Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
kiedy nowa edycja 12 kroków internetowa?
Autor Wiadomość
fantomas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-24, 10:51   kiedy nowa edycja 12 kroków internetowa?

Witajcie,
Chciałbym wziąć udział w warsztatach 12 kroków przez internet. Czy ktoś wie jak się zapisać i kiedy nowa edycja?
Pozdrawiam
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-24, 11:00   

Cierpliwości, osoby odpowiedzialne wiedzą, że jest duże zainteresowanie, i pracują nad tym, aby ruszyły.
Sugeruję zaglądać często do tej zakładki, pojawi się oddzielny temat z miejscem do zapisywania się :-)
 
 
Wafelka
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 20:12   

Czy cos wiadomo?
Bardzo bym chciała wziąć udzial w internetowej wersji.
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 20:22   

tu jest wątek, w którym jest link do zapisów

http://www.kryzys.org/vie...t=13505&start=0

I też w nim napisane jest, że nie ma czegoś takiego jak nowa edycja.
Zbieramy grupę z jednego regionu i, jeśli są dostępni prowadzący, zaczynamy warsztat.
Obecnie próbujemy sformować grupę łódzką i warszawską
 
 
kasedo
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-31, 00:21   

Mam pytanie. Napisałam się na 12 kroków za pomocą podanego linka, po jakimś czasie dostałam maila zwrotnego ale pustego. Bez żadnej wiadomości. Czy to oznacza, że muszę spróbować ponownego logowania?
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-31, 10:23   

odbierz PW, proszę
 
 
Kamilla
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-07, 19:15   

Ja własnie wysłalam zgłoszenie. Mam nadzieję, że szybko uda się.
 
 
kraiccg4
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-22, 09:28   

No jeśli wysłałeś zgłoszenie to napewno szybko się dostaniesz.
 
 
UŚPIONY
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 11:03   

Dzień dobry. Jestem od niedawna i czekam również na informację zwrotną, dotyczącą rozpoczęcia programu. Wysłałem zgłoszenie 24.11.2016. Ponieważ przez cały tydzień 21-26.11.2016 miałem problemy z internetem (chyba próba interwencji złego), chciałbym upewnić się , że zgłoszenie jest choćby w toku weryfikacji. Proszę wybaczyć za natarczywość i powielanie na forum kolejnego , tego typu pytania. Niestety cierpliwości też się dopiero uczę. Pokładam duże nadzieje w tym programie i jego rezultatach. Pozdrawiam.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 11:21   

Uśpiony

Kolejne grupy tworzą się wraz z kończeniem poprzednich. Niestety ciągle brakuje prowadzących.
Ja czekam już dwa lata. :-(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9