Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:03
Skypowa Grupa Modlitewna
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-07, 16:35   

Mamy dwa spotkania codziennie o 20.00 i 21.30
zapraszamy
 
 
Grzegorz Neo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-18, 07:36   

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć do codziennej modlitwy za siebie i współmałżonka na Skypowej Grupie Modlitewnej. W celu dołączenia, proszę o kontakt na Skype "Grzegorz Neo" , GG 3185831 lub PW na forum. Modlimy się codziennie od 21:30. Zapraszamy. :-)
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-17, 16:24   

jak sie zakłada tego skypa???!!! z chęcia się razem z wami pomodle wieczornie!!!
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-17, 16:39   

pobierz , zainstaluj na swoim komputerze np z tej stronki

http://skype.onet.pl/1523346,pobierz.html

potem wyszukasz kontakt np mój -podam na PW i pomogę dołączyc do grupy

Jest nas coraz więcej i jesli zajdzie taka potrzeba , może beda dwie grupy(przez jakichś czas juz tak było)

P.S
Grzegorz Neo ma ciut inna nazwe uzytkownika na skype , zapewne poda prawidlową
 
 
karkru19
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-21, 18:18   

Mam w koncu skype jak was znalesc????
 
 
tempus
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-01, 21:29   Modlitwa o uzdrowienie

Jezu, ufam Tobie. Gdy już nie ma komu zaufać zostaje tylko Jezus temu jednemu ufam. Niech
Bóg wam wszystkim błogosławi.

Powołano biegłego w trudnej sprawie, proszę o modlitwę nie wiem co robić . Niech Bóg, który jest Miłością czuwa.
Jeśli cudów szukasz idz do Antoniego, wszelkich łask dowody odbierzesz od niego Amen
tempus

[ Dodano: 2013-05-02, 22:38 ]
Módlcie się abym nauczył się akceptować obecną sytuację
Zdrowaś Mario łaski pełna Pan z Tobą błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony
owoc żywota twojego JEZUS

tempus
 
 
Grzegorz Neo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-20, 11:34   Modlitwa na SKYPE

Zapraszam wszystkich chętnych do uczestnictwa w otwartej modlitwie skypowej w godzinach 21:30- prowadzi Grzegorz Neo ( acafax) i 22:30 prowadzi Ernest ( kugel0105 ). Na skypie w lewym górnym rogu należy skorzystać z lupy, a następnie dodać do kontaktu. Do usłyszenia.
 
 
tempus
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-05, 22:01   Modlitwa o uzdrowienie

Witajcie!
módlmy się Jezu cichy i pokornego serca, uczyń serca nasze według serca Twego.
najwazniejsze, aby wiary nie stracić
z Panem Bogiem
tempus

[ Dodano: 2013-06-08, 22:55 ]
Prosze o modlitwe zona mnie porzucila pozniej wniosla o rozwod przy moim sprzeciwie.
zostalem wypedzony z domu. Dla Boga nie ma nic niemozliwego i wierze w odrodzenie malzenstwa.
Niech was wszystkich Bog blogoslawi..
tempus

[ Dodano: 2013-06-09, 22:14 ]
Mirakulum, Mirakulum,
jestem na skype
z modlitwa
tempus

[ Dodano: 2013-07-01, 22:16 ]
modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne

