Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:03
Skypowa Grupa Modlitewna
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-24, 21:56   

DOROTA nie możesz na razie , to proszę dopisz intencje - włączymy ją do naszej modlitwy


:mrgreen: Z Bogiem
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 20:31   

Proszę... bardzo proszę o modlitwę dzisiaj za mnie... o światło Ducha Świętego, bo chcę podjąć ważną decyzję... już nie mam sił...
:cry:
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 21:28   

Drodzy członkowie SGM ;-) pomódlcie się w intencji pewnego powstającego dziełka o naszej wspólnocie i z naszymi świadectwami, bo pan Jacek Pulikowski jest całkiem zainteresowany pomocą w wydaniu czegoś takiego.
Ale :evil: bardzo nie chce, by ktokolwiek to przeczytał, długo by opowiadać jakie przeszkody mnoży. Więc modlitwa albo nic.
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 21:29   

AK70 wspieram modlitwą....
 
 
kinga2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 22:09   

Zdrowaś Maryjo,
Łaskiś pełna....
 
 
Jedna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-26, 22:21   

Ak70 życzę światła Ducha św.

Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami...
 
 
Ife
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-27, 16:19   

I błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus....
 
 
ak70
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-28, 19:31   

Święta Mario Matko Boża, módl sie za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej Amen

Bardzo Wam dziękuję... dziś juz mi ciut lepiej, ale było fatalnie, a :evil: krążył wokół mnie i wietrzył łatwą zdobycz...

Bóg Wam zapłać, dziękuję mu za Was każdego dnia...
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-29, 22:42   

Dzięki Mirakulum:-) W takim razie proszę o modlitwę w intencjach: o nawrócenie i przemianę Wojtka oraz o siły dla mnie, bym lepiej umiała zorganizować czas... bo na razie to nawet do poczty zaglądam co drugi dzień, a forum tylko pobieżnie 2 razy w tygodniu
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-31, 22:32   

Dorota dołączamy Twoja intencję do naszej modlitwy.
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-01, 19:52   

Proszę o modlitwę również w mojej intencji. Pozdrawiam :).
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-02, 22:29   

Jolu pamiętamy w Modlitwie
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-04, 18:00   

Dziękuję Wam przyjaciele. Ja o Was też pamiętam w modlitwie.
U mnie wszystko dobrze. Pozdrawiam :mrgreen: .
 
 
Agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-08, 20:34   

Czuję , że kończą mi się siły , te potrzebne do pogodzenia roli samotnej mamy , pracownika .........i jeszcze jednej i jeszcze jednej .....Przeciez Bóg gdy pisał dzieło stworzenia to rola kobiety wyglądała inaczej . Gdy rzeczy dzieją się niezgodnie z naturą to jak ma wyglądać świat .

kasia1 napisała mi " nie zmagaj się z tym sama " , masz wspónotę .. Więc prosze o modlitwę bo nie mam pomysłów jak to wszystko poskładać w kupę , mam poczucie toczenia wielkieg głazu pod górę i gdy chwilę już jest lepiej , to za moment znów w tył .....i jeszcze przeszkadzacze po drodze....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10