadzieję że Moje Małżeństwo przejdzie prawdziwą PRZEMIANĘ i nastanie Cud w którym się z mężem dogadamy i ponownie poczujemy Miłość która z mojej strony z pewnoscią się tli :) Duch św juz mnie poprowadził ponieważ nie mam przypadków w życiu :) Trafiłam do tej wspólnoty bo Bóg własnie zaczął działać i ma plan wobec mojego małżeństwa :)Mimo tego że jest mi bardzo żle i ciężko to już w przeciągu tych dwóch dni od soboty dużo zrozumiałam co ja robię żle ,ponieważ Najlepszym rozwiązaniem jest zacząć siebie zmieniać a nie wspołmałżonka i to zrozumiałam bo ciąglę "gadanie "z mojej strony nic nie pomaga tylko budzi jeszcze większe nerwy:(Mam nadzieje że nadejdzie taki czas że bedziemy potrafili ze soba rozmawiać ...
 
 
mama84
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-31, 22:24   

Monika Ch napisał/a:
Mimo tego że jest mi bardzo żle i ciężko to już w przeciągu tych dwóch dni od soboty dużo zrozumiałam co ja robię żle ,ponieważ Najlepszym rozwiązaniem jest zacząć siebie zmieniać a nie wspołmałżonka i to zrozumiałam bo ciąglę "gadanie "z mojej strony nic nie pomaga tylko budzi jeszcze większe nerwy:(


ZGADZAM SIĘ!!!
wielu już tu pisało, że bycie miłym,otwartym, pomocnym i oddanym współmałżonkowi nagle potrafi otworzyć jego serce tak, że sam się zechce zmieniać!
A zmiany są możliwe dopiero kiedy ktoś naprawde tego chce :-D
Miej jednak dużo cierpliwości i pokory... to może potrwać.

Bardzo się cieszę, i dziękuję za przybycie na sobotnie spotkanie :mrgreen:

Z Panem Bogiemi głowa do góry :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8