Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
moje nowe cytaty
Autor Wiadomość
Johnas
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-09, 22:51   moje nowe cytaty

hej kochani napisałem nowe cytaty oto one co jakiś czas postaram się wrzucać nowe

" samotni małżonkowie trwający w miłości do końca nigdy nie zostaną sami zawsze będą ukryci w Krzyżu Chrystusowym i w tej tajemnicy jego miłości do nich bo to jego Krzyż staje się ich siła ku miłości "

" samotni małżonkowie nie mogą przytulic współmałżonka ani z nim porozmawiać ale mogą przytulić Krzyż i porozmawiać z tym który na nim jest "

" samotni małżonkowie nie mogą liczyć na miłość współmałżonka ale mogą liczyć na miłość tego który wisi na Krzyżu "

" samotny małżonek zawsze ofiarowuje swoją samotność Chrystusowi by nadal kochać by nadal trwać w miłości bo już nic innego zrobić nie może "
 
 
Metanoja1
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-10, 06:44   

Johnas, dziękuję za Twoje cytaty i za to, że się z nimi podzieliłeś, mimo, że są trudne.
 
 
annabasik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-08, 19:36   

Małżeństwo to coś takiego jak psia buda z dwoma otworami. Można do niej wejść i wyjść z którejkolwiek strony, niczego to nie zmieni. 8-) :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10