Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Bóg nie umarł
Autor Wiadomość
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-14, 19:35   Bóg nie umarł

Mr. Radissons, profesor filozofii w collegu zmienia program nauczania, pod wpływem jednego ze swoich nowych studentów, który jest przekonany, że Bóg istnieje. Profesor będzie próbował dowieść, że to bzdura.


http://www.cda.pl/video/1...14-Napisy-PL-HD
 
 
twardy
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-14, 19:37   

Również polecam ten film. Warto go obejrzeć.
 
 
Gianna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-15, 22:48   

Właśnie skończyłam oglądać. Gorąco polecam! :-D
 
 
Gianna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-15, 22:49   

p.s. i dziękuję bardzo za udostępnienie izabello.
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-16, 21:46   

Wow... super film :mrgreen:

Zapisałem słowa C.S.Lewis'a: "Tylko prawdziwe ryzyko może sprawdzić prawdziwość wiary".

Polecam!
 
 
Gianna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-17, 21:29   

Tak a'propos C.S. Lewisa to 2 lata temu miałam fazę na jego książki. Listy starego diabła do młodego, Problem cierpienia, Chrześciaństwo po prostu. Do tej ostatniej wróciłam podczas ostatnich wakacji i czytałam ją na plaży.Na pewno nie po raz ostatni, bo argumenty w niej przedstawione są z gatunku tych, które do mnie przemawiają najbardziej. W bardzo podobnym duchu jest powyższy film, dlatego mnie urzekł! :-D
A jeszcze w temacie filmowym, a zarazem "lewisowym", niedawno obejrzałam film Cienista dolina, stary, z Antonym Hopkinsem i Debrą Winger.
Jakie było moje zdziwienie ( a już kiedyś kiedyś oglądałam ten film), że to historia oparta na życiu samego Lewisa i to jego właśnie gra Hopkins. Po przeczytaniu jego książek film zyskał dodatkowy smaczek choć i tak wart jest polecenia.
 
 
JakubekKaz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-18, 11:51   

A ja mam fazę na Dickensa... i polecając jego książki, ale w temacie "Bóg nie umarł" - doszedłem do wniosku po obejrzeniu swobodnej adaptacji z 1998 roku (KONIECZNIE! ta wersja z Robertem De Niro) filmu "Wielkie nadzieje", że koniec tego obrazu to kwintesencja trzech sycharowskich TEMATOW:

"miłość potrzebuje stanowczości", "czekanie bez czekania" i wisienka na torcie ;-) PRZEBACZENIE!
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-22, 22:07   

To też w temacie :mrgreen: :
http://bogtube.pl/nie-obwiniaj-boga_24a73d65a.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9