Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  RSSRSS  BłogosławieństwaBłogosławieństwa  RekolekcjeRekolekcje  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  12 kroków12 kroków  StowarzyszenieStowarzyszenie  KronikaKronika
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  NagraniaNagrania  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: administrator
2011-12-31, 00:03
Skypowa Grupa Modlitewna
Autor Wiadomość
Mirakulum
[Usunięty]

  Wysłany: 2010-06-18, 23:57   Skypowa Grupa Modlitewna

Od jakiegoś czasu - tzn pod koniec listopada zeszłego roku Tereska i Ja wspólnie modliłyśmy sie na skypie- powolutku przybywało osób , które codziennie wieczorem łączyły sie na modlitwę i pogaduchy . :mrgreen: :lol:

Trudno odtworzyć historie powstania naszej grupy modlitewnej
- ziarnko do ziarnka aż .........................

Mam nadzieje , że jej uczestnicy sami podzielą się swoimi przemyśleniami na ten temat .

Dla mnie osobiście , nasze spotkania i modlitwy na skypie są jednym ze sposobów na codzienną realizację celu jakie ma to forum - niesienie pomocy małżonkom w kryzysie , pomoc modlitewna i wsparcie , są nie do przecenienia, ja otrzymuję te pomoc i jednocześnie daję ja innym :mrgreen: Pan to ma pomysły :mrgreen:

Od kilku miesięcy wypracowaliśmy pewien rytm ,

od 1 dnia każdego miesiąca modlimy sie - Nowenną do Miłosierdzia Bożego -to ta Nowenna o Cud - naszej "Chmurki"
od 10 - Nowenna do św Józefa
później wybieramy jakąś nowennę wg naszego wyboru - np od jutra zaczynamy nowennę do "Serca Jezusa "

Czasami także w środku dnia uda się nam na chwilkę połączyć .
Te codzienne rozmowy , wsparcie , nie tylko modlitewne jest niesamowita pomocą i wsparciem w codziennym życiu i trwaniu w wierności .

Zapraszam wszystkich chętnych na skypa - codziennie po 21 .00 kontakt na priwa do mnie :mrgreen: podam namiary . Do usłyszenia :mrgreen:

obecny skład -"ruchomy" - sa tu prawie wszyscy którzy chociaż raz się z nami modlą, śmieja sie i płaczą , dzielą swoimi doświadczeniami i przeżyciami : Andrzej ,Agnicha, Chris , Tereska , Danka9 , Mazo , Matejko , Mirakulum , Jola90 , Pietzia , Jurek z Bonn , kangoo , Samotna , Joanna , Paloma , Piotyc , zkszacior , Jagoda , Jacek, Fraszka ....
jeśli kogoś pominęłam - to niech da znać :mrgreen:

Chwała Panu !!!! :lol:
 
 
agnicha
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-20, 23:18   

chwała Panu za tą wspólną modlitwę...
i możliwość wypłakania się do słuchawki..
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-07, 21:55   

zachęcamy chętnych do udziału w codziennej modlitwie na skypie :mrgreen:
 
 
Mufinka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-08, 19:25   

Skayp mi nie działa :-( muszę coś z tym zrobic i jakiegoś magika od komputera wezwać
chcę się z Wami modlić -ratunku!

Dziś jestem z Wami na modlitwie duchowo
 
 
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-01, 11:25   

Chwała Panu za modlitewną wieczorną grupę na skypie.

Gdy Ci smutno i gdy źle wejdź na skypie pomódl się !!!!!!
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-01, 18:31   

midziulka napisał/a:
Gdy Ci smutno i gdy źle wejdź na skypie pomódl się !!!!!!


Midziulka cudna rymowanka :mrgreen:
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-01, 19:06   

Jest nas coraz więcej. Modlimy się codziennie około 22.
Modlitwa przez skype bardzo pomaga i sprawia, że nie czujemy się osamotnieni. Zawsze znajdzie się ktoś, kto wesprze, pocieszy i doradzi, za co Chwała Panu.
Zapraszamy :).

[ Dodano: 2010-10-01, 20:27 ]
"Gdy Ci smutno i gdy źle wejdź na skypie pomódl się !!!!!!" - to działa :mrgreen: .
 
 
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-01, 19:43   

:) :) :)
 
 
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-21, 06:50   

jeśli ktoś nie ma skype'a, a chciałby podać intencję może wpisać w tym miejscu.

tak jak pisała wcześniej Mirka, spotkania na skype, to nie tylko modlitwa, ale przedewszystkim rozmowa, czasami poważna, czasami mniej... Szczególnie wtedy, kiedy jest się samemu w domu i nie ma do kogo się odezwać...

Zapraszamy wszystkich chętnych na skypa
 
 
zkszacior
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-21, 12:32   

Hej. Chris! Pamiętajcie o mnie w modlitwie.
A z innej beczki to odbierałbyś telefon, co?! ;-)

Pozdrawiam cała Waszą bandę i jej herszta! Trzymajcie się i słuchajcie swojego dowódcy.
 
 
Jola90
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-21, 18:20   

Dzięki za pozdrowienia, ja także pozdrawiam :lol: . Będę pamiętała.
 
 
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-21, 19:31   

Zkszacior pamiętamy o Tobie w modlitwie :mrgreen:
 
 
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-21, 21:46   

Dzisiaj rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego
http://sanctus.pl/index.p...upa=262&doc=198
 
 
Dorota2
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-24, 20:41   

Ostatnio jestem zawalona pracą i wieczorem padam ( dla mnie ostatnio wieczór to już godz 19.00), mam nadzieję, że od listopada znowu uda mi się modlić z Wami :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10