Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Misja - Twoja Parafia - Sychar
Autor Wiadomość
Mufinka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-22, 12:50   Misja - Twoja Parafia - Sychar

Rzymskokatolicka parafia pw. : Przemienienia Pańskiego w Sulejówku - Miłośnie

Jest czas Adwentu w naszych kościołach rano odbywają się poranne msze roratnie -ku czci Matki Bożej -po takiej mszy św. w ostani piątek weszłam do zakrysti aby przekazać mojemu proboszczowi książkę "Ile jest warta Twoja obrączka?" i broszurę Sychar.
Była dobra okazja odprawiał proboszcz parafii i w kazaniu pięknie powiedział ,że rodzina jest bardzo ważna -rodzina jako kościół. Niestety proboszcz w parafi nie ma czasu na długie rozmowy po mszy z ludźmi i wszystko odbyło się bardzo szybko, przekazałam po prostu broszurę, książkę i plakat kładąc nacisk na to że - każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania i ,że warto wywiesić nasz plakat.
Ksiądz Proboszcz bardzo podziękował za materiały i polecił panu kościelnemu żeby plakat wywiesić w gablotce parafialnej -nie byłam pewna czy to zrobi , bo przed świętami i tak mają dużo zajęć: choinki , wystrój kościoła itd.
Dziś byłam na mszy i widzę jest plakat w gablocie.
Chwała Bogu -niech ludzie korzystają i się nie poddają.

Zdjęcia - https://plus.google.com/photos/117776362159724627409/albums/5960723559731359681

Warto też przekazywać materiały po rekolekcjach -u mnie było to na początku Adwentu -ksiądz rekolekcjonista dłużej ze mną rozmawiał i ucieszył się z materiałów i książki Ani -bo jeszcze nie słyszał o dziele Sychr -poniesie je w świat i kazań rekolekcynych.
 
 
moc nadziei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-30, 15:32   

Super.

Ja zostawiłam broszurę i te małe ulotki w Parafialnym Ośrodku Formacji Rodziny.
Wołomin, przy parafii Matki Boskiej Częstochowskiej.
Poradnia działa też w parafii w Duczkach.

http://www.mbcz.wolomin.p...ormacji-rodziny

Coś wcześniej słyszeli, ale niewiele. Zachwyceni, będą rozpowszechniać - i taką mam nadzieję :)
 
 
aguś83
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-03, 19:09   

Rozmawiałam dzisiaj z proboszczem w mojej Parafii, bardzo chętnie powiesi broszurkę itp w gablocie, tylko proszę pomóżcie, gdzie mogę to znaleźć, pobrać, zamówić :roll: ?
 
 
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-09, 13:10   

aguś83 napisał/a:
Rozmawiałam dzisiaj z proboszczem w mojej Parafii, bardzo chętnie powiesi broszurkę itp w gablocie, tylko proszę pomóżcie, gdzie mogę to znaleźć, pobrać, zamówić


Napisz do ADMINA: admin@sychar.org
 
 
izabela1115
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-07, 20:57   

W mojej parafii wisi plakat Sycharowski ,dziś po rozmowie z proboszczem poleciłam mu książkę Ani Ile jest warta obrączka a , że nasz proboszcz bedzie prowadził rekolekcje w innym mieście ,powiedział ,że przeprowadzi te rekolekcje na podstawie tej książki . .Chwała Panu .
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-08, 00:19   

izabela1115 napisał/a:
nasz proboszcz bedzie prowadził rekolekcje w innym mieście ,powiedział ,że przeprowadzi te rekolekcje na podstawie tej książki . .Chwała Panu .


Chwała :mrgreen:
 
 
Marzena N
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-09, 08:55   

Pięknie :-) ...
 
 
anna_aaa
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 00:41   

Witam
Dzisiaj zostawiłam plakat , broszurkę i ulotki w parafii sw Wawrzyńca w Borownie diecezja Częstochowska . Ksiądz milo mnie przyjął , słyszał o Sycharze ale nie wiele . Obiecał wywiesić plakat , rozprowadzić ulotki i przeczytać broszurkę.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-07, 17:13   

:mrgreen: No i to jest Sycharka, wiwat za odwagę Miłości, niech Ci Bóg błogosławi :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9