Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Seks w małzeństwie potrzebny czy nie obowiązkowy czy nie
Autor Wiadomość
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-05, 06:20   

a patrząc na staż prawie 16 lat małżeństwa i czekaniu parę lat na drugie dziecko to muszą mieć narzeczonych w przedszkolu :shock:
 
 
monis
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-05, 09:56   

no i się rypło :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Pavel
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-05, 14:14   

Oj rozwinęło sie. Tez bym pomyślał, ze to trollowanie, jest jednak małe "ale".
Czytając co pisze Ljubo, w dużej części widze poglądy mego ojca, wykształconego Polaka z miasta, katolika. Takie myślenie nie jest zarezerwowane dla prawosławnych Serbów wychowanych na wsi. Większość różnic miedzy wami to różnice kulturowe, mój ojciec był jednak mniej radykalny i miał sporo mniejsze libido.
Mycie, wymaganie posłuszeństwa, dyktatura, patrzenie na wszystko niemal tylko z własnej perspektywy.
Dla mojej mamy był to dramat, dla nas tez. Szcześliwie wyciągnąłem z tego akurat właściwe wnioski, pewnymi cechami jednak i ja nasiaklem.

Ljubo, nie obrażaj ludzi na forum, mnie to akurat nie boli, nawet w określeniu nas kabaretowymi odnajduje jakaś prawdę.
Widze jednak, ze i Ljubo jest tu obrażany, jego inność jest wyśmiewana. Taki jest - pewne z opisywanych spraw powinny sie zmienić, w taki jednak sposób niczego nikomu sie nie przetłumaczy.
Nie obrazie sie, widze braki serdeczności i zrozumienia. To co pisze Ljubo nie jest dla żadnego z nas żadnym usprawiedliwieniem, to niechrześcijańskie podejście do bliźniego.

Ty zas Ljubo możesz czekać i dalej niszczyć małżeństwo, możesz tez zacząć prace nad sobą, wyciągać wnioski z każdego wpisu tutaj, każdy bowiem zawiera przynajmniej ziarno prawdy.
Czas Ci ucieka, ponownie zachęcam do konferencji Pulikowskiego, rownież do 5 języków miłości, to naprawdę dobra książka.
Faktycznie rownież wypadałoby określić czego szukasz na tym forum. My chcemy pomagać, fajnie jednak gdyby ktoś tu piszący te pomoc po ludzku przyjmował.
Pozdrawiam
 
 
ljubomir
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-06, 14:38   

Jestem kilka lat starszy od żony, jesteśmy dla siebie pierwszymi małżonkami. Tylko nie wiadomo, czy już ostatnimi.
Nie rozumiem tej złośliwości i zajadłości. Wasze dzieci nie mają chłopaków i dziewczyn?
Nie pisałem, że za pół roku biorą ślub. Ale jak uważacie, że nabieram kogoś, to zawsze można zmienić wątek.
Silne libido to dobry znak. Po narodzeniach naszego drugiego dziecka wspłóżyjemy raz na kila tygodni, przeciętnie raz na miesiąc, przy takiej częstoltwosci kontaktów intymnych, prawodłowo zbudowany i zdrowy mężczyzna ma bardzo silne libido, zwałaszcza, gdy żona śpi obok i ma do w [...]
Rozmawiałem z żoną, przeprosdiłem ją, ja zawszer najpierw powiem, później myślę, co żonę bardzo denerwuje.
Jestem trochę dziki, sprawiamm takiego, któremu nie wiadomo, co odbije, żona upomina mnie często.
Chcę osiągnąć szczęście w związku, ale to niemożliwe. Wiem, że zachowałem się głupio, ale byłem zły, że żona i kobiety na tym forum uderzają w moje mucho.
Przepraszam panie.
Jestem głęboko sfrustrowany.
Ljubomir

Edit: wulgaryzmów tu nie używamy
Ostatnio zmieniony przez 2016-05-06, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9