Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:03
Skypowa Grupa Modlitewna
Autor Wiadomość
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-02, 21:12   

Modlitwa za dzieci do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

O Matko Nieustającej Pomocy, Najszczęśliwsza Matko Boskiego Dzieciątka; przychodzę do Ciebie z sercem ciężko zatroskanym, pełnym jednak ufności w Nieustającą Pomoc Twoją. Błagam Cię przez miłość Twego Boskiego Syna, przez boleści i troski, jakieś dla Niego ponosiła, bądź i dla moich dzieci (mego dziecka) - które Ci poświęciłam i dziś na nowo oddaję - dobrą i czułą Matką.

Weź je pod Swoją obronę i otocz opieką w tych licznych niebezpieczeństwach, jakie im w życiu doczesnym zagrażają.

Ojciec Niebieski powierzył mi te dzieci, jako najcenniejsze dobro. Są one odkupione Najdroższą Krwią Syna Bożego.

Moim obowiązkiem jest tak je wychować nauką i przykładem, by stały się dziedzicami Królestwa Niebieskiego. Biada mi, jeżeli by choć jedno z nich z mojej winy miało zginąć na wieki. Jakże bym za to ciężko odpowiedziała na sądzie Bożym.

Lecz jestem słaba. Bez łaski Bożej, bez Twojej pomocy i pośrednictwa, o droga Matko, tego nie dokonam. Pomóż mi więc i błagaj Syna Swego, by mi udzielił potrzebnej siły i łaski.

Naucz mnie, co mam czynić. Chętnie wszystko wykonam, by tylko dzieci moje dobrze wychować, by je do Boga i do Ciebie, do cnoty i dobrego doprowadzić.

Lecz niebezpieczeństwa ze strony świata im grożące są wielkie, a ja nie wszędzie mogę być obecna. Jeżeli Ty, Najdroższa Matko ich nie obronisz i nie zachowasz, to wszelkie moje wysiłki będą nieskuteczne. Broń więc moje dzieci, o Matko najlepsza, Maryjo.

Wszak Ty zawsze pomagasz, a one do Ciebie należą. Oby zawsze Twoimi zostały, oby żadne z nich nie zginęło, żadne nieszczęśliwe nie było. Spraw to o Matko Nieustającej Pomocy. Amen
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-15, 21:07   

Kochani! Od dzisiaj mam skype!
Moja córka, celująca uczennica z informatyki, wszystko mi załatwiła :-D
Czekam na Was!
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-15, 21:22   

Brawo !!!!!!!! :mrgreen:
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-15, 22:32   

No pierwszy raz nie był najłatwiejszy, jestem strasznie zakręcona, ale może to opanuję.
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-29, 20:26   

Od 3 - 6 kwietnia w Kościele św. Barbary odbędą się rekolekcje wielkopostne " O małżeństwie prosto z mostu" .


http://sychar-krakow.blogspot.com/


Bardzo prosimy o modlitwę w intencji tych rekolekcji, za organizatorów, prowadzących i uczestników.

Bóg zapłać!
 
 
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-29, 20:29   

Ok Agnieszka, dzisiaj się pomodlimy :)
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-30, 09:40   

Aga, o dobre owoce Waszych rekolekcji! :-)
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-02, 19:34   

Pilna prośba o modliwę w intencji naszej Agnichy

Jest w drodze do szpitala.
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-02, 19:47   

Zdrowaś Maryjo....
 
 
Jarek321
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-02, 19:50   

Koronka do Bożego Miłosierdzia odmówiona na skypie.
Dzisiaj pierwsza sobota miesiąca. Prosiliśmy Niepokalaną o opiekę nad Agnichą.


...łaskiś pełna...
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-02, 21:18   

... Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami...

Co się stało Adze?
 
 
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-03, 11:07   

Dziesiatka Rozanca w Twojej intencji Aga
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-07, 14:01   

łojejku! dopiero dziś zauważyłam ten wpis...
dziękuję za troskę i modlitwę...

na szczęście okazało się, że z takim osobnikiem jak ja żaden lekarz nie chce mieć do czynienia i "wypuscili" mnie po kilku godzinach...mam się oszczędzać i być pod stałą opieką lekarza - a będę żyć (aż do śmierci :-P )

dziękuję jeszcze raz za modlitwę i pozdrawiam Was serdecznie
agnicha
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-08, 10:54   

Kochani. Ostatnie tygodnie to takie morze błogosławieństw dla Sycharu, dla całej wspólnoty, dla pojedynczych ludzi, dla małżeństw

Może teraz czas na dziękczynna modlitwę, uwielbienie ....Kilka dni, bez próśb, koncentracj na wdzięczności....co wy na to? Mnie na skype nie ma ostatnio, ale to taki pomysł, jak się wcinam za bardzo to mówcie :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10