Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
I, II, III i IV Róża Żywego Różańca Forum Sychar
Autor Wiadomość
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-01, 19:30   

basia_priv, jesteś wielka!
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-01, 22:07   

Gosiu nie miałam internetu. Dołącz proszę moją intencję - dziękczynna za wszelkie łaski, - błagalna - O silną,żywą wiarę dla mnie i moich najbliższych, o nawrócenie i przemianę serca męża i stałą pracę dla mnie. Bardzo proszę i dziękuję ;-)
 
 
marzenie
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-04, 23:33   

1 róża
INTENCJA
o miłość wierność i uczciwość małżeńską w moim małżeństwie o pokonanie wszelkich trudności ktore nas spotkają.
 
 
ewulek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-09, 00:21   

melduję że jestem :-D
 
 
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-14, 20:17   

jestem :-D
 
 
Maga2
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-28, 08:54   

Już teraz piszę ,że trwam na modlitwie - I Róża bo znów mogę być bez dostępu do internetu. Moja intencja na styczeń . Dziękczynna za wszelkie łaski, błagalna o nawrócenia i pojednanie w rodzinie. Błagalna o wygranie konkursu na stanowisko pracy, jeśli jest to zgodne z wolą Pana.
 
 
KAZIA
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-29, 14:54   

jestem II róża Św, Monika Odmawiam Część III - tajemnice bolesne

3.Ukoronowanie cierniem
 
 
Jarosław
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-30, 18:14   

I Róża Intencja na styczeń:
Prośba do Matki Bożej o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw.
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 00:05   

I Róża jestem :-D
Intencja na styczeń: dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w 2016 roku, błagalna o szczęście wieczne dla mojego taty w 5 rocznicę śmierci, o wypełnienie woli Bożej w życiu mojej rodziny
 
 
TEOR
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 15:38   

Moje intencje na styczeń 2017 roku:
- dziękczynna - za wszystko, co mnie w życiu spotkało, za wszystkie doświadczenia i osoby, które poznałam;
- błagalna - o potrzebne łaski, Bożą opiekę i błogosławieństwo oraz wiarę, nadzieję i miłość dla mnie i mojej rodzinki.
Korzystając z okazji, wszystkim "Sycharkom" życzę Błogosławionego Nowego 2017 Roku!

Teor
 
 
w.z.
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-31, 22:22   

Potwierdzam udział na 2017 rok.
 
 
katblo
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-01, 00:38   

Moja intencja na styczeń
o nawrócenie i uzdrowienie zranień duchowych i emocjonalnych mojego męża Bogusława
 
 
Mufinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-01, 08:29   

I róża styczeń
Boże Ty nam Błogosławisz każdego dnia daj przyjąć Twoje Błogosławieństwa i pomóż nam Błogosławić. Amen.
 
 
basia_priv
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-01, 17:22   

Moja intencja na styczeń.
- dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski w mojej rodzinie
- o uproszenie błogosławieństw Bożych i spełnienia pragnienia serca dla Joanny oraz darów Ducha Św i opieki Matki Bożej dla całej rodziny.
- O jedność i miłość dla wszystkich małżonków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9