Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
historia chyba bez nadziei..
Autor Wiadomość
Diana80
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-29, 19:19   historia chyba bez nadziei..

Witajcie, przymierzam się od wczoraj do opowiedzenia Wam mojej historii, ale wciąż się waham, nie wiem czy to dobre...
Mam wrażenie, że znowu szukam pomocy u innych, rozmawiam z innymi, tylko nie z osobą, z którą powinnam, mimo, że teraz to już raczej nic nie zmieni...
Z drugiej strony nie wiem, czy mam siłę :-(
Na razie czytam Wasze historie i w wielu widzę siebie i moje małżeństwo, czasem pewne elementy są podobne, a czasem jakbym czytała o sobie samej...
 
 
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-29, 20:24   

Witaj na forum :-)
Jak już się rozgościsz u nas, to możesz napiszesz coś więcej o sobie? :-)
 
 
aatka
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-29, 20:24   

Witaj, Diana.
Zaczęłam podobnie jak Ty - od czytania i zadziwienia że tak dużo schematów się powtarza....
Ja już dostałam bardzo cenne rady, postronne (a więc obiektywne) spojrzenie na moje błędy, a przede wszystkim nieocenione wsparcie.
Przytulam Cię mocno i zachęcam do szukania swojej drogi :-)
 
 
Diana80
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-29, 21:40   

dziękuję :-)

czy jest możliwość aby posty przeze mnie pisane były widoczne wyłącznie przez osoby zalogowane na forum?
 
 
katalotka72
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-29, 22:19   

chyba nie :-?
 
 
smutnamała2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-01, 20:32   

Witaj Diano ;-)
z tego co wiem, do głównego forum to każdy może przeczytać to co tu jest zapisane, natomiast kto chce coś napisać, musi być zalogowany.
 
 
Diana80
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-01, 22:25   

dziękuję za potwierdzenie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9