Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
moje żale
Autor Wiadomość
dorwdow
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-08, 19:02   

Siostra mojego męża gubiła się we własnych kłamstwach podczas rozprawy. Nie została ukarana za składanie fałszywych zeznań, choć w uzasadnieniu wyroku mam napisane, że "Sąd jednak nie dał wiary zeznaniom X.Y."
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-08, 22:36   

Ja miałam taką okazję ,żeby zadać parę ciekawych pytań teściowej i kowalskiej, niestety,dopiero przyszły mi one do głowy po rozprawie, jak na spokojnie to analizowałam... :-( .
Po zeznaniach powinna być przerwa i dopiero potem pytania...
No faktycznie spodziewam się najgorszego z ich strony .

Na razie żyję remontem i przeprowadzką ,a potem będę się przygotowywać do rozprawy, chociaż jak widzę nie da się do końca przygotować....najlepsze rzeczy przychodzą do głowy po czasie.. :-/
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-18, 20:09   

Ale swoją drogą trzeba mieć tupet i nie wiem co jeszcze ,żeby przyjść do sądu i zeznawać ,co robiła z moim mężem w czasie trwania małżeństwa...bez mrugnięcia oka . A małżonek przysłuchiwał się temu bez najmniejszych emocji, czy wstydu...
To tylko ja głupia tak to przeżywam... i to co usłyszałam przebija się ciągle do moich myśli, chociaż nie chcę tego, bo to mnie zatruwa...
 
 
ernia231
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-15, 15:00   

Naprawdę współczuję i będę się modlić za Ciebie. Wiem, że ciężko jest reagować bez emocji. Ale dobrze, że masz zajęcie w postaci remontu, bo niedobrze jest ciągle zajmować głowę rozmyślaniem i analizowaniem ich bardzo raniących słów.
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-04, 20:43   

Może w tym wątku napiszę na pożegnanie starego Forum, że Sąd nie orzekł rozwodu , pozew oddalony, bo małżonek jest wyłącznie winny a moje niezgoda na rozwód z pobudek wiary i życia zgodnie z zasadami ,nie jest sprzeczna z zasadami współżycia społecznego ,tak orzekł sąd. Chwała Panu.
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-04, 22:56   

Super. Chwała Panu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8