Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
dla midziulki
Autor Wiadomość
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 19:39   

a ja już dostałam życzenia świątęczne w formie WESOŁYCH ŚWIĄT GDY DZIŚ ZADZWONIŁAM POWIEDZIEĆ DO MĘŻA ŻE W WIGILIĘ BĘDZIE TAK JAK ZAWSZE CZEKAŁO NA NIEGO MIEJSCE PRZY STOLE.
Powiedział na to nie szykuj nic , wesołych świąt. I odłożyła słuchawke. Tereaz już nie odbiera i do świąt nie odbierze - nie zdąrzyłam powiedzieć WESOŁYCH ŚWIĄT.
To wszystko do kitu
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 22:23   

Midziulka, niech Cię Małe Dzieciątko Jezus BŁOGOSŁAWI !
Nie bądź smutna, Bóg się rodzi w sercach ludzi... Twoje jak? Przygotowane?....
Ja mam jutro Spowiedź Świętą ! www.spowiedz.pl
Całuję :-)
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 09:11   

Mari - znasz mnie lepiej odemnie samej, bo znowu strzał w dziesiątkie.
Zamknęłam się tak bardzo w sobie. I w bólu, żalu.
Całuje
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 09:28   

Midzilka, właśnie to co najważniejsze mężowi powiedziałaś !! Zaprosiłaś do Was !!
Wesołych Swiąt....po co miałaś życzyć, przeciez planowałaś święta u Was....wtedy miałaś plan złożyć męzowi te życzenia.
Ty otworzyłaś swoje serce...podałaś na dłoni....Miłość to dawanie - Ty dałaś !! Ciesz się swoim zwycięstwem...zdążyłaś dać !!

A mąż....On został z tym zaproszeniem.....Jemu nie będzie dobrze z tym, że tak brutalnie odrzucił.....On dyskomfort ze swojego niewłaściwego zachowania . Czy człowiek kulturalny wyłącza sie podczas rozmowy telefonicznej w którym ktoś zaprasza kogoś na święta, na uroczysstość...?? Myslisz, że męzowi z tym dobrze ??
Zostaw . Ty zrobiłaś własnie to co powinnaś była zrobić....Poczuj radośc w sercu !! Pozdro !! EL

Dobrych i spokojnych świąt !!!
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 10:32   

A mi się wydaje że jemu jest dobrze, cieszy sie swoim życiem - a ja czuje się zdeptana. Wcale się z tego nie cieszę

[ Dodano: 2009-12-23, 10:35 ]
ps. EL - DOBRYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT JA TEŻ TOBIE ŻYCZE
podbudowałas na chwile
 
     
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 12:56   

Midziulka - mój mąż, czwarty już rok odrzuca zaproszenie ode mnie na wigilię. Dlatego Ty postaraj się dla siebie przeżyć te święta jak najpiękniej.
Dużo spokoju życzę i serdecznie pozdrawiam.
 
     
EL.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 12:57   

Midziulko , nie da się zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu !! Przytulam ! Więcej spokoju i ciszy w sercu i mniej lęku ! EL.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 13:26   

ja już dwa lata spędzam je sama. Trudno w tym roku też . Trzecie święta.
A to taki piękny czas na rozmowę
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 13:52   

Midziulko, ja Cię próbuję cały czas - tak w stronę serca... A złemu to się nie podoba, on chce, abyś znowu zapomniała o swoim sercu i uczepiła się Męża...
Twoje serce woła Cię !! Czy słyszysz? Pan Jezus rodzi się TYLKO DLA CIEBIE. TO TWÓJ CZAS. Midziulko, nie mam czasu pisać, ale bym Ci napisała więcej.... No nie mam czasu... Pozdr serd :-D


Midziulko, na rozmowę będzie jeszcze też czas, nie żałuj, bo przegapisz.... :-) Wszystko ma swój sens.
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 14:42   

mari - coś tak jakoś zagadkowo mi napisałaś.
Złe chce bym uczepiła się mężą, co przegapie Mari - litośći , poplatało mi się i coś nie rozumie :)
Pisz do mnie duzó Mari, pisz :)
 
     
mari
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 21:19   

midziulka napisał/a:
Mari - znasz mnie lepiej odemnie samej, bo znowu strzał w dziesiątkie.
Zamknęłam się tak bardzo w sobie. I w bólu, żalu.
Całuje

Midziulka, stałam dwie godziny do spowiedzi, w dodatku do swojego "własnego" spowiednika !
A TY? Zrobiłaś to? Czy serce Twoje wciąż w rozterce?!
:-) uwierz w łaskę Pana, inaczej mętlik, zamieszanie, ten :evil: miesza.
Robi wszystko, by wprowadzić niepokój, lęk, wchodzi na ludzki ból, smutek i cierpienie,
ale rada na :evil: ....Ciało Chrystusa - podaje Tobie Ksiądz.... Masz w sobie Boga.... Święte Bezbronne Ciało Pana - w sercu i w duszy, już możesz kochać dalej....
Jesteś Żywym Tabernakulum...

http://www.youtube.com/watch_popup?v=BtgqvaK41Bs
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 06:17   

hm no i te niemożliwe dziewczyny założyły mi wątek - są niemożliwe !!! ale kochane :)
 
     
Mirakulum
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-31, 15:01   

midziulka
troche weźmiemy cie do galopu :mrgreen: bo się ociągasz. :lol:

ciesze się , że poszłaś na Skarszewską . A co czytasz , co robisz dla siebie , dla innych , dla Pana ?

wiesz teraz to rok MIŁOŚCI - a więc do roboty :mrgreen:
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 17:45   

mari
ja jestem już za bardzo zniszczona by żyć
 
     
Nimrodzel
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 19:50   

Midziulka... Ale nikt nie jest nigdy zbyt zniszczony żeby żyć (nie mówiąc oczywiście o osobach zniszczonych fizycznie- śpiączka, czy coś równie strasznego...)Wszystko zależy jak żyć. Jesteś młoda- wszystko przed Tobą jeszcze! Nie wmawiaj sobie, że jest inaczej. Pójdź na spacer, ochłoń z żalu (bo taki z tych słów błyska), zrób coś co sprawia Ci radochę. A co będziesz temu żalowi dawać pokarm do zniechęcania Ciebie? 8-) Nie daj mu się! ;-)

Przede wszystkim uśmiechu ducha!
Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9