Celem tego forum jest niesienie pomocy małżonkom przeżywającym kryzys na każdym jego etapie, którzy chcą ratować
swoje sakramentalne małżeństwa, także po rozwodzie i gdy ich współmałżonkowie są uwikłani w niesakramentalne związki
Portal  AlbumAlbum  NagraniaNagrania  Ruch Wiernych SercRuch Wiernych Serc  StowarzyszenieStowarzyszenie  Chat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  FAQFAQ  12 kroków12 kroków  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Tygodniowa modlitwa za konkretną osobę
Autor Wiadomość
Elcia42
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 09:01   

Bardzo dziękuję wszystkim za modlitwę za mnie, moje małżeństwo i rodzinę.
Ja również pamiętam o was wszystkich.
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 10:27   

Kiedy będzie moja kolej za modlitwę już nie mogę się doczekać ?Wiem że cierpliwość jest wskazana ale czasami mam takie załamanie :( tak bardzo chciałabym aby mąż do nas wrócił
 
     
Nirwanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 10:40   

Agnieszko, modlitwa tak nie działa.... że jak będzie Twój tydzień to mąż wróci, lub wydarzy się coś fajnego... Czasem wręcz przeciwnie - dzieje się coś niemiłego, złego, a modlitwa innych jest naszą tarczą przed tym złem, daje nam też siłę do zmierzenia się z trudnościami. Dlatego jest taka ważna.
 
     
agnieszka-min
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 11:35   

Nirwana ja wiem o tym doskonale , czasami mam doła i mogę pisać takie rzeczy .Modlę się co dzień i wiem że Bóg pozwala mi przetrwać to tak jak zaplanował ,daje mi siłę .Czasami mam chwile słabości ale wiem że Bóg nie pozwala mnie i mojej córki skrzywdzić .
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 19:06   

Od dzisiaj modlimy się za landis85

landis85 napisał/a:
to i ja prosze o dopisanie mnie do listy, dopiero teraz zauwazylam ten temat
prosze o nawrocenie mojego meza (w lutym "stwierdzil" ze Boga nie ma, ze nie wierzy w niego, ze nic od niego nigdy nie dostal :( )
o swietlo dla naszego malzenstwa o cierpliwosc dla mnie


za weronikę

Cytat:
proszę o dopisanie mnie na końcu,dziękuję
- we wszystkich ważnych i potrzebnych Jej intencjach

i za roberta1973

Cytat:
Bardzo wszystkim dziękuję za modlitwę w moich intencjach. Dostrzegam wiele Dzieł Bożych w moim życiu, czuję Jego obecność, choć bardzo cierpię z powodu poczynań żony. Wierzę, że cierpiwość i modlitwa oraz całkowite zaufanie Bogu przyniosą dobre owoce...Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki...
Pozdrawiam wszystkich i pamiętam o modlitwie za Was
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-12, 21:59   

proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 13:26   

Wysłany: 2009-11-11, 19:47
...bądźcie ze mną każdego dnia...o to tylko proszę,bo chyba teraz mój tydzień nadejdzie...dziękuję
 
     
12marzena
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 22:25   

Proszę i ja o modlitwę w intencji scalenia i jedności mojego małżeństwa i rodziny, oraz o to, aby mój mąż przestał się spotykać z dziewczyną, zahamował swoje pokusy i czuwał nad naszą rodziną.
Bóg nas kocha, czyni cuda, wierzę, że będzie dobrze, pamiętajcie o nas w swoich modlitwach, pozdrawiam :).
 
     
anka-k8
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 00:38   

i ja chce was prosic o modlitwe za uzdrowienie mojego malzenstwa i o radosc dla mojej corci :!:
 
     
Bbeata
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 12:30   

Cieszę się bardzo, że odnalazłam Waszą wspaniałą Wspólnotę

Proszę gorąco, bądźcie ze mną w modlitwie za naszą rodzinkę - o powrót Krzysztofa i o jego nawrócenie. Wierzę, że dzięki tej modlitwie Bóg najlepszy uzdrowi i umocni nasz związek.
I że doda mi sił, by udźwignąć to, co nam przeznaczył...

Bóg zapłać, dobrze że jesteście :)
Beata
 
     
kangoo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 13:18   

Prosze o modlitwe za mojego meza Vincenzo, aby uslyszal wolanie Pana w swoim sercu...
 
     
midziulka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 16:45   

Proszę o modlitwę za moje małzeństwo. Proszę o modlitwę by mój mąż wrócił do domu, proszę o modlitwę by anioł boży miał go w opiece, o jego zdrowie. Ja dam rade ale on jest asmatykiem .
 
     
Małgosia
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-19, 15:04   

W tym tygodniu modlimy się za mardzi

mardzi napisał/a:
Dziękuję za mój tydzień. Coś w tym chyba jest, że wtedy szatan działa bardziej, bo widzę, że nie ja jedna miałam takie problemy sama ze sobą i z przeszłością. Ja brałam wtedy Biblię do ręki i czytałam...Pan utwierdził mnie w przekonaniu, że ze mną jest i nie mogę się bać. Tak jak św. Piotr, gdy szedł po jeziorze do Jezusa, gdy tylko odwrócił od Niego wzrok, zaczął tonąć. Tak jest też z nami. Nie możemy wątpić NIGDY, że Pan jest i zawsze nam pomoże. Czas płynie, jutro nowy dzień i nowe obowiązki, trzeba żyć i trzeba pozwolić prowadzić się Jezusowi. On wie co robi... :lol: Zapomniałabym. Proszę o dopisanie mnie na koniec kolejki. Dzięki! :-)


za anhka
Cytat:
Proszę Was w tym tygodniu o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Łukasza do małżeństwa. Sakrament jest dla mnie najważniejszy. Dlatego błagam módlcie się za młode Małżeństwo, które jest na skraju rozpadu. Wiem, że tylko to może Nam pomóc.
Bóg Wam zapłać za modlitwy!


i za chrisa
Cytat:
dziękuję za modlitwę,
proszę dopisz mnie znów na koniec kolejki.
- w Jemu wiadomych i potrzebnych intencjach...
 
     
cierpliwy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-19, 17:43   

zbładziłem w tematach......... :-/
zatem.......

Małgosiu prosze o dopisanie mnie do kolejki.
I modlitwę za moich synów i żonę.
 
     
weronika
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-21, 13:05   

ja również proszę o dopisanie mnie na końcu...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10