Panie Jezu, Ty przyszedłeś po to, aby uzdrowić serca zranione i udręczone, proszę Cię, abyś uzdrowił urazy powodujące niepokoje w moim sercu.
Proszę Cię w szczególny sposób, abyś uzdrowił tych, którzy są przyczyną grzechu.
Proszę, abyś wszedł w moje życie i uzdrowił mnie od urazów psychicznych, które mnie dotknęły w dzieciiństwie, i od tych ran, które mi zadano w ciągu całego życia.
Panie Jezu Ty znasz moje trudne sprawy, składam je wszystkie w Twoim sercu Dobrego Pasterza. Proszę Cię odwołując się do Twej wielkiej rany, otwartej w Twoim sercu, abyś uleczył małe rany mojego serca. Ulecz rany moich wspomnień, aby nic z tego co mi się przydarzyło, nie przysparzało mi cierpienia, zmartwień ani niepokoju.
Ulecz Panie, wszystkie te urazy, które w moim życiu stały się przyczyną grzechu.
Pragnę przebaczyć wszystkim osobom, które wyrządziły mi krzywdę. Wejrzyj na te urazy mej duszy, które mnie czynią niezdolnym do przebaczenia. Ty, który przyszedłeś uleczyć serca strapione, ulecz i moje serce. Ulecz Panie Jezu, moje wewnętrzne urazy, które są przyczyną chorób fizycznych. Oddaję Ci moje serce. Zechciej je przyjąć Panie i oczyścić. Napełnij je uczuciami Twego Boskiego Serca. Pomóż mi być pokornym i cichym. Ulecz mnie Panie z bólu, który mnie przytłacza z powodu śmierci drogich mi osób. Spraw bym mógł odzyskać pokój i radość dzięki wierze, że Ty jesteś Zmartwychwstaniem i Życiem. Uczyń mnie prawdziwym świadkiem Twego Zmartwychwstania, Twego zwycięstwa nad grzechem i śmiercią, Twojej obecności jako Żyjącego wśród nas. Amen

z modlitwą tempus
 
 
aro7777
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-19, 17:35   prośba

Moja żona - Anna - wyjechała parę dni temu do Niemiec, poznała 2 miesiące temu przez internet starszego mężczyznę, który ma żonę i dziecko, obecnie jest już u niego, śpią razem, on ją utrzymuje, moim znajomym opowiada że jest z nim bardzo szczęśliwa. Mówi teraz, że ja jestem nie tym mężczyzną, że się pomyliła i nie chce walczyć o nasz związek. Przyjechała do mnie w tamtym roku po rozstaniu z mężczyzną, z którym żyła 9 lat bez ślubu. U niej w rodzinie związki cywilne lub bez ślubu to norma, jak ją poznałem była antyklerykalna i ateistką. Widzę, że szybko nudzą się jej ludzie, ona musi mieć częste zmiany. Zachowuje się teraz z tym mężczyzną tak jak ze mną na początku. Zapewniała mnie o swej miłości i chciała bardzo szybko wziąść ślub, nie chciała wracać w rodzinne strony. Mojemu koledze powiedziała, że jak nie dam jej szybko rozwodu i będę robił przeszkody, to będzie się na mnie mściła. Proszę o Jej nawrócenie, o przemianę Jej serca i powrót do mnie. Nie chcę godzić się na rozwód! Ślub kościelny wzięliśmy 25-go grudnia 2012 r.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszego małżeństwa, Arkadiusz

Czy można dołączyć obecnie na skype do Was?
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-19, 18:00   

Grzegorz Neo napisał/a:
W celu dołączenia, proszę o kontakt na Skype "Grzegorz Neo" , GG 3185831 lub PW na forum. Modlimy się codziennie od 21:30. Zapraszamy.


do usłyszenia
 
 
administrator 
Administrator


Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 602
Wysłany: 2014-01-25, 01:40   Skypowa Grupa Modlitewna

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć do codziennej modlitwy na Skypowej Grupie Modlitewnej.

