Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozważania o innych kulturach, wierze i rodzinie
Autor Wiadomość
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-08, 08:31   

Stokrotka10101 napisał/a:
Chodzi pewnie o miejsca ze specjalnym polem magnetycznym. Kto zwiedza Zamek Królewski dowie się, że talię miejsce jest w kaplicy Gedeona w Zamku Królewskim . .
Przewodnik mówi ze jest to miejsce przyjazne człowiekowi. Stąd tyle wielkich ludzi pochodzi z Krakowa.
Co jest nie tak z takimi miejscami.


Nie brałem udziału w tej dyskusji, ale zaczynam się zastanawiać, czy ta dyskusja nie skręca w niebezpieczne rejony.
A to co mówią przewodnicy, żeby podnieść atrakcyjność swojego wywodu, czasami nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
 
 
Jacek-sychar
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-08, 08:52   

Przeczytajcie sobie tutaj:
http://www.katolik.pl/pan...537,416,cz.html
jak takie różne techniki mogą być groźne
 
 
lustro
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-08, 08:53   

Góry Sowie, w ogóle tamten rejon, jest mocno przesiąknięty okultyzmem. I dawnym, starożytnym ( choćby Ślęża) jak i znacznie bardziej współczesnym z czasów II wojny światowej oraz całkiem współczesnym.
O ile wiem nie ma tam czakramów.
Nie są to też opowieści przewodnika.
Ale to temat na zupełnie inną rozmowę i zupełnie inne miejsce.

Myślę, że Kinga już naprawdę wyczerpująco powiedziała o różnicy pomiędzy chrześcijanami a żydami, że o muzułmanach już nie wspomnę.
Takie dywagacje co my powinniśmy wziąć od innych, w czym jesteśmy (niby) tacy sami itp. prowadzą do tzw multi-kulti i nie wychodzą nikomu na dobre.
Zachowanie własnej tożsamości jest bardzo ważnym elementem choćby zdrowia psychicznego.


PS.

Jacku, dzieki za link
własnie mam podobne odczucia, choć nigdy nic takiego nie praktykowałam - dzieki Bogu
 
 
Stokrotka10101
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-15, 08:11   

Zapraszam tu do dalszej dyskusji o zdradzie.
Zeniu tu będziesz się mogła rozpisać nawet na 10 stron
 
 
GosiaH
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-15, 08:30   

Stokrotka10101 napisał/a:
Zeniu tu będziesz się mogła rozpisać nawet na 10 stron
Stokrotka, dla mnie to jest ciut złośliwe. Zatem niepotrzebne. Może zenia czy inni inaczej to odbierą ...
 
 
Stokrotka10101
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-15, 10:14   

GosiaH napisał/a:
Stokrotka10101 napisał/a:
Zeniu tu będziesz się mogła rozpisać nawet na 10 stron
Stokrotka, dla mnie to jest ciut złośliwe. Zatem niepotrzebne. Może zenia czy inni inaczej to odbierą ...

No nie było.
Tylko Zenia napisała ze nie może się tam rozpisywać. Ja to rozumiem. Chciałam jej zaproponować obfitosc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10