Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuje pomocy
Autor Wiadomość
Agnieszka1969
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-09, 12:57   Potrzebuje pomocy

Witam serdecznie,
Mam 43 lata. Nie tak dawno-8 miesi.temu przeprowadziłam się do męża do dużego miasta. Przedtem mieszkałam sama 210 km. stąd w małej miejscowości gdzie miałam pracę jako sprzątaczka w budżetówce, własne mieszkanie w którym czułam się dobrze i zostawiłam tam mamę, która też nie jest już młodą osobą. Z pracy też musiałam się zwolnić. A teraz tu w dużym mieście nie mogę sobie poradzić ze sobą. Nie mogę się jeszcze przyzwyczaić do tego życia w tym mieście i także w małżeństwie-życie z drugą osobą. Są chwile, w których bym chciała wrócić do poprzedniej sytuacji: być samą, mieć blisko mamę. Tu oprócz męża nie mam nikogo bliskiego. Cały dzień siedzę sama w domu i nie mam z kim nawet porozmawiać, a dzieci nie mamy. Mąż wraca do domu dopiero o 19:00. Tracę chęci do czegokolwiek, nie mam odwagi na szukanie pracy. Nie mam żadnego doświadczenia zawodowego, ponieważ przez 10 lat sprzątałam. Nie mam żadnej konkretnej pasji i najgorsze jest to, że nie wiem co bym chciała robić. Cały czas się zastanawiam i nic mi nie przychodzi na myśl. Żyję tylko tym aby pojechać co 1 miesiąc do swojego rodzinnego miasta i tam pobyć przez parę dni. Tam się czuję jak u siebie, a tu w dużym mieście obco, pusto, nijak. Mój mąż jest dobry, ale ciągle mnie pogania do pracy, ponieważ mamy kredyt na mieszkanie i różnie może być..A ja?-nawet nie wiem gdzie mam jej szukać i jak? Do tego jestem osobą nieśmiałą i bardziej domatorką. Ja nie mogę się nastawić psychicznie do tego nowego życia-do tak dużej dla mnie zmiany.Ciągle myślę o mamie, że mnie w jakimś sensie straciła. Proszę o pomoc
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-09, 13:11   

Aga zapraszamy od września na spotkania Sychar Trójmiasto najprawdopodobniej będą się odbywać w kościele św Barbary

na poniższej stronie zapisz się byś dostawała na pocztę aktualne wiadomości

http://bojano-jadwigi.sychar.org/

zapraszam do poradni rodzinnej , mam tam dyżuru

Pogadamy :mrgreen:

DIECEZJALNA PORADNIA RODZINNA
Plac Biskupa Edmunda Nowickiego 2
80-330 Gdańsk Oliwa
tel. (58) 552-18-81

zadzwoń od poniedziałku - do czwartku w godz 9 - 14
i zapisz się do mnie , mam na imię Mirka :mrgreen:

Pogody Ducha
 
 
enea
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-09, 15:34   

Aga,
Napisz do mnie na maila, w której dzielnicy Gdańska mieszkasz. Może coś wymyślimy z pracą.
Pogody Ducha.
 
 
Agnieszka1969
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-10, 19:46   

enea, Aga, ja nie mam Twojego e-maila.
 
 
enea
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-13, 14:55   

Możesz napisać wiadomość na priva. Pogody Ducha.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8