Modlitwy na skype odbywają się codziennie w 3 grupach:

I grupa: 20.30 - 21.00
Prowadzący: Ania “Mufinka” (na skype “anna.ledzinska2”), Dorota “Teija” (na skypie dora518), Marcin “kesolk” (na skype “kesolk”)
II grupa: 21.30 - 22.00 (oprócz poniedziałku, gdyż w tym czasie jest mityng)
Prowadzący: Grzegorz "Grzegorz Neo" (GG 3185831, skype "„acafax” lub PW na forum),
III grupa: 22.00-22.30
Prowadzący: Grzegorz "ponury" (na skype "bobergrzes").
Jutrznia rano 6:30 codziennie (prócz niedziel): łączy Ania "Mufinka" (na skype "anna.ledzinska2")
Kompleta 22.00 we wtorki i czwartki.
Prowadzący: Dorota “Teija” (na skypie dora518), Ania “Mufinka” (na skype “anna.ledzinska2”)

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się na skype do prowadzących, aby włączyć się do grupy modlitewnej.

ZAPRASZAMY również na mityngi skypowe 12 kroków dla chrześcijan na Forum Pomocy SYCHAR, które odbywają się w poniedziałki i środy od 21.00 do 22.00.

Mityngi w poniedziałki prowadzi Małgosia „hubcia576″ – nazwa użytkownika na Skype „hubcia576”.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się na skype do prowadzących, aby włączyć się do grupy mityngowej.

Spotkanie prowadzimy według zasad podanych na stronie: www.mityng.sychar.org
lub
http://sychar-12krokow-mi...t.blogspot.com/

Serdecznie zapraszamy!
_________________
A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć. (Łk 12:8-12)
Przeczytaj...
1. tradycja 12 kroków dla chrześcijan:
"Nasze wspólne dobro jest najważniejsze, indywidualny rozwój zależy od jedności grupy".
Ostatnio zmieniony przez administrator 2017-02-06, 22:30, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Mufinka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-05, 06:19   

Zapraszamy codziennie (bez niedzieli) na JUTRZNIĘ
Skype godzina 6:50 (czas trwania ok.15min)

-idzie wiosna, ptaki śpiewają coraz łatwiej będzie wstać rano i zacząć z Bogiem swój dzień
:-)
 
 
maryniaa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-06, 21:58   

o godz 20.30 modlimy sie teraz poniższą Nowenną

[20:14:14] Ania Mufinka: Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa -2
O niezmierny i wieczny Majestacie Boży, Najświętsza Trójco: Ojcze, Synu i Duchu Święty, ja najpokorniejsze Twoje stworzenie adoruję i wielbię Ciebie, z wielkim uczuciem i uległością, które mogą ofiarować stworzenia. W obecności Twojej i Najświętszej Maryi Panny, Królowej nieba, w obecności mojego Anioła Stróża, moich Świętych Patronów i całego dworu niebiańskiego, potwierdzam, że tę modlitwę i prośbę, którą za chwilę rozpocznę do litościwej i miłosiernej Dziewicy Maryi przez zasługi drogocennej Krwi Jezusa, zamierzam uczynić z czystą intencją i przede wszystkim dla Twojej chwały, dla zbawienia mojego i mojego bliźniego. Z tego powodu oczekuję od Ciebie, mój Boże, najwyższe Dobro, za wstawiennictwem Najświętszej Dziewicy, otrzymać łaskę, o którą pokornie proszę ze względu na nieskończone zasługi Najdroższej Krwi Jezusa. Ale cóż mogę uczynić w obecnym stanie, w którym się znajduję, jeśli nie wyznać Tobie, mój Boże, wszystkie moje grzechy popełnione, aż do dzisiaj, prosząc Ciebie na nowo o oczyszczenie we Krwi Jezusa? Tak mój Boże, żałuję i boleję z tego powodu ze szczerego serca, nie z bojaźni przed piekłem, na które zasłużyłem, ale dlatego że obraziłem Ciebie, najwyższe Dobro. Postanawiam stanowczo z Twoją świętą łaską nie obrażać Ciebie więcej w przyszłości i unikać najbliższych okazji do grzechu. Miej miłosierdzie nade mną, Panie, przebacz mi. Amen.

Pod Twoją obronę uciekam się o Święta Matko Boża, nie lekceważ modlitwy, którą do Ciebie kieruję, o Dziewico chwalebna i błogosławiona.

