Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Z całego serca proszę o modlitwę, o uzdrowienie małżeństwa
Autor Wiadomość
smutna415
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 01:56   Z całego serca proszę o modlitwę, o uzdrowienie małżeństwa

Z całego serca proszę o modlitwę ,aby moje małżeństwo zostało uzdrowione i narodziło się na nowo.Nagle dowiedziałam się że jestem zdradzana przez męża.Potem dowiedziałam się ,że to nie był pierwszy raz.Nie mogłam w to uwierzyć! Parę razy dawałam mężowi szansę aby odbudować nasz związek. Ale on ciągle mnie okłamywał i spotykał się z inną kobietą, która wiedziała że ma żonę i dwójkę dzieci .Jeszcze dwa tygodnie przed Świętami zapewniał mnie, że się z nią rozstał i chce byśmy byli razem.A tu 27 grudnia, przypadkiem usłyszałam jak opowiada koledze, że nadal się spotykają i jak jemu z nią jest dobrze.Następnego dnia się wyprowadził i powiedział , że nigdy już nie będziemy razem.Nadmienie jeszcze że ta sytuacja ciągnie się już od początku września. Cały ten okres gorąco się modliłam, a nawet pościłam aby mąż umiał mnie kochać jak dawniej... Jestem gotowa mu wszystko wybaczyć aby nasze małżeństwo odrodziło się na nowo , bo przecież zawieraliśmy je przed Bogiem i na całe życie. On mówi, że już nigdy nie będziemy razem .Ale ja ufam Panu Bogu i wierzę że z Nim wszystko jest możliwe ! Dlatego z całego serca proszę o modlitwę w mojej intencji!!!!
Bóg zapłać! Asia.
 
     
Danka 9
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 02:17   

Proszę, masz moja modlitwę :-D
widze ze tez nie spisz?
moze zalozysz swoj watek w dziale rozwod czy ratowanie?
Tam wiecej osob zaglada i moze cos podpowie?
Z Panem Bogiem
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 12:13   

Smutna masz moja modlitwę .

wiesz w twoim mieście jest wspólnota "sychar" - przyjdź na najbliższe spotkanie .

Ośrodek Duszpasterski przy Kościele Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana, przy ul. Kościelnej 3 w Poznaniu, w kaplicy sióstr Elżbietanek (za kościołem parafialnym). Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w trzecią niedzielę miesiąca .

Spotkanie rozpoczyna Msza św. o o godz. 19.00.
Ostatnio zmieniony przez Mirakulum 2009-12-31, 18:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
gogol
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 14:06   

Smutna!
Moją też
 
     
smutna415
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 06:00   

Dziękuję bardzo za Waszą modlitwę! Ciężko mi jest żyć bez osoby którą mimo wszystko kocham. Całą ufność pokładam w Panu i mam nadzieję że kiedyś znów będziemy razem-szczęśliwi!
Bóg zapłać
za modlitwę.
P.S. Dziękuję za informacje o spotkaniach przy ul.Kościelnej.
Postaram się przyjść na to spotkanie!
Jeszcze raz dziękuję!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10