Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy na listę osób ofiarujących Msze św.
Autor Wiadomość
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-13, 22:21   Zapisy na listę osób ofiarujących Msze św.

W tym temacie można zapisywać się (bądź zgłaszać zmiany) na listę osób ofiarujących Msze św. w intencji przebłagalnej (jednocząc się z ofiarą Pana Jezusa), wynagradzającą Bogu za grzechy popełniane przez małżonków (np. zdrada, rozwód, przemoc, etc.) i tych wszystkich, którzy myślą, mową i uczynkiem godzą w sakrament małżeństwa (np. poprzez „usprawiedliwianie" rozwodów) - w święte przymierze małżonków z Bogiem.
Ostatnio zmieniony przez administrator 2009-07-21, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jo-anka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-14, 05:42   

Jo-anka - w soboty, niedziele
 
 
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-14, 05:45   

Weronika -w piątki
 
 
wabona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-14, 06:13   

Wanboma - niedziela.
 
 
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-14, 17:18   

El - masz św.niedzielna.

[ Dodano: 2007-09-14, 18:19 ]
El - msza św.niedzielna.
 
 
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 18:06   

http://pl.youtube.com/wat...related&search=

W przyszlym tygodniu: poniedzialek, sroda, piatek ,sobota, niedziela
 
 
mark1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-16, 21:56   

Zostały wolne czwartki więc ja proszę o zapisanie mnie na listę w czwartki.
Dziękuje ci Mirela za tą nową inicjatywę!
 
 
_zosia_
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-17, 09:23   

Chcialam sie spytac czemu ma sluzyc zapisywanie sie na liste?

_zosia_
 
 
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-17, 12:46   

Zosiu:)
Jest to pewnego rodzaju deklaracja do zobowiązania się ofiarować Mszę św. jako ofiarę przebłagalną (jednocząc się z ofiarą Pana Jezusa), wynagradzającą Bogu za grzechy popełniane przez małżonków (np. zdrada, rozwód, przemoc, etc.) i tych wszystkich, którzy myślą, mową i uczynkiem godzą w sakrament małżeństwa (np. poprzez "usprawiedliwianie" rozwodów) - w święte przymierze małżonków z Bogiem.
To przede wszystkim również świadectwo. Jesteśmy wspólnotą trudnych małżeństw która chce sięgnąc do tego co najlepsze KOMUNIA, MSZA SW.
Mnie osobiście dodaje wsparcia duchowego, siły do działania mając świadomosc ,że gdzies w Polsce ktos ofiaruje w intencji mojego małżeństwa to co najlepsze.
Lista jest tez czyms w rodzaju harmonogramu intencji, tak by mogła byc nam pomocna w realizacji złożonej deklaracji. Zawsze można ją zmienic i dopisac chętnych.

Pozdrawiam Zosiu serdecznie:)
Pamiętam o Twoim małżeństwie w tym co najlepsze...
 
 
Elik
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-30, 14:11   

Ja zapisuję się na środę, jeśli byłoby niemożliwe w ten dzień moje uczestnictwo we Mszy Świętej np. z powodu, że Msza Święta będzie rano, a jest u nas przeważnie tylko jedna w dzień powszedni, to dzień wcześniej lub pózniej ;-) jeśli tak może być.
 
 
elzd1
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-30, 16:44   

Cóż, ja nie zapiszę się na żadną listę. Każdą prawie mszę św. w której uczestniczę ofiaruję przede wszystkim za małżeństwa w kryzysie, nasze - z forum i inne, nieznane mi. Również za swojego męża, czasami za tę kobietę.
Myślę, że intencja nie musi być tylko jedna, według mnie im więcej tym lepiej.
Jak mi mówiono wiele razy "nie oganiczajmy Bożego Miłosierdzia".
 
 
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-30, 18:03   

Elzd 1
do zobaczenia w modlitwie:)
pozdrawiam:)

Elik
Wpisałam Cie
do zobaczenia w modlitwie:)
pozdrawiam:)
 
 
agata
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-01, 08:24   

Dołączam się, ale niestety nie mogę się zadeklarować co do dnia - różnie to bywa - jak mi się uda. Przynajmniej jedną Mszę Św. w tygodniu ofiaruję w tej intencji.
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-06, 18:56   

w przyszłym tygodniu: niedziela i środa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10