O Boże, przybądź, by mnie zbawić. Panie, pośpiesz mi na pomoc. Chwała Ojcu...

„Wszystka piękna jesteś, o Maryjo i skazy pierworodnej nie ma w Tobie”. Jesteś najczystsza, o Dziewico Maryjo, Królowo Nieba i Ziemi, Matko Boża. Pozdrawiam Cię, czczę i błogosławię Cię na wieki. O Maryjo, do Ciebie się uciekam, Ciebie wzywam. Pomóż mi, o najsłodsza Matko Boża, pomóż mi, Królowo nieba, pomóż mi, najlitościwsza Matko i Ucieczko grzeszników, pomóż mi, Matko mojego najsłodszego Jezusa. A ponieważ nie ma rzeczy, o którą nie prosiłoby się Ciebie na mocy męki Jezusa Chrystusa, której, by się nie otrzymało od Ciebie, z żywą wiarą proszę Cię, byś udzieliła mi łaski, która tak bardzo leży mi na sercu. Proszę Cię o nią przez Boską Krew Jezusa wylaną dla naszego zbawienia. Nie przestanę wołać do Ciebie, aż mnie nie wysłuchasz. O Matko miłosierdzia, ufam, że otrzymam tę łaskę, ponieważ proszę Cię o nią przez nieskończone zasługi Najdroższej Krwi Twojego umiłowanego Syna. O Matko najsłodsza, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna udziel mi łaski (tutaj prosi się o łaskę, której się pragnie).

1. Proszę Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał w czasie swojego obrzezania we wczesnym dzieciństwie, zaledwie ósmego dnia.
Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.

2. Proszę Cię o nią, o Maryjo Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał obficie w czasie agonii w Ogrodzie.
Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.


3. Błagam Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał obficie, gdy odarty i przywiązany do kolumny, był okrutnie biczowany.
Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.

4. Proszę Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, która wypłynęła z głowy Jezusa, kiedy był ukoronowany bardzo ostrymi cierniami.
Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.

5. Proszę Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał, niosąc krzyż na drodze Kalwarii, a szczególnie przez tę żywą Krew zmieszaną ze łzami, którą Ty wylałaś, towarzysząc Mu w najwyższej ofierze.
Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.

6. Błagam Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, która wypłynęła z ciała Jezusa, gdy był odarty z szat, tę samą Krew, którą przelał z rąk i ze stóp, kiedy był przybity do krzyża ciężkimi i bardzo kłującymi gwoździami. Proszę Cię o nią przede wszystkim przez Krew, którą przelał podczas swojej najsurowszej i rozdzierającej agonii.
Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.

7. Wysłuchaj mnie, najczystsza Dziewico i Matko Maryjo, przez tę najsłodszą i mistyczną Krew i wodę, która wypłynęła z boku Jezusa, gdy włócznią przebito Mu Serce. Przez tę najczystszą Krew udziel mi, o Dziewico Maryjo, łaski, o którą Cię proszę, przez tę Krew Najdroższą, którą głęboko czczę i która jest moim napojem na ołtarzu Pana Boga, wysłuchaj mnie o litościwa i słodka Dziewico Maryjo.
Zdrowaś Maryjo...
O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.

