Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
Greta
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-02, 08:07   

I Róża styczeń Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.Proszę o Boże błogosławieństwo,o łaskę głębokiej wiary dla całej rodziny oraz pomoc w rozwiązaniu problemów.
 
 
zenia1780
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-02, 08:35   

I Róża, jestem.

O potrzebne łaski i Boże prowadzenie w rodzinie.
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-03, 08:19   

Moja intencja na styczeń

" o wzrost wiaty i miłości w mojej rodzinie "
 
 
Mirka5
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-03, 16:11   

I Róża.

Moja intencja na styczeń:

Dziękuję za wszelkie dobro w roku 2016.
Proszę o opiekę Matki Bożej nad naszym Ogniskiem, wszystkimi osobami potrzebującymi Bożej pomocy i uzdrowienia w małżeństwie i w rodzinie.
Szczególnie proszę za osobę Bogu wiadomą z prośbą o łaskę uwolnienia od zniewoleń, o siły potrzebne do przeciwstawiania się złu, za dzieci o ochronę przed złem.
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-03, 20:44   

STYCZEŃ 2017 – Intencje Papieskie

Ewangelizacyjna: Aby wszyscy chrześcijanie, dochowując wierności nauczaniu Pana, angażowali się, przez modlitwę i miłość braterską, na rzecz przywrócenia pełnej jedności kościelnej i współpracowali, mierząc się z aktualnymi wyzwaniami stojącymi przed ludzkością.


Intencja wspólnotowa na styczeń 2017


Zwracajmy się, w codziennej modlitwie różańcowej, oddając nas samych, nasze małżeństwa i rodziny, za pośrednictwem Matki Jezusa do Miłosierdzia Pana i prośmy by błogosławił, cudownie uzdrowił i połączył na nowo, wobec ludzi, wszystkie małżeństwa wspólnoty SYCHAR.



Pierwsza Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Patron: Św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Opiekun duchowy: ojciec Jerzy Karpiński SJ

Intencje modlitwy wstawienniczej

W tym miesiącu modlimy się szczególnie w intencjach:

Maga2 Moja intencja na styczeń . Dziękczynna za wszelkie łaski, błagalna o nawrócenia i pojednanie w rodzinie. Błagalna o wygranie konkursu na stanowisko pracy, jeśli jest to zgodne z wolą Pana.
Jarosław Prośba do Matki Bożej o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw.
ak70 Intencja na styczeń: dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w 2016 roku, błagalna o szczęście wieczne dla mojego taty w 5 rocznicę śmierci, o wypełnienie woli Bożej w życiu mojej rodziny
TEOR Moje intencje na styczeń 2017 roku:
- dziękczynna - za wszystko, co mnie w życiu spotkało, za wszystkie doświadczenia i osoby, które poznałam;
- błagalna - o potrzebne łaski, Bożą opiekę i błogosławieństwo oraz wiarę, nadzieję i miłość dla mnie i mojej rodzinki.
katblo o nawrócenie i uzdrowienie zranień duchowych i emocjonalnych mojego męża Bogusława
Mufinka Boże Ty nam Błogosławisz każdego dnia daj przyjąć Twoje Błogosławieństwa i pomóż nam Błogosławić. Amen.
Greta Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.Proszę o Boże błogosławieństwo,o łaskę głębokiej wiary dla całej rodziny oraz pomoc w rozwiązaniu problemów.
zenia1780 O potrzebne łaski i Boże prowadzenie w rodzinie.
marzenie o wzrost wiaty i miłości w mojej rodzinie
Mirka5 Dziękuję za wszelkie dobro w roku 2016.
Proszę o opiekę Matki Bożej nad naszym Ogniskiem, wszystkimi osobami potrzebującymi Bożej pomocy i uzdrowienia w małżeństwie i w rodzinie.
Szczególnie proszę za osobę Bogu wiadomą z prośbą o łaskę uwolnienia od zniewoleń, o siły potrzebne do przeciwstawiania się złu, za dzieci o ochronę przed złem.


Część I - tajemnice radosne
1.Zwiastowanie Maryi Pannie zenia1780
2.Nawiedzenie św. Elżbiety TEOR
3.Narodzenie Pana Jezusa ak70
4.Ofiarowanie w świątyni Andrzej
5.Znalezienie Pana Jezusa anuszka2011

Część II - tajemnice światła
1.Chrzest Pana Jezusa dorotakm
2.Cud na weselu w Kanie elzd1
3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia ewulek
4.Przemienienie Pańskie GosiaH
5.Ustanowienie Eucharystii Greta

Część III - tajemnice bolesne
1.Modlitwa w Ogrójcu JakubekKaz
2.Biczowanie Pana Jezusa Jarosław
3.Ukoronowanie cierniem katblo
4.Droga krzyżowa Kecaj
5.Śmierć Pana Jezusa na krzyżu Maga2

Część IV - tajemnice chwalebne
1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa marzenie
2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa Mirakulum
3.Zesłanie Ducha Świętego Mirka5
4.Wniebowzięcie Matki Bożej Mufinka
5.Ukoronowanie Matki Bożej perła


Osoba która odmawia 1 tajemnicę radosną w danym miesiącu odmawia również modlitwę wstępną- Wierzę w Boga, / Ojcze nasz/ 3 x Zdrowaś Maryjo / Chwała Ojcu

Osoba, która odmawia 5 tajemnicę chwalebną w danym miesiącu odmawia również modlitwę kończącą różaniec: "Pod Twoją obronę..." w intencji Ojca Świętego.


