Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyznaczanie granic
Autor Wiadomość
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-28, 19:05   

Witaj milasz.....
by postawic granice wazne jest dotrzymac konsekwencji, zrealizowac je

jesli masz obawy przed fizycznym atakiem męża, mysle ze niezbedna jest pomoc specjalisty, pogodanie z psychologiem.

Masz taka mozliwosc? SAmej nie da sie wyjsc z takiej sytuacji, potrzeba wsparcia.

Z Panem Bogiem.D
 
 
milasz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-03, 09:29   

Tak znalazłam dobrego psychologa, on mi wiele wyjaśnia przez co mam inne naświetlenie całych problemów małżeńskich. No i wreszcie zaczęłam mówić o tym, że mąż stosuje przemoc, bo wcześniej to ciężko mi było przyznać się do tego. I tu jest duży postęp, lżej mi na sercu, łatwiej mi to wszystko przechodzić. Wiem że mąż się nie zmieni bo on nawet nie chce słyszeć o psychologu i terapii. Myślę że jedynie zmiana moich reakcji może na niego w jakiś sposób wpłynąć. Cieszę się że znalazłam się na tym forum, jest tu wiele cennych informacji.
I oczywiście wiara i modlitwa mi bardzo pomaga. Bóg jest ze mną:)
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-03, 18:22   

milasz napisał/a:
Wiem że mąż się nie zmieni bo on nawet nie chce słyszeć o psychologu i terapii.

tak ma teraz , a co będzie dalej tylko Bóg jeden wie.

Pogody Ducha
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 11:31   

http://www.deon.pl/inteli...c-przemocy.html
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-15, 14:54   

Dorka ważne to
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-15, 19:46   

http://lubimyczytac.pl/ks...sja-w-zwiazkach

ksiazka ktorej fragm wklejałąm, znow dostepna, polecam serdecznie!
 
 
umiłowana
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-04, 11:42   

Bardzo chciałabym sobie kupić książkę "Toksyczne słowa". czy ktoś nie wie, gdzie można to zrobić? Szukam po księgarniach. Jak wchodzę na internet, to jest ta książka w ogóle niedostępna. A może ktoś ma do sprzedania starszą tę książkę, której już nie potrzebuje? Chętnie odkupię. Bardzo mi na niej zależy, ponieważ sądząc po wklejanych tutaj jej fragmentach i przeczytanych przeze mnie recenzjach, jest to wreszcie odpowiedź na mój bardzo poważny kryzys w małżeństwie. Już dawno szukam odpowiedzi o przyczynę kryzysu. Wiem już na pewno, że to przemoc. I ta książka wiele by mi na pewno wyjaśniła. :oops:
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-04, 14:00   

Borówko, poszukaj jeszcze po bibliotekach, miewają naprawdę świetne księgozbiory z tego typu literaturą :-D
 
 
sylwia1975
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-09, 10:45   wyznaczanie granic

uf szukam ksiazki johna dobsona milosc potrzebuje stanowczosci..............,jakis czas temu maz ponizyl mnie twierdzac ze nic intymnego ze mna nie ma i ze sobie przed komputerem uprawia tego typu sprawy,kazalam mu zejsc mi z oczu i spytalam go jak on by sie czul na moim mniejscu..........wpadl w panike,on odchodzi hm,minelo tego nie robi juz,uzyskalam maly sukces konfrontacja,maz pije nadal mniej chodzac do aal-anonu daje temu rade SZczesc Boze dales mi ludzi i srodki do dziela,wczoraj podpil i marudzil po mojej klotni z corka mam nastolatke ufffffffffffffffffff,jak mi dzieci skacza po glowie,i ma troche racji,ja zdjelam obraczke dawno temu ,a teraz ja zgubilam .Oboje pochodzimy z domow tzw toksycznych rodzinek,ja ojciec alkocholik zmarl jak mnialam 2 latka,mama toksyczna zaborcza,meza tato tyran fizyczny neurotyk zmarl rok temu,maz byl podobny do ojca fizyczna przemoc alkocholizm,i teraz isc ma na grupkedla ludzi stosujacych przemoc,oby tylko Modle sie za to. I czy da sie furita uzdrowic?????????? Tak owszem da.Trzeba wiedziec czy mu zeczywiscie zalezy na zwiazku,wtedy to on musi wybierac.pozdrawiam i zmiany zaczynamy od siebie.
 
 
Mirela
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-26, 12:30   

borówka napisał/a:
Bardzo chciałabym sobie kupić książkę "Toksyczne słowa". czy ktoś nie wie, gdzie można to zrobić? Szukam po księgarniach. Jak wchodzę na internet, to jest ta książka w ogóle niedostępna. A może ktoś ma do sprzedania starszą tę książkę, której już nie potrzebuje? Chętnie odkupię. Bardzo mi na niej zależy, ponieważ sądząc po wklejanych tutaj jej fragmentach i przeczytanych przeze mnie recenzjach, jest to wreszcie odpowiedź na mój bardzo poważny kryzys w małżeństwie. Już dawno szukam odpowiedzi o przyczynę kryzysu. Wiem już na pewno, że to przemoc. I ta książka wiele by mi na pewno wyjaśniła. :oops:


Witam
Nie oddam jej za nic na świecie :-P ...ale jeśli Cię to nie krępuje mogę Ci pożyczyć , tylko wtedy musiałabyś napisać adres gdzie mam wysłać , sprawdzę jeszcze w poniedziałek w mojej cudownej księgarni, jak będzie to Ci kupię i wyślę , a jak nie to swoja pożyczę, a potem Ty mi odeślesz. Książka jest świetna.

Pozdrowionka Boże
Niech Pan błogosławi Tobie i Twoim bliskim , niech w Imię Jezusa to błogosławieństwo spocznie na Was na wieki.
+
 
 
tereska
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-26, 17:50   

Cytat:

Bardzo chciałabym sobie kupić książkę "Toksyczne słowa".

Jest na Chomikuj możesz sobie ściągnąć
wystarczy, że wpiszesz tytuł i chomikuj w wyszukiwarkę ja sobie tak ściągnęłam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8