Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
prośba o modlitwę
Autor Wiadomość
OlkaW
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-11, 22:24   prośba o modlitwę

Witam wszystkich!
Proszę o wsparcie modlitewne, bo "gdzie dwóch lub trzech zbierze się w Imię Moje tam Ja jestem z nimi".
Jestem sześć lat po ślubie i mam nadzieję, że tak pozostanie. Nie, nadziei już nie mam, została mi wiara...
Mąż pół roku temu oświadczył mi, że jego uczucie się wypaliło. Ostatecznie 29.11 wyprowadził się z domu i zabrał wszystkie swoje rzeczy :cry: Od tego dnia nie żyję, ale wegetuję...
Mąż chce złożyć pozew rozwodowy z mojej winy uzasadniając, że nie dbałam o jego potrzeby. Od tego dnia, kiedy w lipcu mi oświadczył, że już mnie nie kocha skupiłam się prawie wyłącznie na min, ale on już nie umiał w sobie wzbudzić uczucia do mnie :(
Jedyne, co mi teraz zostało to modlitwa nowenną pompejańską i koronką. Dodatkowo modlę się do Michała Archanioła, bo mąż jest daleko od Boga, ale przecież Bóg jest blisko niego...
Mimo wszystkich przykrości, które mi sprawił cały czas go kocham i chcę zbudować z nim związek na nowo... Wierzę w moc sakramentu, który nas połączył...
Problem jest taki, że on nie chce pomocy terapeuty, a myślę, że jego decyzja jest konsekwencją tego, że bardzo się pogubił w życiu... Jest przy tym strasznie uparty...
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-11, 22:47   

Witaj Olu, u nas na forum. Pamiętaj proszę, aby nie podawać tu zbyt dużo szczegółów, po których można by Was zindentyfikować w realu.

A zatem zbierajmy się w Imię Jego, a w Twojej intencji.

Ojcze nasz....
 
 
sakramentalna zona
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 08:09   

Nirwanna napisał/a:
Witaj Olu,

A zatem zbierajmy się w Imię Jego, a w Twojej intencji.

Ojcze nasz....


...ktorys jest w niebie,swiec sie imie Twoje...
 
 
bosa
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 10:20   

przyjdź królestwo Twoje...
bądź wola Twoja...
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 10:52   

Jako w Niebie tak i na Ziemi
 
 
Damian
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-12, 11:05   

Witaj Olu,

nie trac nadzieji, moze do modlitwy dodatkowo jakis post dorzucic, aby wzmocmic wzoszone modlitwy.
Wszystko w rekach Pana Boga!!!czy postawilas sobie pytanie: Jak wyglada Twoja relacja do Naszego Pana?Czy jest tam cos do zrobienia? Czy jest on moim Panem, ktory kroluje w moim sercu?

Maly Typ do Nowenny Pompejajnskiej! Na You Tube ojciec Adam Sczustak modli sie z razem z ludzmi, wlacz sie tam, pomimo, ze jestes pewnie w innym miejscu modlitwy, ale to nie oto chodzi, mozesz dalej swoim rytmem isc i sluchac to co mowi Ojciec Adam.

Zapewniam Cie Takze O modlitwie!

Pozdrowienia i niech Pan bedzie z Toba!![/quote]
 
 
OlkaW
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-13, 10:38   

Damianie!

Damian napisał/a:
nie trac nadzieji, moze do modlitwy dodatkowo jakis post dorzucic, aby wzmocmic wzoszone modlitwy.
Wszystko w rekach Pana Boga!!!czy postawilas sobie pytanie: Jak wyglada Twoja relacja do Naszego Pana?Czy jest tam cos do zrobienia? Czy jest on moim Panem, ktory kroluje w moim sercu?


Post od jakiegoś czasu towarzyszy moim modlitwom... U mnie w relacji z Panem Bogiem wszystko OK :-D
Myślę, że ta sytuacja jeszcze ją pogłębiła...
Mój mąż za to jest daleko od Boga, ale jak to mi ostatnio powiedział pewien ksiądz: "Ale Bóg jest blisko niego". Wszystko zostawiam Panu, jemu zawierzam tę sytuację, oczekuję cudu... Tylko On może jeszcze z tego wyprowadzić dobro...

Przyjdź Królestwo Twoje,
Bądź wola Twoja <-- codziennie uczę się tak mówić i z tym godzić...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8