Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie będę Was nienawidzić
Autor Wiadomość
mare1966
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-26, 10:36   Nie będę Was nienawidzić

------------------------------------------------------------------------------------------------------

List napisany przez Antoine Leiris i wysłany do morderców jego żony, Hélène,
która zginęła w Bataclan. List zaczął się słowami: «Vous n'aurez pas ma haine» (Nie będę Was nienawidzić), w którym, pomiędzy innymi wzruszającymi słowami, powiedział on na końcu: "Nie mam dla Was więcej czasu, bo muszę pójść do Melvil, który właśnie budzi się z drzemki. Ma tylko 17 miesięcy (…)".

tu list w oryginale :

“Vous n’aurez pas ma haine”

Tłumaczenie Google ( kiepskie , ale da się zrozumieć )


Cytat:
"Nie musisz moja nienawiść" w piątek wieczorem, że ukradłeś życie wyjątkowej istoty, miłość mojego życia, matkę mojego syna, ale nie mam do nienawiści. Nie wiem, kim jesteś, a ja nie chcę wiedzieć, jesteś martwe dusze. Jeśli Bóg, dla którego zabić ślepo uczynił nas na swój obraz, każdy pocisk w ciele mojej żony była rana w jego sercu. Więc nie, nie dam ci ten dar cię nienawidzić. Szukałeś, ale dobrze spełnia jeszcze nienawiść ze złości, że to przynieść do tej samej niewiedzy, że wykonana ci, kim jesteś. Chcesz, obawiam się, patrzę moich wyborców z ostrożnym okiem, ofiaruję moją wolność dla bezpieczeństwa. Utracone. Sam gracz nadal gra. Widziałem ją dziś rano. W końcu, po dniach i nocach czekania. Była tak piękna, jak, kiedy wyjechała w piątek w nocy, tak piękne, jak kiedy się zakochałem istnieje ponad 12 lat. Oczywiście, jestem zdruzgotany żalu, przyznaję ci to małe zwycięstwo, ale to będzie krótkotrwałe. Wiem, że ona będzie nam towarzyszyć każdego dnia, a my będziemy w tym raju wolnych dusz, które nigdy nie będzie dostęp. Jesteśmy dwa, mój syn i ja, ale są silniejsze od wszystkich armii świata. Mam też więcej czasu dla Ciebie, muszę przyłączyć Melvil który budzi się z drzemki. To było 17 miesięcy temu, zjada jego obiad jak co dzień, a potem będziemy grać tak jak każdego dnia i całego jego życia, że ​​mały chłopiec pozwoli Ci afront, że jest szczęśliwy i wolny. Bo nie, nie będziesz mieć nienawiść .



"Vous n'aurez pas ma haine" - C à vous - 17/11/2015


---------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-26, 10:57   

mare1966, trudne (tłumaczenie guglowskie też) i piękne
 
 
Ania65
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-26, 11:35   

jestem poruszona. Brak mi słów...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10