Aniołowie i Wszyscy Święci w niebie, którzy kontemplujecie chwałę Boga, zjednoczcie waszą modlitwę z tą modlitwą drogiej Matki i Najświętszej Królowej Maryi i uzyskajcie dla mnie u Ojca niebieskiego łaskę, o którą proszę przez zasługi drogocennej Krwi naszego Bożego Odkupiciela.
Również do Was się uciekam, Dusze Święte w czyśćcu, módlcie się za mnie i proście Ojca niebieskiego o łaskę, o którą błagam przez tę Krew najdroższą, którą mój i wasz Zbawiciel przelał ze swoich Najświętszych Ran. Ja także ofiaruję za was Ojcu Przedwiecznemu Krew Przenajdroższą Jezusa, żebyście mogły radować się Nim w pełni i chwalić Go na wieki w chwale nieba, śpiewając: „Odkupiłeś nas, o Panie Boże, Twoją Krwią i uczyniłeś z nas królestwo dla naszego Boga”. Amen.
O dobry i umiłowany Panie Boże, słodki i miłosierny, zmiłuj się nade mną i nad wszystkimi duszami, tak żywymi, jak zmarłymi, które odkupiłeś Twoją Krwią drogocenną.
Niech będzie błogosławiona Krew Jezusa teraz i zawsze. Amen.
[20:14:43] Ania Mufinka: ##################################################################
Boże, Ty powołując nas do małżeństwa, raczyłeś je ubogacić potomstwem. Polecamy Ci gorąco nasze najukochańsze dzieci. Oddajemy je pod Twoją Ojcowską opiekę, aby wzrastały w Twej świętej bojaźni , wiodły życie prawdziwie chrześcijańskie i przyniosły pociechę nie tylko nam ale, i Tobie naszemu Stwórcy, i naszej Ojczyźnie. Spójrz, Panie, wśród jakich ludzi żyją. Udziel im pomocy i obrony, nam zaś dopomóż, abyśmy świadomi grożących niebezpieczeństw, przykładem naszego chrześcijańskiego życia zdołali je doprowadzić drogami cnoty i Bożych przykazań do nieba, gdzie będziemy Cię razem sławić na wieki. Amen.
#############################
Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekla.Amen
########################
Panie, przedstawiam Ci nasze małżeństwo – mojego męża (moją żonę) i mnie. Dziękuję, że nas połączyłeś, że podarowałeś nas sobie nawzajem i umocniłeś nasz związek swoim sakramentem. Panie, w tej chwili nasze małżeństwo nie jest takie, jakim Ty chciałbyś je widzieć. Potrzebuje uzdrowienia. Jednak dla Ciebie, który kochasz nas oboje, nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego proszę Cię:
- o dar szczerej rozmowy,
- o „przemycie oczu”, abyśmy spojrzeli na siebie oczami Twojej miłości, która „nie pamięta złego” i „we wszystkim pokłada nadzieję”,
- o odkrycie – pośród mnóstwa różnic – tego dobra, które nas łączy, wokół którego można coś zbudować (zgodnie z radą Apostoła: zło dobrem zwyciężaj),
- o wyjaśnienie i wybaczenie dawnych urazów, o uzdrowienie ran i wszystkiego, co chore, o uwolnienie od nałogów i złych nawyków.
Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola Twoja. Niech nasza relacja odrodzi się i ożywi, przynosząc owoce nam samym oraz wszystkim wokół. Ufam Tobie, Panie Jezu, i już teraz dziękuję Ci za wszystko, co dla nas uczynisz. Uwielbiam Cię w sercu i błogosławię w całym moim życiu. Amen.
Święty Józefie, sprawiedliwy mężu i ojcze, który z takim oddaniem opiekowałeś się Jezusem i Maryją – wstaw się za nami. Zaopiekuj się naszym małżeństwem. Powierzam Ci również inne małżeństwa, szczególnie te, które przeżywają jakieś trudności. Proszę – módl się za nami wszystkimi! Amen.
Niech nas Pan Bóg błogosławi broni od wszelkiego zła i zaprowadzi do życia wiecznego.Amen

[ Dodano: 2014-03-06, 23:04 ]
treść Nowenny ze stron Opoki http://www.opoka.org.pl/b...orcysty_14.html
 
 
hubcia576
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-17, 11:40   

Mam problemy z dołączeniem na Skype do modlitwy wieczornej - proszę o pomoc, z kim i jak rozmawiać, bo jak próbowałam dzwonić przez skype, to rozmowa nie była odebrana.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10