Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
ŚWIADECTWO AKTORKI
Autor Wiadomość
Elżbieta
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-31, 15:39   ŚWIADECTWO AKTORKI

http://vod.tvp.pl/audycje...nstwie/13254646

.... p. Dominika swoje świadectwo
uzdrowienia małżeństwa sakramentalnego w powyższym filmiku nazywa CUDEM BOŻYM.





(notabene - p.Dominika Figurska grała w pewnym filmie kochankę...)
 
 
Marta86
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-23, 13:42   Re: ŚWIADECTWO AKTORKI

Elżbieta napisał/a:
http://vod.tvp.pl/audycje/religia/slowo-na-niedziele/wideo/o-malzenstwie/13254646

.... p. Dominika swoje świadectwo
uzdrowienia małżeństwa sakramentalnego w powyższym filmiku nazywa CUDEM BOŻYM.





(notabene - p.Dominika Figurska grała w pewnym filmie kochankę...)


Pani Dominika i jej mąż (nie pamiętam imienia tego aktora) nie tylko wyszli z kryzysu, ale też spodziewają się piątego dziecka :) Dzisiaj o tym czytałam.
 
 
Filomena
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-23, 14:24   

Pani Dominika była stroną psującą i chciała pojednania, a mąż ją przyjął. Cud, że chciała pojednania lub też jej wybór w ramach wolnej woli w dobrą stronę. Z tego, co czytam jej mąż "zrekompensował" sobie straty podrywem na dyskotece. Dynamika całkiem ziemska.

Poza tym, bardzo się cieszę, że im się udało. Dwie strony wykazały dobrą wolę, więc się udało.

Inna rzecz, że osoby publiczne mają to do siebie, że może u nich nastąpić niespodziewane bum. Pamiętam, że kiedy u mnie wybuchł kryzys, córka Kulczyka odnawiała z mężem przysięgę małżeńską w kościele. To był dla mnie taki obrazek-marzenie. Tak bardzo chciałam, żeby mój mąż powiedział - ratujmy, spróbujmy, i żeby to ratowanie zakończyło się odnowieniem przysięgi. Rezultat jest następujący: mariaż biznesu i arystokracji zakończył się całkiem niedawno rozwodem. Mąż dobrej woli nie wykazał. Marzenie okazało się mrzonką.
 
 
grzegorz_
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-23, 14:38   

Życie celebrytów (choć ja o tej pani nie słyszałem wcześniej) jest na sprzedaż.
Dziś zdrada, jutro wzór wierności, a pojutrze.... kto to wie.
Mel Gibson przez lata był kreowany na wzorowego katolika,
"Pasja" , 7ka dzieci, jednak żona (do czasu), a potem....
 
 
Marta86
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-23, 18:50   

Jak to Grzegorz, nie oglądałeś M jak Miłość????????????????????? ;-)

Podobno ich małżeństwo przechodziło przez niejeden ogromny kryzys, wszystko się skumulowało i tak prawie doszło do rozwodu, ale odkąd się pogodzili to nic o nich nie słychac no i teraz 5 dziecko w drodze. Może to dowód na to, że po kryzysie może być lepiej niż przed, choć ja zawsze w to wątpiłam....

Przykład idzie z góry. Młodzi ludzie wzorują się na swoich idolach. A że wszelkie sławy rozwodzą się co chwilę i każdy już prawie z każdym był, to też taki sam sposób życia wybierają ich fani. Wyolbrzymiam trochę, wiadomo, że rozwody nie wzięły się stąd, że sławni ludzie się rozwodzą. Ale jest teraz swego rodzaju moda na rozwody i szukanie nowego "szczęścia", więc ja się cieszę, że Dominice Figurskiej udało się ocalić małżeństwo i spodziewa się kolejnego dzidziusia - niech sobie ludzie popatrzą na przykład uratowanego małzeństwa dla odmiany.
 
 
ja_tez
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-24, 09:02   

Marta86 napisał/a:
Pani Dominika i jej mąż (nie pamiętam imienia tego aktora) nie tylko wyszli z kryzysu, ale też spodziewają się piątego dziecka :) Dzisiaj o tym czytałam.

W reportażu było o tym powiedziane...
 
 
Orsz
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-25, 00:55   

Grzegorzu jest jeszcze James Cavizel. Warto się o niego modlić aby wytrwał. Bo diabeł pewnie ma go na celowniku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9