Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
ksiądz/ mediator/ terapeuta
Autor Wiadomość
aneta3211
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-03, 16:44   ksiądz/ mediator/ terapeuta

Swój problem opisałam w innym wątku. Tutaj bardzo chciałabym prosić o radę gdzie i do kogo moglibyśmy się udać z mężem na mediacje i terapie małżeńską. Mieszkamy w okolicach Warszawy. Zależy nam żeby była to osoba duchowna.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-04, 23:29   

aneta3211 napisał/a:
gdzie i do kogo moglibyśmy się udać z mężem na mediacje i terapie małżeńską.


Sprawdź tu:
ARCHIDIECEZJALNA PORADNIA KATOLICKA
00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 49
Zapisy przez telefon: 022 629 02 61, pon-pt: g. 15.00-19.00
Poradnia udziela pomocy w trudnych i zawiłych sprawach sumienia, trudnościach religijnych i świaopogladowych, odpowiedzialnego rodzicielstwa, trudnościach wychowawczych, wyboru stanu i zawodu, konfliktów małżeńskich i rodzinnych, prawa cywilnego, problemów narkomanii i alkoholizmu, samotnych matek. Bezinteresowną pomocą służą specjaliści w dziedzinie: psychologii, seksuologii, psychiatrii, neurologii, prawa i teologii.


OŚRODEK POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ SPCH I CARITAS AW
www.opp.bednarska.warszawa.pl
00-322 Warszawa, ul. Bednarska 28/30, wejście nr 5
tel. 022 828 54 83, pon-pt: g. 10.00-20.00
Zespół doświadczonych psychologów, psychoterapeutów, counsellerów (doradców), psychiatrów, księży psychologów i księży egzorcystów zaprasza do korzystania z pomocy m.in. w następujących obszarach: problemy małżeńskie, rodzinne i wychowawcze, sytuacje kryzysowe, depresje, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia odżywiania, uzależnienia i współuzależnienia, problemy związane z aborcją, przemoc fizyczna, psychiczna, seksualna, problemy z pogranicza psychologii, duchowości. Osoby w trudnej sytuacji materialnej mają możliwość skorzystania z wizyty bezpłatnej.


FUNDACJA CENTRUM PSYCHOEDUKACJI i MEDIACJI
ul. Gdańska 6A, 01-691 Warszawa
Biuro czynne wtorek - 9.00-14.00 piątek - 9.00-14.00
tel. 0-662788595
e-mail: centrum@marianie.pl
http://www.centrum.marianie.pl/
Fundacja Księży Marianów prowadzi:
prowadzenie poradnictwa rodzinnego,
prowadzenie rekolekcji i dni skupienia,
warsztaty psychoedukacyjne i metodyczne,
spotkania o charakterze terapeutycznym i wspierającym,
psychoterapię indywidualną i grupową
programy wakacyjne,
przeprowadzanie mediacji,

FUNDACJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i DUCHOWEJ "INIGO"
02-532 Warszawa, ul. Rakowiecka 61
tel. 022 3715323, 5428724
Email: fundacja@inigo.org.pl www.inigo.org.pl
- konsultacje i poradnictwo psychologiczne, - pedagogiczne, - konsultacje psychiatryczne, - psychoterapia indywidualna, - rodzinna i małżeńska, - diagnoza i psychoterapia dzieci i młodzieży, - psychoterapia grupowa, - treningi, warsztaty i sesja psychoedukacyjna, - grupywsparcia, - mediacji, - poradnictwo duchowe, - sakrament pojednania, - szkolenia i kursy.

http://www.archidiecezja....rodzin/pomocog/
 
 
aneta3211
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-05, 06:51   

Bardzo Ci Dziękuje kingo2, natrudziłaś się dla mnie. Szczerze mówiąc te adresy znalazłam w necie, ale nie wiedziałam, czy warto się tam zwrócić...Ale skoro polecasz, to pewnie tak...Ne mam zresztą wyboru- doświadczeni ( terapia małżeńska) nie bardzo coś chcą się dzielić swoimi spostrzeżeniami...
 
 
Eromik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-12, 23:42   

Witaj,
Przesyłam link do Poradni Dewajtis, byłam korzystałam, serdecznie polecam.

http://www.poradnia.dewajtis.pl/

[ Dodano: 2012-04-13, 00:45 ]
Witam serdecznie,

Przesyłam link do Poradni Dewajtis, byłam, korzystałam, serdecznie polecam.

http://www.poradnia.dewajtis.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 8