Tłumaczenie intencji papieskich: http://nnmpwln.webd.pl/in...=article&id=640



Druga Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Patron - św. Monika

Opiekun duchowy: ojciec Jerzy Karpiński SJ

Intencje modlitwy wstawienniczej

W tym miesiącu modlimy się szczególnie w intencjach:
basia_priv - dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski w mojej rodzinie
- o uproszenie błogosławieństw Bożych i spełnienia pragnienia serca dla Joanny oraz darów Ducha Św i opieki Matki Bożej dla całej rodziny.
- O jedność i miłość dla wszystkich małżonków.


Część I - tajemnice radosne
1.Zwiastowanie Maryi Pannie w.z.
2.Nawiedzenie św. Elżbiety basia_priv
3.Narodzenie Pana Jezusa basia_priv
4.Ofiarowanie w świątyni basia_priv
5.Znalezienie Pana Jezusa basia_priv

Część II - tajemnice światła
1.Chrzest Pana Jezusa KAZIA
2.Cud na weselu w Kanie KAZIA
3.Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia KAZIA
4.Przemienienie Pańskie KAZIA
5.Ustanowienie Eucharystii KAZIA

Część III - tajemnice bolesne
1.Modlitwa w Ogrójcu *
2.Biczowanie Pana Jezusa *
3.Ukoronowanie cierniem *
4.Droga krzyżowa *
5.Śmierć Pana Jezusa na krzyżu *

Część IV - tajemnice chwalebne
1.Zmartwychwstanie Pana Jezusa sakramentalna zona
2.Wniebowstąpienie Pana Jezusa sakramentalna zona
3.Zesłanie Ducha Świętego sakramentalna zona
4.Wniebowzięcie Matki Bożej sakramentalna zona
5.Ukoronowanie Matki Bożej sakramentalna zona




Osoba która odmawia 1 tajemnicę radosną w danym miesiącu odmawia również modlitwę wstępną- Wierzę w Boga, / Ojcze nasz/ 3 x Zdrowaś Maryjo / Chwała Ojcu

Osoba, która odmawia 5 tajemnicę chwalebną w danym miesiącu odmawia również modlitwę kończącą różaniec: "Pod Twoją obronę..." w intencji Ojca Świętego.


Tłumaczenie intencji papieskich: http://nnmpwln.webd.pl/in...=article&id=640
Ostatnio zmieniony przez GosiaH 2017-01-05, 22:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-04, 11:36   

Mam pytanie dot. 2 róży skoro omawiane są tylko 3 dziesiątki części radosnej różańca, to tak naprawdę róża nie spełnia swojego założenia. Mam propozycję dla uczestników róży św. MONIKI, aby do czasu pojawienia się nowych członków odmawiać po całej tajemnicy. Ja w tym miesiącu mogę odmawiać 2 .Poddaję to pod rozwagę i proszę moderatora o decyzję. Z Panem Bogiem Kazia
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-04, 19:21   

KAZIA dziękuję, dopisałam ciebie
 
 
basia_priv
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-04, 21:42   

Potwierdzam
Gosiu proszę dopisz mi pozostałe 3 cząstki w tajemnicy radosnej - pliiis..-:)
Pozdrawiam i życzę dużo błogosławieństw Bożych i opieki Matki Bożej w Nowym Roku.
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-04, 23:21   

basia_priv napisał/a:
Potwierdzam
Gosiu proszę dopisz mi pozostałe 3 cząstki w tajemnicy radosnej - pliiis..-:)
Pozdrawiam i życzę dużo błogosławieństw Bożych i opieki Matki Bożej w Nowym Roku.


To ja poprosze o dopisanie mnie do czesci bolesnej 5 tajemnic ,
zaczne juz zaraz ,jesli pozwolisz ...
Z Panem Bogiem
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-05, 18:12   

I róża jestem :-D
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-05, 22:34   

sakramentalna zona, basia_priv, jesteście wielkie!
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-09, 21:54   

Zostałam wyrzucona z I Róży ( byłam od początku) :-( . Niestety ostatnio zerkałam tylko od czasu do czasu na I Różę, żeby upewnić się czy jestem w dobrym miejscu, nie czytając postów. Widzę, że wolna jest część bolesną, więc ją wezmę (choć do wczoraj modliłam się jeszcze w części radosnej I Róży sądząc , że tam jestem). Zacznę już dziś, chyba, że coś pomieszałam, bo widzę, że sakramentalna żona jest dopisana do części chwalebnej, a zgłaszała się do bolesnej. Nie miałam czasu przeczytać dokładnie wcześniejszych postów, ale wydaje mi się, że wzięła bolesną dodatkowo. Postaram się na przyszłość przynajmniej raz w miesiącu zaglądać do zakładki Róż.
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 08:08   

Dorota2 napisał/a:
Zostałam wyrzucona z I Róży ( byłam od początku) :-( . Niestety ostatnio zerkałam tylko od czasu do czasu na I Różę, żeby upewnić się czy jestem w dobrym miejscu, nie czytając postów. Widzę, że wolna jest część bolesną, więc ją wezmę (choć do wczoraj modliłam się jeszcze w części radosnej I Róży sądząc , że tam jestem). Zacznę już dziś, chyba, że coś pomieszałam, bo widzę, że sakramentalna żona jest dopisana do części chwalebnej, a zgłaszała się do bolesnej. Nie miałam czasu przeczytać dokładnie wcześniejszych postów, ale wydaje mi się, że wzięła bolesną dodatkowo. Postaram się na przyszłość przynajmniej raz w miesiącu zaglądać do zakładki Róż.


Zaczelam pierwszy wieczor czesc bolesna -bez akceptacji , bylo juz pozno- ale na drugi dzien GosiaH zapisala mnie do czesci chwalebnej ,wiec trwam przy niej.
Na ten moment nieomodlona jest cz bolesna ..
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-10, 13:28   

Czyli ja modlę się częścią bolesną :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9